ویزا کارت

آشنایی با ویزا کارت کلاسیک و موارد استفاده آن

کارت های اعتباری قابلیت استفاده در هر مکان و شرایطی را دارند مثل رفتن به رستوران  یا مسافرت های مداوم و یا تهیه محصولات و کلاهای مورد نیاز. از ویژگی های خوب این کارت ها قابل پذیرش بودن در میلیون ها نقطه از جهان است بنابراین با خیال آسوده و بدون محدودیت می توانید از آن استفاده کنید.

اگر هم نیازمند پول نقد شدید از خودپردازهای بیش از 200 کشور قادر خواهید بود پول برداشت کنید. ویزا کارت کلاسیک با راحت ترین شکل مجوز پرداخت صورتحساب ها را می دهد.

در این مقاله قصد دارم در مورد این کارت هدیه صحبت کنیم  و به سوالاتی نظیر گیفت کارت ویزا چیست؟ و این هدیه کارت برای چه کسانی کارایی دارد؟ پاسخ دهیم برای آشنایی بیشتر با این کارت و خدمات آن با پیشروپرداخت همراه شوید همچنین می توانید آن را از این سایت سفارش دهید.

 

شناخت انواع ویزا کارت

ارائه ویزا کارت به دو شکل مختلف است: کردیت کارت (نقدی) و دبیت کارت (اعتباری). به وسیله دبیت کارت، بانک، سقف مشخصی از اعتبار را اختصاص می دهد تا خرید کنید.

اگر هزینه خرید شما از اعتبار دبیت کارت بیشتر شود مبلغ اضافی بدهی شما به بانک است و شما تا یه دوره زمانی مشخص فرصت خواهید داشت تا آن را به بانک پرداخت کنید.

دبیت کارت مانند کارت های عابر معمولی ایرانی است و شما تا هر مقدار پولی که در حساب داشته باشید می توانید خرید کنید. مدل های مختلف ویزا کارت شامل: ویزا کارت کلاسیک، گلد و پلاتینیوم است.

 

آشنایی بیشتر با ویزا کارت کلاسیک

در میان خانواده ویزا کارت، پرفروش ترین آنها ویزا کارت کلاسیک است.

به عنوان ابزاری کاربردی برای انجام تراکنش های بین المللی به کار می رود. این کارت دارای قابلیت هایی مثل برداشت نقدی از دستگاه های خودپرداز ATM که به شبکه ویزا متصل هستند، خرید کالا از فروشگاه های اینترنتی و کشیدن کارت در کارتخوان فروشگاه ها است.

همچین علل عمده محبوبیت این کارت قابلیت اتصال به کیف پول های مجازی و هزینه پایین آن است.

 قابلیت های ویزا کارت کلاسیک

چه کسانی بهترین استفاده را از ویزا کارت کلاسیک می برند؟

عموما افرادی که در حال سفرهای خارجی هستند و یا از سایت های معتبر غیر ایرانی در حال خرید هستند اما نگرانی بابت محدودیت در حداکثر برداشت روزانه ندارند ویزا کارت کلاسیک بهترین گزینه برای آنها است.

بیشترین کسانی که استفاده از این کارت به آنها به شدت توصیه می شوند دانشجویان و کسانی هستند که از طریق سایت های خارجی درآمد ارزی دارند.

ویزا کارت کلاسیک چه مزایایی دارد؟

ویزا کارت کلاسیک نوعی کارت پایه در گروه ویزا است که اکثر مزایای  ویزا کارت گلد را دارد وجه تمایز آن محدودیت در میزان برداشت روزانه و کارمزد بیشتر است. در ادامه به مزایای این کارت اشاره خواهیم کرد:

 • دارای حساب بانکی دائمی
 • دبیت کارت از معتبرترین بانک ها صادر می شود
 • برداشت نامحدود
 • افزایش اعتبار به صورت نامحدود
 • نام دارنده به صورت برجسته روی کارت حک می شود
 • قابلیت استفاده در خودپرداز که از شبکه ویزا پشتیبانی می کند
 • کارت کشیدن در دستگاه پوز POS متصل به ویزا
 • قابل اتصال به انواع کیف پول الکترونیکی مثل Skrill, Paypal و غیره
 • دریافت کردن صورتحساب به صورت کاغذی

نحوه تهیه ویزا کارت چگونه است؟

شرایطی که در حال حاضر در ایران به دلیل تحریم ها وجود دارد، ویزا کارت به صورت مستقیم برای ایرانی ها صادر نمی شود. برای اینکه بتوانید این کارت را تهیه کنید به باز کردن حساب ارزی نیاز می باشد و همچنین اقامت کشور دیگری غیر از ایران را باید داشته باشید.

چنانچه شرایط فوق را نداشته باشید برای دریافت این کارت هدیه از سایت پیشروپرداخت کمک بگیرید.

ارسال مطلب به:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  سبد خرید
  مشاوره تخصصی رایگان
  اطلاعات خود را وارد کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند