اکانت دیجیتال اوشن

معرفی و نحوه خرید اکانت دیجیتال اوشن | ارائه دهنده خدمات هاستینگ ابری

در این محتوا می خواهیم توضیح دهیم اکانت دیجیتال اوشن چیست و هاستینگ ابری دارای چه خدماتی می باشد، با ما همراه باشید.

دیجیتال اوشن ( Digital Ocean ) نشان دهنده یک هاستینگ می باشد که شبیه به آن وجود ندارد که فراهم کننده زمینه برای نشان دادن خدمات ابری برای بیزینس ها محسوب می شود.

ابن خدمات مورد استفاده افرادی از جمله دولوپرها، بیزنس های کوچک و بزرگ قرار می گیرد. برای تهیه هاست خارجی تعداد بیشماری سایت وجود دارد که از منحصر به فردترین آنها می توان گوددی و هتزنر و نیم چیپ را معرفی کرد.

یکی از خدمات سایت پیشرو پرداخت، خرید هاست از گوددی می باشد که این سایت برای دولوپرها ایجاد کرده است. در این محتوا  قصد داریم دلایل شهرت دیجیتال اوشن به عنوان ارائه دهنده سرویس و خدمات ابری مورد بررسی قرار دهیم.

همیچنین شیوه خرید اکانت دیجیتال اوشن را به شما توضیح می هیم.

معرفی اکانت دیجیتال اوشن Digital Ocean

معرفی اکانت دیجیتال اوشن Digital Ocean

دیجیتال اوشن در ژوئن 2011 به وسیله شخصی به نام ارتسکی ایجاد گردید و توانست در سال 2018 به عنوان سومین هاستینگ بزرگ در جهان شناخته شود.

پایه های دیجیتال اوشن در ایالات متحده امریکا شکل گرفته است ولی به علت برخوردار بودن از دیتا سنتر قابلیت نمایش دادن خدمات در سراسر جهان را دارد.

صاحبان دیجیتال اوشن هنگامی که متوجه شدند تمام صنایع ابری فقط ارائه دهنده خدمات به کمپانی ها می باشد، تصمیم گرفتند که این مشکل پیش آمده را برطرف کنند.

به این صورت که بیزینس های کوچک و دولوپرهای شخصی به لقب مشتریانی فعلی برگزیدند و به این شکل پایه های دیجیتال اوشن نهاده شد.

راه حلی که در نظر گرفته شد این بود که برای بیزینس های خرد و دولوپرها این شرایط فراهم شد که بتوانند با چند کلیک هاست یک وبسایت را تهیه نمایند.

کمپانی ها در حد اختیاری که این سرویس برای آنها تعیین کرده است می توانند با تثبیت برنامه های دیجیتال اوشن که قابلیت اجرا به صورت سرتاسری دارد، بدون وجود مشکلی در عملکرد این برنامه ها را گسترش دهند.

علت مقبولیت دیجیتال اوشن

 • عملکرد بی نظیر

توقع هر هر دولوپری از نمایش دهنده ی هاست ابری این می باشد که از عملکرد بالا و کیفیت مطلوبی برخوردار باشد. بنابراین دیجیتال اوشن دولوپران را در این زمینه مورد توجه بسیاری قرار می دهد.

دیجیتال اوشن یکی از نخستین ارائه دهندگان ماشین های مجازی بر پایه SSD محسوب می شود که خیلی قبل تر از سایر کمپانی ها،  IPV6 را مورد استفاده قرار می داده است.

 • آموزش های حرفه ای

یکی از بهترین روش های یادگیری که می توان اشاره کرد این است که به منبع های اموزشی مورد اطمینان و تایید شده رجوع کنید. گوگل این روش یادگیری را فراهم کرد یا به گونه ای بنیان گذار این روش محسوب می شود و بسیاری از کمپانی ها مانند دیجیتال اوشن این راه را پیروی و ادامه دادند.

علت اینکه که کاربران به تهیه اکانت دیجیتال اوشن اقدام می کنند این است که می توانند به مستندسازی و آموزش های شفاهی و نوشتاری دیجیتال اوشن به راحتی دست پیدا کنند.

هر کاربر با هر سطح از توانایی قادر است که به سادگی به انجام کار با دیجیتال اوشن بپردازد.

 • رابط کاربری زیبا و کاربردی

بسیاری از کسانی که خدمات فضای ابری را به نمایش در می آورند، این خدمات را برای کاربر پیچیده و دشوار می کنند. از جمله مواردی که در پیشرفت و موفقت این وبسایت تاثیرگذار بوده و باعث شده است که کاربران برای تهیه اکانت دیجیتال اوشن مشتاق شوند، این است که این وبسایت علاوه بر کاربردی بودن، یک رابط خوب به حساب می آید.

برای کاربران جدیدی که وارد این وبسایت می شوند، تعدادی لینک، دکمه و قابلیت های ویژه ای در نظر گرفته شده است. اکانت دیجیتال اوشن از یک ویژگی منحصر یه فرد برخوردار است که آن ویژگی این است که با به کارگیری API های ساده، توجه زیادی به راحتی کاربر کرده است.

بعد از ایجاد یک API، برای دولوپرها این شرایط فراهم می شود که از ابزارهای HTPP استاندارد نظیر: CURL برای فراخوانی API بهره گیری کنند.

علت مقبولیت دیجیتال اوشن

به علاوه اینکه با ایجاد SDKS برای تمامی ابزارها، ممکن است که دولوپرها به  برنامه نویسی در PHP و یا سایر زبان های برنامه نویسی مورد نظر خود احتیاج پیدا کنند. همیچنین این ابزارها از افزونه های گوناگونی برخوردار هستند.

 • قیمت مناسب

این وبسایت با توجه به خدماتی که ارائه می دهد نسبت به سایر ارائه دهندگان سرویس های ابری از لحاظ اقتصادی به صرفه می باشد.

شروع قیمت برنامه پایه این سایت ماهانه 5 دلار می باشد و توصیه می شود اگر قصد دارید که یک استارتاپ و یا کسب و کار های کوچک به وجود آورید، از دیجیتال اوشن استفاده کنید.

 • گروه پشتیبانی فعال

از قابلیت هایی که این سایت دارد این است که کاربر می تواند در هر ساعتی از شبانه روز سوال خود را عنوان کند و همچنین بهره گیری از بازخورد کاربران که به سود هر دو طرف می باشد.

 • شیوه ذخیره سازی

اکنون دیجیتال اوشن از 12 دیتاسنتر فابریک برخوردار است که هر کدام از اینها در کشورهایی از جمله: نیویورک، سن فرانسیسکو، تورنتو ، لندن و …قرار گرفته است.

دیجیتال اوشن، اطلاعات شما را برو روی یک سخت افزار جداگانه سیو می کند و از آن چندین نسخه تهیه می کند که همین مسئله احتمال از بین رفتن اطلاعات را کاهش می دهد.

شیوه پرداخت هزینه اکانت دیجیتال اوشن

برای اینکه بتوانید به خدمات سایت دیجیتال اوشن دسترسی داشته باشید، در ابتدا باید برای خود یک اکانت بسازید.

آنوقت بعد از تعیین نوع سرویس و دوره آن یعنی ماهانه، سالانه، باید به پرداخت هزینه اقدام کنید که شما می توانید این هزینه را از طریق کارت های پرداخت ارزی اعم از مستر کارت و یا اکانت های پرداخت اینترنتی نظیر paypal، می توانید بپردازید و جهت تهیه این کارت ها توصیه می شود که به سایت معتبر پیشروپرداخت مراجه کنید.

شیوه پرداخت هزینه اکانت دیجیتال اوشن

این نکته را در نظر داشته باشید که جهت فعال سازی وریفیکیشن اکانت دیجیتال اوشن، شما باید از اکانت پی پال برخوردار باشید.

برای پرداخت انواع هزینه های نامرده شده می توانید به سایت پیشروپرداخت مراجعه کنید.

از شما عزیزان که تا پایان محتوا معرفی اکانت دیجیتال اوشن پیشروپرداخت را همراهی کردید، متشکریم.

ارسال مطلب به:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  سبد خرید
  مشاوره تخصصی رایگان
  اطلاعات خود را وارد کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند