اکانت استیم والت

آموزش ویدئویی شارژ کردن اکانت استیم والت

پلتفرم استیم والت برای رفاه حال کاربران خود قابلیتی ایجاد کرده تا خرید بازی های آنلاین به راحت ترین شکل انجام شود و آن اضافه کردن کیف پول می باشد که کاربران با شارژ آن می توانند از این قابلیت استفاده کنند.

برای شارژ کردن کیف پول باید از  خدمات پرداخت ارزی مثل ویزا کارت یا مستر کارت و حتی پی پال استفاده کنند. مزیت برجسته پلتفرم استیم والت تخفیفات هیجان انگیز آن است که به مناسبت های مختلف ( سال نو میلادی، بلک فرایدی و جشنواره ها) برای بازی های خود در نظر می گیرد.

 

نحوه شارژ کردن استیم والت

چنانچه در سایت استیم والت ثبت نام کرده اید، با زدن یوزر و پسورد وارد شوید، در غیر این صورت باید اکانت بسازید. مراحل شارژ کردن این پلتفرم در ادامه به صورت ویدئویی مشاهده خواهید کرد.

 

مزایای خرید از استیم والت

پلتفرم استیم والت دارای امکانات ویژه ای است که برای استفاده از آنها باید اکانت خود را شارژ کنید برای این کار باید از میان روش های پرداخت ارزی مناسب ترین را انتخاب کنید. یکی از این روش ها خرید_گیفت کارت استیم می باشد که مزیت های خاص خودش را به همراه خواهد داشت.

اما شارژ مستقیم استیم والت بسیار به صرفه تر است زیرا به طور مستقیم می توانید از خدمات بی نظیر این سایت نظیر، شارژ اکانت بازی ها استفاده کنید. حتی در این سایت می توانید با فروختن آیتم های  خود در فروشگاه، والت خود را شارژ کنید.

 

نحوه شارژ کردن استیم والت در ایران

با باز کردن یک حساب پی پال در سایت پیشروپرداخت می توانید به راحتی خرید کنید. البته باید از فیلتر شکن استفاده کنید و آی پی خود را از ایران به کشوری دیگر تغییر دهید.

همین طور این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که با هر آی پی برای بار اول خرید می کنید، دفعات بعدی نیز باید با همان وارد شوید تا حساب شما مسدود نشود.

ارسال مطلب به:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    سبد خرید
    مشاوره تخصصی رایگان
    اطلاعات خود را وارد کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند