پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت انگلیس (Visa 4UK)

هزینه تعیین وقت سفارت انگلیس، هزینه ای است که مهاجرین و متقاضیان ویزاهای توریستی، بیزینسی، دانشجویی، درمانی و… انگلستان باید پرداخت کنند تا فرایند مصاحبه آن ها در سفارت انگلیس انجام شود. تعیین وقت مصاحبه با سفارت انگلیس یکی از مهم ترین اقداماتی است که باید پیش از درخواست انواع ویزاهای انگلیسی انجام دهید. برای پرداخت هزینه ویزا یا تعیین وقت مصاحبه با سفارت انگلستان می توانید از خدمات آنلاین پیشرو پرداخت استفاده کنید.

پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت انگلیس معمولا به صورت آنلاین انجام شده و با توجه به نوع ویزا مبالغ متفاوتی را در برمی گیرد؛ اما به طور کلی در فرایند پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت انگلیس با دو نوع پرداخت مواجه هستیم:

هزینه اپلیکیشن (هزینه ویزا):

هزینه صدور ویزا می باشد که متناسب با نوع آن مبالغ متفاوتی را شامل می شود.

هزینه IHS:

این هزینه برای ارائه خدمات سلامت به مهاجرین، دریافت می شود. اگر از ملیت های خارج از کشورهای حوزه اقتصادی یورو هستید و تقاضای ویزایی با مدت اقامت بیش از 6 ماه را دارید، حتما باید این هزینه را پرداخت کنید. همچنین با توجه به مدت زمانی که نیاز دارید در انگلستان اقامت کنید و نوع ویزای درخواستی هزینه های ویزای انگلستان با مبالغ متفاوتی محاسبه می شود؛ اما به طور معمول هزینه های ویزای انگلستان بین 119 تا 1028 دلار متغیر می باشد. برای اطلاع از هزینه های ویزا و هزینه تعیین وقت سفارت انگلستان می توانید به لینک https://visa-fees.homeoffice.gov.uk مراجعه کنید.

مراحل تعیین وقت سفارت انگلیس
ساخت اکانت: ابتدا با تکمیل فرم های مربوط و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز در وب سایت تعیین وقت سفارت یا VISA4UK یک اکانت بسازید. پرداخت هزینه ها: هزینه های ویزا و هزینه تعیین وقت سفارت انگلیس را از طریق کارت های بین المللی پرداخت کنید. حضور برای مصاحبه: برای انجام مصاحبه در محل صدور ویزا یا VAC حاضر شوید.
برای تعیین وقت سفارت انگلستان به چه مدارکی نیاز داریم؟
 • مشخصات نوع ویزا
 • آدرس پستی محل اقامت خود در انگلستان
 • زمان و تاریخ دقیق سفر
 • آدرس ایمیل معتبر

gb
زمان تحویل

حدود 1 الی 3 روز کاری

گارانتی بازگشت

گارانتی بازگشت وجه شما

قابل شارژ

پشتیبانی 24 ساعته ویژه

قیمت مناسب

مناسب ترین قیمت برای شما

پرداخت هزینه سفارت انگلیس (Visa 4UK)

هر آنچه بخواهید در پیشروپرداخت

برخی از پورتال های رسمی خدمات ویزا و گرین کارت

با پیشرو پرداخت از جذابترین خدمات استفاده کنید

خدمات رسمی ویزای ایالات متحده

پورتال رسمی تهیه ویزای کانادا

پورتال رسمی زندگی یا کار در دانمارک

پورتال رسمی ویزای انگلستان
 • ویژگی های سرویس
 •   درصورتی که درخواست ویزای شما رد شود، از دریافت ویزا انصراف دهید یا اشتباها هزینه IHS را دو بار پرداخت کنید مبلغ پرداختی پس از 90 روز به حساب شما یا کارتی که با آن فرایند پرداخت را انجام داده اید، به حساب شما باز می گردد.
 •   پس از تکمیل فرم های ثبت نام، ارائه مدارک و Submit کردن اطلاعات فقط 3 ساعت وقت دارید تا هزینه تعیین وقت سفارت انگلیس را پرداخت کنید.
 •   تاریخ مصاحبه با سفارت انگلستان در کنسولگری کشور امارات نباید بیش از 60 روز و در کشور ترکیه بیش از 90 روز پس از تاریخ Submit و پرداخت هزینه های تعیین وقت سفارت باشد.
 •   پس از پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت تنها 60 الی 90 روز برای انجام مصاحبه وقت دارید.
 •   پس از پرداخت هزینه ها دو ایمیل از visa4uk دریافت می کنید که یکی شماره اپلیکیشن Unique Visa Application Reference Number یا GWF و دیگری شناسه پرداخت Payment Reference Number را شامل می شود. در زمان تعیین وقت مصاحبه و همچنین سایر مراحل مربوط به اخذ ویزا به این شماره ها نیاز دارید.
 •   پرداخت های IHS و Pay for Application توسط دبیت کارت و مستر کارت انجام می شود.
 •   برای انجام پرداخت ها و تعیین وقت سفارت انگلستان می توانید از خدمات پرداخت و ارائه مشاوره دریافت ویزا پیشرو پرداخت استفاده کنید.
 •   پیشرو پرداخت فرایند پرداخت را با کمترین کارمزد و در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد.

 • مراحل پرداخت هزینه سفارت انگلیس با پیشرو پرداخت

ابتدا در سایت پیشرو پرداخت ثبت نام کنید.

در مرحله بعد درخواست خود را برای پرداخت هزینه سفارت انگلیس به همراه اطلاعات شناسایی ثبت کنید.

با استفاده از خدمات پرداخت پیشرو پرداخت ، پرداخت های معادل ریالی را برای پرداخت های ارزی انجام دهید.

درخواست شما ثبت شد. مدارک آن برای شما ارسال می گردد.

ثبت درخواست

برای ثبت درخواست پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت انگلیس (Visa 4UK) از سایت پیشروپرداخت روی لینک روبرو کلیک کنید.

 • سوالات متداول
کشور انگلستان نیز همچون سایر کشورها بسته به نیاز مهاجرین انواع مختلف ویزاهای مهاجرتی، تفریحی، تحصیلی، کاری، درمانی را ارائه می کند.
این هزینه متناسب با نوع ویزا و مدت زمان اقامت شما بین 119 الی 1028 دلار متغیر است. به عنوان مثال می توانید هزینه برخی از ویزاهای مختلف را که به صورت زیر دسته بندی شده اند را مشاهده کنید: ویزای تفریحی – توریستی به مدت 6 ماه ، 133 دلار ویزای بازدید خانواده به مدت 6 ماه ، 133 دلار ویزای تحصیلی برای شرکت در دوره های زبان ، 254 دلار ویزای Tire 1 برای سرمایه گذاری ، 2355 دلار ویزای Tire 1 برای کار آفرینی ، 1482 دلار همچنین برای اطلاع دقیق تر از هزینه های می توانید در سایت https://visa-fees.homeoffice.gov.uk ثبت نام کرده و سپس کد شناسه پرداخت یا Payment reference number را برای مشاهده هزینه ها دریافت کنید.
پیشرو پرداخت برای انجام این فرایند به اطلاعات کاربری شما در سایت https://visa-fees.homeoffice.gov.uk نیاز دارد.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

  سبد خرید
  مشاوره تخصصی رایگان
  اطلاعات خود را وارد کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند