مستر کارت و ویزا کارت

بهترین انتخاب بین مستر کارت و ویزا کارت

چنانچه تصمیم به تهیه کارت اعتباری معتبر دارید و نمی دانید بین دو گزینه مستر کارت و ویزا کارت کدام را انتخاب کنید، ابتدا باید با ویژگی ها و مزایای هر دو آشنا شوید. با هر دو این کارت ها به راحتی می توانید خرید کنید و بنابراین از این لحاظ برتری نسبت به هم ندارند.

می توانید از طریق صفحه مستر کارت و همچنین صفحه ویزا کارت هر کدام از این دو کارت را که تمایل داشتید بخرید و در صورت اتمام شارژ مجددا به سایت پیمنت22 مراجعه کنید.

خرید آسان مزیتی نیست که ما بتوانیم از بین این دو کارت یکی را انتخاب کنیم بنابراین در ادامه مقاله تلاش می کنیم به بررسی بیشتر برای تصمیم گیری بهتر بپردازیم.

مستر کارت یا ویزا کارت مسئله کدام است؟

مستر کارت و ویزا کارت جزو معتبرترین کارت های بین المللی می باشد شما هر جای دنیا که بروید کم  پیش می آید که دستگاهی یکی از دو کارت را پذیرفته و دیگری را نپذیرد در نتیجه اعتبار نیز نمی تواند ملاک خوبی برای انتخاب از بین آنها باشد.

پس باید عملکرد کارت های مورد نظر را مورد بررسی قرار داده و با هم مقایسه کنیم. ویزا کارت و مستر کارت چیزی بیشتر از یک کارت اعتباری هستند آنها شبکه پرداخت مالی هستند که در سطح جهانی کار می کنند مقیاس کوچکتر آن در ایران شبکه شتاب است.

آمریکا سالانه صدها نوع کارت اعتباری صادر می کند اما فقط 4 شبکه پرداخت دارد: مستر کارت، ویزا کارت، امریکن اکسپرس و دیسکاور که در بین این تعداد طرفداران مستر و ویزا کارت بسیار بیشتر است و 99 درصد دستگاه های موجود این دو کارت را پذیرش می کنند.

مزیت های ویزاکارت و مستر کارت

معرفی ویژگی های ویزا کارت و مستر کارت

ویژگی های ویزا کارت را بهتر بشناسید

ویزا کارت به دو شکل تهیه می شود: فیزیکی و مجازی. ویزا کارت فیزیکی نیز در سه مدل ویزا گلد، ویزا پلاتینیوم، ویزا کلاسیک ارائه می شود هر سه آنها در موارد زیر با هم اشتراک دارند:

 • مدت زمان دریافت آن 10 روز کاری طول می کشد
 • قابلیت برداشت از دستگاه ATM
 • خرید کردن از POS
 • خرید از فروشگاه های اینترنتی
 • شارژ شدن به صورت نامحدود
 • مدت زمان شارژ شدن 1 روز کاری
 • تا 2500 یورو حداکثر میزان برداشت از خودپرداز
 • موجودی نامحدود
 • ارز کارت می تواند دلار یا یورو باشد
 • کد سوئیفت دارند
 • اینترنت بانک دارند
 • قابلیت رزرو هتل و هواپیما
 • قابلیت اتصال به پی پال

ویژگی های مستر کارت را بهتر بشناسید

مستر کارت نیز یکی از شبکه های گسترده و معتبر پرداخت است که با داشتن آن قادر خواهید بود پول نقد دریافت کنید، هتل رزرو کرده و یا از سایت های مختلف خرید داشته باشید.

استفاده از مستر کارت و ویزا کارت در میان کاربران ایرانی خیلی تفاوت زیادی با هم ندارند زیرا کارکرد هر دو کاملا شبیه به هم هستند. شبکه های بانکی ایران به خاطر تحریم ها با سیستم مالی بین المللی در ارتباط نیست و این باعث شده که استفاده از مستر کارت فیزیکی در ایران غیر ممکن شود.

اما خرید مستر کارت و ویزا کارت مجازی بسیار کاربردی است از مزیت های کارت های مجازی عدم دریافت هزینه صدور می باشد که به صرفه تر از نوع فیزیکی آنها است. برای اینکه بهتر بتوانید بین مستر کارت و ویزا کارت انتخاب کنید جدولی را ارائه دادیم که با مقایسه مزیت ها بهترین را انتخاب و از پیمنت22 سفارش دهید.

                       مستر کارت                           ویزا کارت
مبلغ صدور کارت: 245 دلار مبلغ صدور کارت: 245 دلار
مدت زمان تحویل: 10 روز کاری مدت زمان تحویل: 10 روز کاری
سقف شارژ: نامحدود سقف شارژ: نامحدود

ارسال مطلب به:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  سبد خرید
  مشاوره تخصصی رایگان
  اطلاعات خود را وارد کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند