آموزش گام به گام استفاده از گیفت کارت منیت

برای استفاده درست از گیفت کارت منیت باید در ابتدا یک اکانت در سایت منیت بسازید. برای ساخت اکانت، طبق مراحل زیر عمل کنید:

سایت منیت را جستجو کرده و وارد سایت شوید

گزینه Sign up را فشار داده تا کادر مخصوص آن باز شود

ثبت نام

در این کادر آدرس ایمیل و تکرار آن همچنین شماره موبایل، پسورد و تکرار پسورد را بنویسید

ایمیل را وارد کنید

در کادر مربوط به کشور یکی از دو کشور آمریکا یا کانادا را انتخاب کنید همچنین در قسمت Zip Code محل وارد کردن کد پستی می باشد، بعد از نوشتن دقیق آن روی دکمه Continue کلیک کنید.

پیام تبریک

تبریک می گویم شما یک اکانت منیت دارید.

کارکرد گیفت کارت منیت به چه شکل است؟

گیفت کارت منیت شبیه به کارت بانک است با این تفاوت که دارای اعتبار مشخصی است و قابل شارژ شدن نیست از این لحاظ کارکردی شبیه به کارت هدیه عمل می کند. از آن برای خرید از سایت های آمریکایی و کانادایی استفاده می شود زیرا تنها درگاه مورد استفاده در این سایت ها می باشد.

با وارد کردن کد گیفت کارت منیت می توانید خریدهای خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید. طرز کار بسیار ساده ای دارد و به علاوه خرید آن به صرفه می باشد.

امنیت درگاه منیت

دلیل انتخاب درگاه منیت امنیت بالای آن است و حریم خصوصی افراد در آن به خوبی رعایت می شود. برای استفاده از این درگاه آی پی خود را بر اساس آی پی که اکانت خود را ساخته اید تنظیم کنید و باید این نکته مهم را مد نظر داشته باشید که از انتخاب آی پی ایران خودداری کنید.

پیشروپرداخت معتبرترین سایت خرید گیفت کارت های بین المللی در ایران می باشد. شما می توانید گیفت کارت منیت را از این سایت به صورت آنلاین با مناسب ترین قیمت خریداری و کد گیفت کارت را دریافت نمایید.

ارسال مطلب به:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    سبد خرید
    مشاوره تخصصی رایگان
    اطلاعات خود را وارد کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند