معرفی PlayStaion Now

معرفی PlayStaion Now: بازی‌های پلی استیشن برای همه!

معرفی PlayStaion Now، در این محتوا می خواهیم بازی  پلی استیشن را به شما معرفی کنیم و به شما توضیح دهیم که چگونه می توان این بازی ها را تهیه کرد.

معرفی PlayStaion Now یا سرویس PS NOW چیست؟

انواع بازی پلی استیشن

 

سرویس اشتراکی PS Now برای استفاده کنندگان PS4 و PS5 شرایطی را فراهم می کند که این کاربران می توانند تعدادی زیادی از بازی ها را تجریه کنند.

لازمه انجام این بازی ها دسترسی به اینترنت می باشد و این سرویس آزمودن انواع بازی PS2 ،PS3 و PS4 را برای مشترکان در نظر می گیرد.

از طرفی با داشتن اشتراک در  PS Now می توان تعداد چشمگیری بازی‌های PS4 را دانلود و آن را روی کنسول اجرا کنند.

برای اشتراک PS Now به چه چیزی نیاز داریم؟

سرویس PS Now در اختیار بازیکنانش یکی از الگوهای PC ،PS4 یا PS5 را قرار می دهد. در صورت وجود اینترنت می توان همه بازی ها را بر روی پی‌سی و کنسول‌ها تماشا کرد.

همینطور بازی ها PS4 دارای این قابلیت می باشند که بدون نیاز به وصل شدن اینترنت و در هر زمانی می توان آن را بر روی کنسول دانلود کرد.

شیوه بازی های PS2 و PS3 به این صورت می باشد که تنها در صورت وجود اینترنت می توان از این بازی ها استفاده کرد.

نحوه کار کردن سرویس PlayStation Now به چه صورت می باشد؟

برای وارد شدن به PlayStation Now می توانید از طریق کنسول پلی استیشن خود یا مرورگر وب اقدام کنید. بعد از اینکه مراحل ثبت نام را انجام دادید، می توانید مدیریت اشتراک خود را به وسیله برنامه  PS Now انجام دهید.

از طریق برنامه PS Now می توانید بازی های این سرویس را دانلود و بازی کنید. با انتخاب کردن یک بازی، برای شما گزینه دانلود نمایش داده می شود.

البته این نکته را در نظر بگیرید در صورت استفاده از  نسخه کامپیوتر این نرم افزار، امکان دانلود بازی برای شما ایجاد نمی شود. سونی برای بازیکنان خود شرایط بازی بدون دردسر و مشکل با وصل شدن به اینترنت ۵ مگابیت بر ثانیه یا بالاتر را فراهم کرده است.

با توجه به این چنین سرعت و شرایط در ایران امکانپذیر نخواهد بود.

اکنون برنامه PS Now شامل 800 بازی می باشد که اکثر این بازی ها این قابلیت را دارند که می توان آنها را به طور راحتی و به صورت مستقیم آن را به وسیله کنسول دانلود و بعد می توانید شروع به بازی کنید.

معرفی PlayStaion Now

اشتراک PS NOW به چه صورت می باشد؟

زمانی که بازیکنان قصد خرید اشتراک رایگان  از سرویس پیمنت22 را دارند، اشتراک به صورت رایگان برای بازیکنان فعال می شود و این فعال شدن زمانی صورت می گیرد که در اکانت خود از اعتبار مالی برخوردار باشید و در صورت وجود نداشتن اعتبار اشتراک برای شما فعال نخواهد شد.

آیا در ایران می توان از اشتراک PS NOW استفاده کرد؟

به این سوال هم می توان هم جواب مثبت داد و هم جواب منفی؛ یکسری شرایط وجود دارد که می خواهیم این شرایط را بررسی کنیم.

 • اولین لازمه استفاده از  PS NOW و استریم بازی‌های دلخواه، برخوردار بودن از اینترنت پایدار و پرسرعت می باشد.
 • دومین لازمه یای که وجود دارد این است که بیشتر بازیکنان تنظیمات کشور در در اکانت پلی‌استیشن نتورک، بر روی کشور آمریکا گذاشته شود.

بازیکنان می توانند با وارد کردن کد مخصوص گیفت کارد تهیه شده از سایت پیمنت22، از مشترکین این سرویس محسوب شوید.

با این وجود احتمال دارد که دسترسی به شبکه پلی‌استیشن برای شما فراهم نشود و برای دسترسی لازم باشد از نرم‌افزارهای تغییر آی‌پی یا پروکسی کمک بگیرید.

چگونه اشتراک PlayStation Now تهیه کنیم؟

خرید PS NOW لازم است که بازیکنان از ویزاکارد برخوردار باشند، که توصیه می شود جهت تهیه ویزاکارد به سایت معتبر پیمنت22 مراجعه کنید.

جهت کنترل PlayStation Now می توان از هر دسته‌ی رسمی DualShock 4 و Sony DualSense بهره گیری کرد.

سرویس PS Now دارای سه دسته اشتراک می باشد که عبارتند از:

 • اشتراک یک ماهه که قیمت آن ۹.۹۹ دلار می باشد.
 • اشتراک سه ماهه که قیمت آن ۲۴.۹۹ دلار می باشد.
 • اشتراک یک ساله که از قیمت ۵۹.۹۹ دلار برخوردار است.

چگونه به سرویس PlayStation Now دسترسی پیدا کنیم؟

الگو این سرویس ها به گونه ای می باشد که به کاگیری از آنها کار بسیار سختی نمی باشد. این نکته قابل توجهتان باشد که نرم‌افزار مخصوص PS Now به طور معمول به شکل پیش فرض بر روی کنسول در نظر گرفته شده است.

اگر هم به صورت پیش فرض بر روی PS Now وجود نداشته باشد، برای اینکه بتوانید وارد پلی‌استیشن 4 شوید در ابتدا باید به وسیله استور پلی‌استیشن ، برنامه PS Now را دریافت کنید و برای خود یک اکانت جدید در نظر بگیرید یا اگر از قبل دارای اکانتی بودید، وارد همان شوید.

همین روش را می توان بر روی رایانه‌های شخصی پیدا کرد و برای دانلود این نرم افزار می توانید به سایت پیمنت22 مراجعه کنید.

سرویس PlayStation Now شامل چه مزایایی می باشد؟

PS Nowمعرفی

این سرویس شامل دو مزیت می باشد که به شرح زیر می باشد:

اولین مزیتی که جزو مهمترین مزیت ها به حساب می آید و به سرعت نظر شما را به خود جلب می کند، وجود یک کاتولوگ عظیم و بسیار وسیعی می باشد که شامل حداقل 800 بازی می باشد.

در این کاتالوگ بازی هایی با عناوین مخصوص به دستگاه سونی و هم عناوین چندپلتفرمی یافت می شود. البته ناگفته نماند این آثار به طور دائمی در  دسترس نمی باشند و چندین ماه از طریق PS Now به آنها دستیابی داشت.

با وجود این مسئله نمی توان از فهرست بلند بالایی که برای این سرویس در نظر گرفته شده است، آن را نادیده گرفت.

دومین مزیتی که می توان به آن می توان اشاره کرد این است امکان دانلود بازی‌های PS2 و PS4 وجود دارد به این صورت که دیگر نیازی به استریم کردن نباشد.

بازی‌های PS3 از چنین مزیتی برخوردار نیستند ولی باز هم وجود این قابلیت برای کاربران ایرانی که از سرعت اینترنت بسیار بالایی برخوردار نیستند، گزینه مطلوبی می باشد.

با ذخیره فایل ها، در صورتی که یک بازی را روی PS4 نصفه بگذارید، می توانید ادامه بازی را بر روی PC ادامه دهید.

در پایان محتوا به شما یادآور می شویم که جهت تهیه گیفت کارت و سایر موارد می توانید به سایت معتبر پیشروپرداخت مراجعه کنید، ممنون از شما که تا پایان معرفی PlayStaion Now ما را همراهی کردید.

ارسال مطلب به:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  سبد خرید
  مشاوره تخصصی رایگان
  اطلاعات خود را وارد کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند