سایت Creative market | کسب درآمد دلاری با خلاقیت

سایت Creative market | کسب درآمد دلاری با خلاقیت

در این محتوا قصد داریم شما را با سایت Creative market آشنا کنیم و آموزش دهیم که چطور از آن کسب درآمد کنید، با ما همراه باشید.

این احتمال وجود دارد اگر یک فریلنسر باشید همیشه در جستجوی سایت های کاربردی و پرمخاطب خواهید بود. در این محتوا می خواهیم برای آن دسته افرادی که در زمینه حوزه گرافیک و طراحی دیجیتال فعالیت دارند، سایت creative market را ارائه دهیم.

شما می توانید از این سایت علاوه بر درآمد دلاری، محصولات دیجیتالی مورد نظرتان را از طریق سایت پبشروپرداخت تهیه می نمایید.

سایت Creative market

روش کار سایت creative market

این سایت برای شما به عنوان یک فروشگاه می باشد که می توانید محصولات خود را در آن بفروشید. این سایت برای هنرمندان و طراحان شرایطی را فراهم آورده است تا بتوانند در فضای آنلاین هنر را نمایش دهند و از طریق آن کسب درآمد کنند.

به این صورت که شما با برخوردار بودن از یک اکانت در این سایت می توانید خرید و یا محصولات خود را به وسیله اینترنت انجام دهید.

هنگامی که به صفحه اصلی creative market ورود پیدا کردید در ابتدا به ایجاد یک ایمیل شخصی برای خود اقدام کنید. به این ترتیب وقتی شما طراحی های خود را آپلود می کنید، با هر دانلودی که صورت می گیرد مبلغی به حساب شما واریز می گردد.

در سایت creative market امکان فروش چه چیزهایی وجود دارد؟

یکی از سایت هایی که به وسیله آن می توانید به درآمد دلاری برسید، سایت creative market می باشد. شما می توانید مجموعه های طراحی شده که هر کدام در یک دسته بندی جداگانه قرار دارند، به فروش برسانید.

از گزینه های پرطرفدار این سایت که می توان به آنها اشاره کرد عبارتند از:  طراحی قالب برای وبسایت ها، شبکه های اجتماعی، ایمیل ها، رزومه و کارت های تبریک.

مواردی که در این سایت می توانید به فروش برسانید به شرح زیر می باشد:

 • فونت:

جزو پرفروشترین محصولات این سایت به حساب می آیند.

 • طراحی گرافیکی:

نظیر پترن ها، آیکون ها، افت‌ها، عناصر گرافیکی و ….

 • افزونه های نرم افزارهای طراحی:

اکشن‌ها، براش‌ها، پالت‌ها و ….

 • تم و قالب وبسایت:

نظیر موکاپ ها،  قالب‌های ایمیل، کارت‌ها و برشورها.

 • عکس:

هرچند عکس هایی که در این سایت قرا داده می شود قابل قیاس با سایت های حرفه ای عکس نمی باشد، ولی می تواند تامین کننده نیاز مشتری باشد.

 • طراحی های سه بعدی

کسب درآمد از سایت creative market

رقابت با دیگران در creative market

برای اینکه محصولات شما توسط افراد زیادتری مورد بازدید قرار گیرد این امکان وجود دارد که از سایر شبکه های اجتماعی خود کمک بگیرید.

از جمله شبکه های اجتماعی که می توان از آنها کمک گرفت، عبارتند از: پینترست و اینستاگرام که می توانید برای ارائه طراحی های خود آن ها را مورد استفاده قرار دهید.

یکسری طراح ها ممکن هست که با منتشر کردن آنها در فضای مجازی باعث شود که نظر کاربران بسیاری را به خود جذب کند.

خرید از سایت creative market

در این سایت علاوه بر اینکه به وسیله فروش محصولات خود می توانید با اینترنت کسب درآمد کنید، می توانید سایر محصولات دیجیتال را تهیه نمایید.

در این سایت می توانید موارد رایگان را دانلود کنید چنانچه دانلود یک آیتم غیر رایگان باشد بایستی به وسیله پی پال و یا سایر موارد مشابه آن را خریداری کنید.

به منظور تهیه پی پال و یا سایر کارت های اعتباری و… می توانید به سایت معتبر پیمنت22 مراجعه کنید. در سایت creative market فروش محصولات به صورت فیزیکی نمی باشد و شرایط فروش محصولات فقط به شکل دیجیتال است.

آیا کسب درآمد با creative market در ایران امکان پذیر می باشد؟

جواب این سوال بله می باشد؛ چون فریلنسرهای ایرانی مثل سایر فریلنسرها از این قابلیت برخوردار هستند که در این سایت ثبت نام را انجام دهند و بعد به فروش محصولات خود اقدام کنند.

از آنجایی که اکثریت با شیوه درآمد از سایت های خارجی آشنایی کافی نداریم، اینطور به نظر می رسد که کسب درآمد دلاری کار بسیار پیچیده ای می باشد.

مراحل ثبت‌نام جهت فعالیت در Creative Market یه چه صورت می باشد؟

1-اولین مرحله به این صورت می باشد که وارد سایت  Creative Market شده و بخش OPEN SHOPE را انتخاب نمایید.

2-مرحله بعدی به این صورت است که در قسمت های مشخص شده نام و نام خانوداگی و ایمیل خود را وارد کنید.

3-در فرم ارائه شده باسد قسمت های خالی را پر کنید.

 • به این صورت که بایستی لینکی که از شرکت یا سایتی که محصولات شما در آن فروخته شده ارائه شود. اگر برای شرکتی کاری انجام داده اید حتما اعلام کنید.
 • جای خالی دوم را باید با نمونه کارهای خود پر کنید.
 • در قسمت سوم باید هدف خود را عنوان کنید و بگوید که می خواهید در چه زمینه هایی فعالیت داشته باشید.

بنابراین اگر می خواهید از سایت Creative Market درآمد دلاری داشته باشید، به منظور نقد کردن درآمدهای دلاری می توانید به سایت پیشروپرداخت مراجعه کنید.

خرید از سایت creative market

از شما عزیزان که تا پایان محتوا سایت Creative market با پیشروپرداخت همراه بودید، متشکریم.

ارسال مطلب به:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  سبد خرید
  مشاوره تخصصی رایگان
  اطلاعات خود را وارد کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند