گیفت کارت ویزا

آیا با کارت هدیه ویزا آشنایی دارید؟

امروزه گیفت کارت و کارت هدیه تبدیل به گزینه ای برای هدیه دادن به مناسبت های گوناگون از جمله ازدواج، فارغ التحصیلی، تولد و غیره شده است. کارت هدیه ویزا نیز یکی از بهترین موارد برای هدیه دادن به هر شخصی در هر سنی است.

شما تعیین کننده هستید که چه مقدار پول به عزیز خود هدیه دهید و او نیز تصمیم می گیرد که کجا و به چه صورت خرج کند. در این مقاله قصد داریم شما را با Visa Gift Card  و نحوه خرید آن آشنا کنیم.

آشنایی با کارت هدیه ویزا

کارت هدیه ویزا از سری کارت های اعتباری پیش پرداخت می باشد و  تمامی مکان هایی که ویزا کارت را می پذیرند، از کارت هدیه ویزا نیز می توان استفاده کرد. این کارت با اعتبار مشخصی صادر می شود و تا زمانی که شارژ دارد می توانید برای خریدهای خود استفاده کنید.

گیفت کارت ویزا نیز مانند سایر کارتهای پیش پرداخت هم به صورت فیزیکی و هم مجازی صادر می شود نوع مجازی آن از طریق ایمیل و فیزیکی آن نیز از طریق پست ارسال می شود.

شما با دارا بودن گیفت کارت ویزا قادر خواهید بود از بزرگترین فروشگاه های دنیا ( چه مجازی و چه واقعی) که آن را می پذیرند خرید کنید. همچنین می توانید برای پرداخت از طریق کیف پول های الکترونیکی نظیر Apple Pay ، Samsung Pay ، Google Pay استفاده کنید.

 

ویژگی های کارت هدیه ویزا چیست؟

گیفت کارت هدیه ویژگی های جذابی دارد که بد نیست با آنها بیشتر آشنا شوید:

  • کاملا با نیازهای دارنده هماهنگ است به طوری که هر چه را نیاز داشته باشد می تواند به راحتی تهیه کند
  • امنیت بالایی دارند و در صورت مفقود یا سرقت شدن می توان تعویض کرد
  • استفاده آسان در هنگام خرید دارد فقط کافی است کارت را به فروشنده داده و صورتحساب را امضا نمایید.
  • همیشه در دسترس می باشد به طوری که هر جایی که ویزا کارت قابل استفاده باشد از گیفت کارت ویزا نیز می توان استفاده کرد

گیفت کارت ویزا را کجا سفارش دهیم

گیفت کارت ویزا را کجا سفارش دهیم؟

استفاده از کارت هدیه ویزا در ایران مانند خیلی از سرویس های بین المللی دیگر با مشکلات و چالش هایی روبرو است. آمریکا کشوری است که این کارت ها را صادر و از طریق ایمیل برای افراد ارسال می کند.

این گیفت کارت در جهان  از اعتبار بالایی برخوردار است ( به خاطر اینکه آمریکا کشور معتبری است) و بدون هیچ نگرانی پرداختی های اینترنتی خود را به وسیله ی این کارت انجام دهید.

برای  خرید_گیفت کارت هدیه به سایت پیشروپرداخت مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. کارت هدیه ویزا با بیلینگ آمریکا صادر می شود که در صورت تمایل با صرف اندکی هزینه (5 دلار) بیلینگ آدرس را به کشور دیگری تغییر دهید. اعتبار گیفت کارت ویزا به دلار است.

نحوه سفارش و میزان کارمزد

کارت هدیه ویزا مانند سایر گیفت کارت ها و کارت های هدیه اتصالی به حساب بانکی ندارند. بهترین گزینه برای پرداختی های اینترنتی می باشد. نکته ای که در این بین وجود دارد، احتمالا همه سایت ها این کارت را برای پرداخت پذیرش نکنند بنابراین قبل از خرید با ایمیل زدن به پشتیبان سایت از این موضوع مطمئن شوید و بعد اقدام به خرید کنید.

همچنین با تغییر دادن  IP سیستم خود، از مسدود شدن کارت به علت وجود تحریم ها علیه ایران در هنگام استفاده جلوگیری کنید.

سایر ویژگی های کارت هدیه ویزا شامل: عدم تمدید شارژ مجدد آن است همچنین مدت زمان انقضای آن 7 ماه است و چنانچه از تاریخ مقرر بگذرد هر چند که شارژ داشته باشد باطل می شود. همچنین با اعتبارهای مختلف از 5 تا 1000 دلار قابل سفارش است و قابلیت نقد کردن و یا کارت به کارت را ندارد.

چنانچه تمایل به سفارش و خرید_گیفت کارت ویزا از طریق سایت پیشرو را دارید به نشانی pishropardakht.com مراجعه نمایید. در صورت ثبت سفارش تا 3 روز کاری برای شما ارسال خواهد شد کارمزد آن نیز با توجه به اعتبار کارت به شرح زیر خواهد بود.

کارمزد خدمات            اعتبار گیفت کارت ویزا
5 دلار 5-50 دلار
7 دلار 50-100 دلار
10 دلار 100-500 دلار
12 دلار 500-1000 دلار

 

برای سفارش ابتدا در سایت ثبت نام کرده و از طریق سربرگ کارت های اعتباری به ثبت سفارش مورد نظر خود بپردازید.

ارسال مطلب به:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    سبد خرید
    مشاوره تخصصی رایگان
    اطلاعات خود را وارد کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند