• کارت های اعتباری
  • کارت های بازی
  • حساب پی پال
  • ویزا کارت
کارت های اعتباری

کارت های اعتباری چیست؟

کارت‌های اعتباری (Credit Card) وام‌های بدون وثیقه می‌باشند. یک سری وام کوچک بدون وثیقه که محبوب‌ترین و قابل‌انعطاف‌ترین منبع اعتبار برای اشخاص است. درواقع کارت‌های اعتباری شبیه وام هستند اما صرف هزینه‌ها و نیازهای روزانه می‌شوند به‌تدریج مصرف می‌شوند نه یک‌باره، مثل ویزا و مسترکارت.

کارت‌های اعتباری می‌توانند توسط بانک‌ها، فروشگاه‌ها و سایر مؤسسات مالی و براساس اعتبارسنجی‌ای که میزان درآمد و توان بازپرداخت شخص را موردبررسی قرار می‌دهد، صادر گردند.

به بیان خیلی ساده‌تر داشتن کارت اعتباری به معنی دسترسی به منابع مالی، بیش ازآنچه در حساب بانکی ما وجود دارد هست که بعد از خرید با کارت اعتباری، هنگام سر رسید به‌صورت یکجا یا به‌صورت اقساط پرداخت می‌شود که اگر به‌صورت یکجا پرداخت شود همان مبلغ خرید و استفاده شده است و اگر به‌صورت اقساط باشد مقداری به آن سود می‌خورد.

 


کارت های بازی
کارت بازی چیست؟

کارت بازی به صورت فیزیکی وارد ایران نمی شوند، به همین دلیل شما نمی توانید این گیفت کارت ها را از فروشگاه های زنجیره ای خریداری کنید؛ اما جای هیچ گونه نگرانی نیست زیرا شما می توانید این کارت ها را از فروشگاه های اینترنتی مانند: پیشروپرداخت تهیه کنید. فروشگاه پیشروپرداخت یکی از فروشگاه های معتبر در زمینه فروش کارت است که کد کارت بازی را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان از طریق ایمیل ارسال می کند. توصیه می شود که در هنگام خرید این کارت ها دقت کنید زیرا بعد از خریداری این کارت ها به هیچ عنوان قابل تعویض نمی باشند. قیمت این محصولات به دلیل نوسانات شدید ارزی در کشور به صورت لحظه ای می باشد. البته ناگفته نماند که این کارت ها فاقد محدودیت زمانی برای استفاده می باشند و همین امر به شما کمک می کند تا از این کارت ها برای هدیه دادن به دوستان استفاده کنید.

حساب پی پال

حساب پی پال چیست؟

پی پال یکی از معتبر ترین روش های خرید از سایت های خارجی و همچنین انتقال ارز به کشورهای مختلف دنیا می باشد. محبوبیت این کارت ها به دلیل امنیت بالا و همچنین کارمزد پایین است. گیفت کارت های پی پال جایگزین بسیار مناسبی برای کارت های اعتباری بین المللی مانند: مستر کارت، ویزا کارت و … به منظور افزایش اعتبار اکانت پی پال می باشند.

ویزا کارت

حساب ویزا کارت چیست؟

تمامی افراد جامعه می توانند از این کارت برای مبادلات بانکی بین المللی خود استفاده کنند. از مزیت های ویزا کارت کلاسیک می توان به برداشت از ATM های متصل به شبکه ویزا، خرید از سایت های اینترنتی، استفاده از POS های متصل به شبکه ویزا در فروشگاه ها و … اشاره کرد.

 

پاسخ خود را پیدا نمی کنید؟

سؤال خود را مطرح نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت به آن پاسخ دهند.

  • 8 + 65 =
    سبد خرید
    مشاوره تخصصی رایگان
    اطلاعات خود را وارد کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند