پرداخت هزینه سفارت کانادا و اخذ ویزای کانادا

برای اخذ ویزای کانادا باید ابتدا هزینه های سفارت را پرداخت کرده و اقدام لازم برای دریافت انواع ویزای کانادا را انجام دهید. در واقع اقامت در این کشور با انواع ویزاهای توریستی، تحصیلی، کار موقت و … همچون سایر کشورها انجام می شود؛ اما با توجه به انواع ویزای کانادا، هزینه اخذ ویزا و دریافت اقامت بسته به هدف شما از سفر و نوع ویزا مبالغ متفاوتی را در برمی گیرد. برای اطلاع از قیمت انواع ویزای کانادا می توانید از لینک www.cic.gc.ca یا خدمات پیشرو پرداخت در ثبت و خرید ویزا و اقامت کانادا استفاده کنید.

معرفی انواع ویزاهای کانادا

ویزای کانادا با توجه به نوع اقامت افراد و انگیزه آن ها از انجام این سفر به انواع مختلفی دسته بندی می شود که بهتر است پیش از هرگونه اقدام در زمینه اخذ ویزای کانادا با انواع آن و نحوه دریافت هر یک از ویزاهای مسافرتی کانادا آشنا شوید:

انواع ویزای کانادا بر اساس نوع اقامت:
ویزای اقامت دائم کانادا: ویزای اقامت دائم برای افرادی است که قصد دارند به طور دائم در این کشور اقامت کنند و البته این ویزا مسیری برای دریافت شهروندی کانادا می باشد. ویزای اقامت موقت کانادا: ویزای اقامت موقت کانادا مخصوص افرادی که به صورت موقت و با اهداف گردشگری، دیدار خانواده، تحصیل یا کار در کانادا به این کشور سفر می کنند و مدت زمان آن به صورت محدود و زمان بندی شده تعیین می شود.
انواع ویزای کانادا بر اساس انگیزه سفر:
ویزای تحصیلی کانادا:

ویزای تحصیلی کانادا برای دانشجویانی که برای تکمیل تحصیلات خود در دانشگاه های این کشور پذیرفته شده اند، ارائه می گردد. هزینه این ویزا 150 دلار کانادا می باشد که به صورت Non-Refundable یا غیر قابل برگشت از متقاضیان دریافت می شود. برای دریافت این ویزا باید پروسه بیومتریک را که شامل مراحل ثبت اثر انگشت و گرفتن عکس می باشد، طی کنید و فرصت انجام این پروسه مهم از زمانی که اپلیکیشن را ارائه می کنید 30 روزه بوده و با هزینه 85 دلار انجام می شود. همچنین پروسه بررسی اپلیکیشن ویزای دانشجویی از زمان ارسال فرم‌ها به دفتر مهاجرت، حدود 6 هفته زمان می برد.

سوپر ویزا:

از جمله ویزاهای توریستی کانادا می باشد که به پدران، مادران و یا پدربزرگ ‌ها و مادربزرگ‌ های شهروندان کانادایی یا افرادی که اقامت دائم را دریافت کرده اند، ارائه می شود تا بدین وسیله آن ها بتوانند فرزندان و نوه های خود را برای زمان های طولانی با سفر به کانادا ببینند. دارندگان این ویزا می توانند به مدت دو سال در کانادا اقامت کنند.

ویزای کار کانادا:

این ویزا برای کارگران خارجی و افرادی که پیشنهاد کار به آن ها شده است و قصد دارند برای شش ماه در کانادا کار کنند، ارائه می شود و برای دریافت این ویزای کانادا باید نامه معتبر پیشنهاد کار را از یک کارفرما در کشور کانادا ارائه دهید و صلاحیت دریافت ویزای موقت را داشته باشید. همچنین با استفاده از ویزای کاری کانادا می توانید چند سال در این کشور کار کنید و سپس با پرداخت مالیات در این کشور اقامت دائم و پاسپورت کانادایی بگیرید.

برای درخواست ویزای کار کانادا می توانید به دو صورت آنلاین و کاغذی (ارسال پستی و یا تحویل حضوری) نسبت به اخذ این ویزا اقدام نمایید. از جمله مراحل و اقداماتی که در خصوص درخواست آنلاین باید انجام دهید، بدین صورت می باشد:

1- پاسخ به سوال های بخش Determine your eligibility و سپس دریافت کد تایید واجد شرایط بودن

2- ساخت اکانت MyCIC برای پرداخت هزینه اپلیکیشن فی سفارت کانادا

3- ارسال مدارک درخواست شده توسط وب سایت برای بررسی و صدور ویزا

4- پرداخت هزینه صدور ویزا به صورت آنلاین و توسط کارت های بین المللی ویزا یا مسترکارت

هزینه های مربوط به ویزای کار کانادا با توجه به تعداد افراد، نوع کار، مدت زمان اقامت و ... مبالغ متفاوتی می باشد؛ اما در حالت کلی هزینه اخذ ویزای کار به ازای هر نفر 155 دلار و هزینه گروه های هنری بالای 3 نفر برای کل گروه 465 دلار محاسبه می شود که هزینه تمام اعضای گروه را باید در یک زمان و مکان پرداخت کنید.

ویزای کانادا برای افرادی که قصد ثبت شرکت در این کشور را دارند:

این ویزا برای افرادی که قصد دارند کار یا تجارت خاصی را در کشور کانادا راه اندازی کنند، ارائه می شود. همچنین افرادی که مهارت های ورزشی، فرهنگی، هنری یا کشاورزی دارند، می توانند با ثبت نحوه سرمایه گذاری خود در حوزه های مختلف این ویزا را همراه با اقامت کانادا دریافت کنند.

ویزای سرمایه گذاری کانادا:

افرادی که دارایی خالص آن ها حداقل 800 هزار دلار است می توانند با حداقل 400 هزار دلار در کانادا سرمایه گذاری کنند و دولت کانادا بدون هیچ بهره ای این سرمایه را در طول 5 سال به آن ها باز می گرداند و افراد می توانند بدین طریق ویزای سرمایه گذاری کانادا را همراه با اقامت این کشور دریافت کنند.

ویزای توریستی:

این ویزا با هدف گردشگری و انجام سفرهای توریستی به گردشگران ارائه می شود و با این ویزا می توانید به مدت محدود وارد این کشور شده و اقامت داشته باشید.

ویزای کسب و کار یا نمایندگی کانادا:

این ویزا به افرادی که با اهداف تجاری یا راه اندازی کسب و کار و دریافت نمایندگی به کانادا وارد می شود، ارائه می گردد.

ویزا برای افرادی که با هدف تولد فرزند وارد کانادا می شوند:

تولد نوزاد در کشور کانادا موجب می شود تا نوزاد به طور خودکار شهروندی کانادا را دریافت کنند و این ویزا به افراد حامله ای که قصد دارند فرزند خود را در این کشور به دنیا بیاورند، اعطا می شود که البته باید شرایط و معیارهای دریافت اقامت موقت کانادا را داشته باشند.

visa_2
زمان تحویل

حدود 1 الی 3 روز کاری

گارانتی بازگشت

گارانتی بازگشت وجه شما

قابل شارژ

پشتیبانی 24 ساعته ویژه

قیمت مناسب

مناسب ترین قیمت برای شما

پرداخت هزینه سفارت کانادا

هر آنچه بخواهید در پیشروپرداخت

برخی از پورتال های رسمی خدمات ویزا و گرین کارت

با پیشرو پرداخت از جذابترین خدمات استفاده کنید

خدمات رسمی ویزای ایالات متحده

پورتال رسمی تهیه ویزای کانادا

پورتال رسمی ویزای انگلستان

پورتال رسمی زندگی یا کار در دانمارک
 • ویژگی های سرویس
 •  برای دریافت ویزای کار نیز همچون سایر ویزاهای کانادا باید پروسه بیومتریک را که شامل مراحل ثبت اثر انگشت و گرفتن عکس می‌باشد، طی کنید و برای انجام این فرایند شما باید هزینه 85 دلار را پرداخت کرده و طی مدت 30 روز از زمانی که اپلیکیشن به شما ارائه می کند، مراحل مختلف اخذ ویزا و اقامت را انجام دهید.
 •   هزینه Open Work Permit باید در زمانی که هزینه درخواست ویزای کار می دهید، پرداخت کنید.
 •   Open Work Permit فقط برای درخواست ویزای کار نیست.
 •   کسانی که قصد دارند با اهداف مختلفی به کشور کانادا سفر کنند؛ اما موفق به دریافت ویزای موقت نشده اند، می توانند مجوز اقامت موقت از کانادا دریافت کرده و برای مدت کوتاهی در این کشور اقامت کنند.
 •  تست بیومتریک برای متقاضیان ایرانی در کشور‌های ترکیه، ارمنستان، آذربایجان، گرجستان، کویت، بحرین و امارات انجام می شود و برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به سایت www.cic.gc.ca مراجعه کنید.
 •  انجام تست بیومتریک برای افرادی که بین 14 تا 79 سال سن دارند، الزامی است.
 •   هزینه تست بیومتریک به صورت انفرادی 85 دلار و به صورت خانوادگی 170 دلار کانادا می باشد.
 •   برای اخذ ویزای کانادا یا انجام پرداخت های هزینه سفارت می توانید از خدمات پیشرو پرداخت استفاده کنید.
 •   تمامی مراحل ثبت درخواست ویزا و پرداخت هزینه ها با پیشرو پرداخت در 1 الی 3 ساعت کاری و با کمترین کارمزد انجام می شود.

 • مراحل پرداخت هزینه سفارت کانادا با پیشرو پرداخت

ابتدا در سایت پیشرو پرداخت ثبت نام کنید.

در مرحله بعد درخواست خود را برای پرداخت هزینه سفارت کانادا به همراه اطلاعات شناسایی پیشرو پرداخت ثبت کنید.

با استفاده از خدمات پرداخت پیشرو پرداخت ، پرداخت های معادل ریالی را برای پرداخت های ارزی انجام دهید.

درخواست شما برای دریافت ویزای کانادا ثبت شد. مدارک آن برای شما ارسال می گردد.

ثبت درخواست

برای ثبت درخواست پرداخت هزینه سفارت کانادا از سایت پیشروپرداخت روی لینک روبرو کلیک کنید.

 • سوالات متداول
هزینه اپلیکیشن فی برای ویزای دانشجویی 150 دلار و هزینه بیومتریک به صورت انفرادی 85 دلار و خانوادگی 170 دلار کانادا است.
1. نام کاربری برای ورود به اکانت شما 2. ذکر ۴ پرسش امنیتی به همراه پاسخ های شما 3. نام و نام خانوادگی لاتین مطابق با پاسپورت
کارمزد این کار حدود 4 درصد محاسبه شده و کمترین کارمزد در میان تمامی سایت های مشابه است.
پرداخت ها به صورت آنلاین و طی 1 الی 3 ساعت کاری انجام می شود.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

  سبد خرید
  مشاوره تخصصی رایگان
  اطلاعات خود را وارد کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند