پرداخت های ارزی به عنوان یکی از مهمترین موضوعات بین المللی مطرح است و کشور ما به دلیل تحریم ها در زمینه دسترسی به انواع کارتهای پرداخت بین المللی و نیز استفاده از خدمات بانکی و پولی بین المللی مانند کارت های ‏ارزی ویزا و مستر، انواع گیفت کارتها و … محدودیت هایی دارد. گیفت کارت ها مجموعه ای فعال، معتبر و خوش سابقه در ارائه ابزارهای پرداخت بین ‏الملل و انواع کارت های ارزی ویزاکارت، مسترکارت، گیفت کارت ها و … است.

خدمات مجموعه ما، صدور انواع مستر کارت و ویزا کارت( فیزیکی و مجازی)، شارژ انواع کارت ‏های اعتباری، فروش انواع گیفت کارت ها، انجام انواع پرداخت های آنلاین ارزی، پرداخت ‏PayPal، مشاوره و راهنمایی در زمینه انواع پرداخت های ارزی و موارد مشابه را ‏شامل می شود.

رویای ما این است که هیچ کس در ایران احساس نکند به خاطر تحریم ها و محدودیت های ناشی از آن به خدمات بانکی و مالی بین المللی دسترسی ندارد . رویای ما این است که ایرانیان پیشرو پرداخت را وسیله در دسترس و آسانی بدانند که به خوبی به آنها کمک میکند تا تحریم ها را بشکنند. پیشرو پرداخت گروهی جوان اما با تجربه است که سالها در امور مالی بین المللی به صدها شرکت و هزاران شخص کمک رسانده و میرساند. ما از تحریم های گسترده بین المللی بسیار ناراحتیم و هر لحظه در رصد یافتن روزنه های جدید و مطمئن برای شکستن تحریم های بین المللی هستیم.

ما همواره از شرق تا غرب را جستجو میکنیم تا روزنه هایی که بتوان تحریم ها را از پیش رو برداشت باز کنیم. در اوضاعی که آمریکا و کشورهای غربی به ناحق ایران را از سیستم های مالی بین المللی کنار گذاشته اند ما همواره کوشیده ایم دسترسی به سیستم های روز دنیا را در ایران فراهم کنیم.

از تحریم های پی پال گرفته تا تحریم های ویزا و مسترکارت و گیفت کارتها، از نبود شعبات وسترن یونیون و مانی گرام در ایران، از تحریم ناجوانمرانه گوگل علیه وبمستران ایرانی، از همه اینها بیزاریم و گامهایی برمیداریم تا بتوانیم مجدد به خدمات بین المللی متصل شویم.

بدیهی است اتصال سیستم های داخلی به سیستم های مالی بین المللی کمک شایانی به ارز آوری کشور خواهد کرد.

چه بسیارند برنامه نویسان و طراحانی که در ایران فعالیت میکنند و میتوانند به صورت دورکاری برای کمپانی های خارجی کار کنند. اما به دلیل نبود سیستم مالی یکپارچه از این درامد محرومند.

چه بسیار شرکت هایی که برای براورده کردن برخی مسائل مالی مانند پرداخت ۲۰ دلار هزینه اشتراک یک سایت مشکل داشته اند و ما به آنها کمک کرده ایم تا بتوانند به آسانی مشکلات را دور بزنند.
ما از کمکی که به هموطنانمان میکنیم بسیار خوشحالیم و به خود میبالیم که بار فشار تحریم ها را کم میکنیم.

در هر قدممان مصممتر از قبل میشویم که تحریم ها را همیشه از پیش رو برداریم.

ارزش های پیشرو پرداخت همواره بر اصول زیر بوده است:
 • ما خود را موظف به پاسخگويي به نيازهاي مالی و بانکی بین المللی مشتريان با بهترين کيفيت مي دانيم.
 • مشتري مداري و تکريم مشتري اولويت روابط ما با مشتريان است.
 • ما براي وقت مشتريان ارزش قائل بوده و سرعت در تصميم گيري و ارائه خدمات سرلوحه تلاش هاي ما مي باشد.
 • ما محصولات را بر اساس نيازهاي مشتريان طراحي و عرضه و با نظرات آن ها ارتقاء مي بخشيم.
 • ما به محرمانگي و امنيت اطلاعات مشتريان پايبند بوده و آن را يک اصل مي دانيم.
 • ما خود را متعهد به داشتن بالاترين استانداردهاي کيفي در ارائه خدمات به مشتريان مي دانيم.
 • «اعتماد شما سرمایه ماست» شعار پیشرو پرداخت است و تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت تا اعتماد مشتریان را از دست ندهیم .
 • با انصاف باشیم و منصفانه به مشتریان خدمات ارائه دهیم.
 • فضایی بسازیم که هم خود و هم مشتری از آن لذت ببرد.

اعضای تیم پیشرو پرداخت

به خود میبالیم که به مملکت خویش خدمت رسانی میکنیم

Jane Travis
CEO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor a nean massa.

  سبد خرید
  مشاوره تخصصی رایگان
  اطلاعات خود را وارد کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند