استک اورفلو چیست

استک اورفلو چیست؟ همه چیز درباره سایت Stackoverflow

در این محتوا می خواهیم توضیح دهیم سایت استک اورفلو چیست و شما را با مزیت های این سایت آشنا کنیم، با ما هماره باشید.

درصورتیکه شما عضو گروه های برنامه نویسی می باشید، تا حدودی با سایت سایت استک اورفلو Stackoverflow آشنایی دارید. می توان این سایت را به عنوان سکس از محبوب ترین و بهترین سایت های پرسش و پاسخ معرفی کرد.

چنانچه در حوزه های گوناگون برنامه نویسی برای شما سوالی پیش آید، با مراجعه کردن به این سایت می توانید در کوتاه ترین زمان جواب سوال خود را دریابید.

استک اورفلو چیست

معرفی سایت استک اورفلو

تاسیس سایت Stackoverflow مربوط به سال 2008 و توسط Joel Spolsky و Jeff Atwood طراحی و ایجاد گردید. این سایت برای کسانی که به دنبال یادگیری و آموختن، نشر دادن علم و دانش خود، کد زدن به منظور همکاری و ایجاد مشاغل برای خود دارای کاربرد می باشد.

ابزارها و محصولاتی که به این سایت مربوط می باشد، یاری دهنده توسعه دهندگان و فن آوران در زندگی و محل کار است. اگر بخواهیم این محصولات ار به شما معرفی کنیم، به شرح زیر می باشد:

کار تیمی Stack Overflow for Teams، مسابقه Stack Overflow for Talent، تبلیغات StackOverflow Advertising و کاریابی Jobs، پرسش و پاسخ.

به راستی Stack Overflow for Teams هسته اساسی استک اورفلو محسوب می شود که برای تعداد زیادی شرکت شرایط پیدا کردن نیروهای ماهر و متخصص، جابه کردن  کار از راه دور، بررسی  چالش های موجود و به وجود آوردن دگرگونی در دیجیتال جدید را فراهم می آورد.

مزیت ها و ارزش های سایت استک اورفلو چیست

 • مهمترین مسئله این است که نوع تفکر و بینش مشتری را در نظر داشته باشید.
 • برای اینکه بتوانید در ارائه خدمات به مشتریان واقعی به نظر برسید، بایستی این شرایط را با گوش دادن، همکاری با همکاران Stackers و توانمندسازی فراهم آورید.
 • بیاموزید، ترقی کنید، به اشتراک گذارید
 • علاقه مند و طالب یادگیری باشید، دربرگیرنده تعالی رشد باشید، از لحاظ اخلاقی رو به رشد بودن، استوار و طولانی مدت، هم یه صورت شخصی و هم به صورت گروهی.
 • رو راست باشید.
 • نحوه برقراری ارتباط شما در داخل و خارج شرکت باید به صورت شفاف و با صداقت همراه باشد. شفافیت دیگران را با مهربانی مورد تشویق قرار دهید.
 • فروم در راس توجه قرار دارد.
 • به افراد اجازه دهید که کار انجام دهند، و هرجا که نیاز به کمک داشتند آنها را یاری کنید و در پاسخگویی به آنها کم نزارید.
 • فروم به عنوان اساس و بنیاد هر کاری که انجام می دهیم، می باشد. فروم یک فضای سالم می باشد که افراد در آن همدیگر را مورد تشویق قرار می دهند.
 • منعطف باشید.
 • بهترین کاری که می توان انجام داد به وجود آوردن فضایی است که در آن دسته های گوناگونی از مردم با احترام و صداقت در کنار یکدیگر به انجام کار بپردازند. این فضا باید مکانی برای شنیده شدن صداهای گوناگون باشد و از طرفی یک فضای منعطف برای کار کردن افراد.

مزیت ها و ارزش های سایت استک اورفلو

علت انتخاب استک اورفلو چیست؟

 • به دست آوردن مناسب ترین جواب:

در صورتی که در ذهن شما سوالی ایجاد شود و یا در یک پروژه با مشکلی رو به رو شوید به سادگی می توانید به جستجوی مشکل خود در کوتاه ترین زمان بپردازید.

بعد از اینکه به جستجو پرداختید، بهترین جواب برای شما ارائه داده می شود. بهترین نتیجه شامل بهره بردن از تجربه دیگران در مواجه با این مشکل و راه حل هایی که در پیش روی شما گذاشته می شود.

 • برطرف کردن مشکلات در کوتاه ترین زمان:

چنانچه به جستجوی مشکل خود پرداختید و به جواب مناسبی دست پیدا نکردید که تقریبا می توان گفت چنین چیزی غیرممکن است، می توانید برای پیدا کردن جواب سوال خود در سایت به افراد متخصص مراجعه کنید.

طبق بررسی هایی که سایت استک اورفلو انجام داده این است که میانگین زمانی که به هر سوال پاسخ داده می شود، تقریبا 13.9 ثانیه می باشد.

 • نظر دادن به سوالات و پرسش ها:

اگر بخواهیم یکی از مهمترین و کاربردی ترین ویژگی های سایت استک اورفلو را معرفی کنیم، می توان به این مورد اشاره کرد که کاربران می توانند به نظر دادن درباره ی پرسش و پاسخ یکدیگر بپردازند.

این ابزار باعث حذف شدن پرسش و پاسخ های بی ارزش و بی اهمیت و باقی ماندن محتوا های هدفمند و باارزش می شود.

 • وجود داشتن پرسش های شبیه به هم:

قبل از مطرح کردن پرسش خود، ابتدا به جستجو بپردازید. وقتی شما شروع به جستجو در مورد سوال خود می کنید، سایت برای شما سوالات مشابه و مرتبط را در اختیارتان می گذارد. همین خصوصیت سبب می شود که شما بتوانید فورا به جواب سوال خود دست یابید.

تعیین حد و مرز برای کاربران:

نحوه عملکرد این سیستم بر طبق امتیازدهی می باشد. چنانچه شما برای این سایت یک کاربر فعال و پیرو قانون به حساب بیایید، امتیاز زیادی دریافت خواهی کرد و در غیر این صورت شما را محدود می کند.

کارکرد سایت استک اورفلو به این صورت می باشد که شما برای انجام بیشتر کارها بایستی از حداقل امتیاز برخوردار باشید. در صورتی که امتیاز شما از میزان تعیین شده پایین تر باشد، امکان انجام آن کار ها برای شما وجود ندارد.

سیستم کاریابی Stackoverflow به چه صورت می باشد؟

سایت استک اورفلو علاوه بر این که یک سایت مناسب برای پرسش و پاسخ می باشد، می توانید از پیشنهادات کاری برخوردار باشید. این مسئله رو در نظر داشته باشید که به علاوه امتیازی که کاربران برای همدیگر در نظر می گیرند، سایت به کاربرانی که مطلوب ترین پاسخ را ارائه می دهند، امتیاز بالایی می دهد.

در نتیجه پیشنهاد کاری برای کاربرانی وجود دارد که از بالاترین امتیاز برخوردار هستند. استک اورفلو با در نظر گرفتن موقعیتی که در آن قرار دارید، برای شما پیشنهاد های کاری را نمایش می دهد و شما می توانید از آنها بهره ببرید.

چنانچه می خواهید به عرصه برنامه نویسی ورود پیدا کنید، می توانید از آموزش های آنلاین بهره ببرید و مناسب ترین گزینه برای کمک گرفتن می توان سایت استک اورفلو را معرفی کرد.

عملکرد استک اورفلو

در صورتی که قصد دارید به صورت گروهی به همکاری بپردازید، بایستی هزینه پرداخت کنید. جهت پرداخت کردن هزینه و تهیه دوره های آموزش آنلاین می توانید به سایت پیشروپرداخت مراجعه کنید.

از ما عزیزان که تا پایان مقاله ی استک اورفلو چیست با پیشروپرداخت همراه بودید، متشکریم.

ارسال مطلب به:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  سبد خرید
  مشاوره تخصصی رایگان
  اطلاعات خود را وارد کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند