پرداخت هزینه MRV Fee و تعیین وقت سفارت آمریکا

افرادی که قصد مهاجرت به آمریکا با ویزای غیر مهاجرتی (F1/F2، J1/J2، B1/B2) دارند، باید طبق قوانین ایالات متحده آمریکا در مرحله اخذ ویزای ورود هزینه ای را تحت عنوان هزینه MRV Fee یا هزینه تعیین وقت سفارت آمریکا پرداخت کنند. هزینه MRV Fee مخفف کلمه Machine Readable Visa است و برای پرداخت آن باید از کارت های اعتباری بین المللی و سایت usvisa-info.com اقدام نمایید.

رسید هزینه MRV Fee را پس از پرداخت باید نزد خود نگه دارید و آن را در مراجعه به سفارت آمریکا به مسئولین مرطوبه ارائه نمایید. توجه داشته باشید در صورت عدم ارائه این رسید نمی توانید با سفارتخانه قرار ملاقات گذاشته و مصاحبه کنید، پس بهتر است با پرداخت های آنلاین این امر خطیر را به بهترین روش ممکن به انجام برسانید، همچنین با توجه به آنکه ایالات متحده آمریکا در ایران سفارتخانه ای ندارد، شهروندان ایرانی برای انجام مصاحبه و سایر اقدامات لازم، باید به سفارت های آمریکا در کشورهای ارمنستان، ترکیه و امارات متحده عربی مراجعه کنند. برای انجام پرداخت های هزینه تعیین وقت سفارت آمریکا می توانید از خدمات آنلاین پیشرو پرداخت استفاده کنید.

پرداخت هزینه MRV Fee با پیشرو پرداخت

برای پرداخت هزینه تعیین وقت آمریکا می توانید از پرداخت های الکترونیکی یا EFT که فرایند پرداخت را در دو ساعت کاری انجام می دهند، استفاده کنید. برای این انجام پرداخت ها با پیشرو پرداخت ابتدا در سایت عضو شده و پس از تکمیل اطلاعات ثبت نام و دریافت پنل کاربری خود در پیشرو پرداخت، درخواست خود را برای پرداخت هزینه MRV Fee اعلام کنید تا پیشرو پرداخت این فرایند را در سریع ترین زمان و با کمترین کارمزد برای شما انجام دهد.

MRV-Fee-usa
زمان تحویل

حدود 1 الی 3 ساعت کاری

گارانتی بازگشت

گارانتی بازگشت وجه شما

قابل شارژ

پشتیبانی 24 ساعته ویژه

قیمت مناسب

مناسب ترین قیمت برای شما

پرداخت وقت سفارت آمریکا

هر آنچه بخواهید در پیشروپرداخت

برخی از پورتال های رسمی خدمات ویزا و گرین کارت

با پیشرو پرداخت از جذابترین خدمات استفاده کنید

پورتال رسمی ویزای انگلستان

پورتال رسمی تهیه ویزای کانادا

پورتال رسمی زندگی یا کار در دانمارک

سفارت مجازی ایالات متحده
 • ویژگی های سرویس
 •   پس از پرداخت هزینه Machine Readable Visa به مدت یکسال مهلت دارید که برای تعیین وقت ملاقات با سفارت آمریکا اقدام کنید.
 •   پس از پرداخت هزینه و تعیین وقت ملاقات، تا حداکثر 5 مرتبه می توانید زمان مصاحبه خود را تغییر دهید.
 •   تا یک روز قبل از زمان مصاحبه می توانید قرار ملاقات خود را کنسل کنید، البته به شرط آنکه وقت بعدی را نیز در همان کنسولگری بخواهید تعیین کنید.
 •   برای تغییر کنسولگری لازم است هزینه و مبلغ MRV را مجدد پرداخت کنید.
 •   پس از پرداخت هزینه MRV Fee، مبلغ پرداختی به هیچ وجه به حساب شما بازگشت داده نخواهد شد.
 •   اگر به هر دلیل زمان ملاقات خود را از دست دادید، باید مجددا هزینه MRV را پرداخت کرده و وقت جدیدی برای مصاحبه انتخاب کنید. بنابراین با زمان بندی مناسب می توانید از پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری کنید.
 •   مبلغ MRV غیر قابل فروش می باشد، یعنی رسید پرداختی این هزینه مخصوص شخصی است که در هنگام ثبت نام اطلاعاتش را وارد کرده است و تعیین وقت تنها برای او انجام خواهد شد.
 •   مبلغ MRV Fee به گفته سایت سفارت آمریکا برای فرایند درخواست شما هزینه شده است و لذا در صورت رد درخواست از طرف شما، به هیچ وجه این هزینه به حساب شما باز نمی گردد.

 • مراحل پرداخت وقت سفارت آمریکا با پیشرو پرداخت

ابتدا در سایت پیشرو پرداخت ثبت نام کنید.

در مرحله بعد درخواست خود را برای پرداخت وقت سفارت آمریکا به همراه اطلاعات شناسایی پیشرو پرداخت ثبت کنید.

با استفاده از خدمات پرداخت پیشرو پرداخت ، پرداخت های معادل ریالی را برای پرداخت های ارزی انجام دهید.

درخواست شما ثبت شد. مدارک آن برای شما ارسال می گردد.

ثبت درخواست

برای ثبت درخواست پرداخت وقت سفارت آمریکا از سایت پیشروپرداخت روی لینک روبرو کلیک کنید.

 • سوالات متداول
این هزینه برای ویزاهای مختلف متفاوت است، به عنوان مثال برای ویزاهای نوع F/M/J و B1/B2 مبلغ ۱۶۰ دلار آمریکا، برای ویزای سرمایه گذاری (E2) و ویزای تجاری (E1) مبلغ ۲۰۵ دلار و برای ویزای نامزدی (K) مبلغ ۲۶۵ دلار آمریکا می باشد. همچنین هزینه ویزا برای افرادی که لاتاری امریکا برنده شده اند، حدود ۰ ۳۳ دلار آمریکا محاسبه می شود.
نام و نام خانوادگی ( مطابقت داشتن با پاسپورت ) نام کاربری و رمز عبور برای ورود به اکانت شما در سایت سفارت شماره پاسپورت تابعیت تاریخ مورد نظر برای مصاحبه ( بین ۳ و ۴ ماه قبل از تاریخ مسافرت مورد نظر ) سویس نامبر ( برای ویزای دانشجویی ) شماره بارکُد که در صفحه تأییدیه فرم DS 160 مشاهده می شود. شماره تلفن و نشانی پست الکترونیک
پیشرو پرداخت برای انجام این فرایند تنها 4 درصد کارمزد از شما دریافت می کند که کمترین مقدار کارمزد در میان سایت های مشابه است.
پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت آمریکا به صورت آنلاین و در مدت زمان 1 الی 3 ساعت کاری انجام می شود.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

  سبد خرید
  مشاوره تخصصی رایگان
  اطلاعات خود را وارد کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند