پرداخت هزینه آزمون ناتی

مهاجرت به استرالیا با آزمون ناتی CCL

در گذشته افرادی که به استرالیا مهاجرت کرده بودند، می‌توانستند با شرکت در آزمون و پرداخت هزینه آزمون ناتی حدود 5 درصد به امتیاز مهاجرتی خود اضافه کنند. اما پس از گذشت سال ها و همچنین بحران کرونا این آزمون به صورت کاملا آنلاین برای همیشه برگزار شد؛ و همه می‌توانند در این آزمون شرکت کرده و امتیازی برای ویزای کاری و مهاجرتی استرالیا دریافت کنند. برای این کار لازم است اقدام به پرداخت هزینه آزمون کنند. ما در این مقاله سعی می‌کنیم اطلاعات کلی در مورد این آزمون و پرداخت هزینه آزمون ناتی داشته باشیم تا شما اطلاعات بیشتری را در این مورد کسب کنید و راحت تر بتوانید اقدام های لازم برای شرکت در این آزمون را انجام دهید. در پایان می‌توانید به سوال های زیر پاسخ کامل دهید.

 • آزمون ناتی چیست؟
 • مزایا شرکت در این آزمون چگونه است؟
 • بهترین سایت برای پرداخت هزینه آزمون ناتی کدام سایت است؟
 • نحوه برگزاری این آزمون چگونه است؟
 • و...
 

آزمون ناتی

سازمانی که اعتبار ملی مترجمان و همچنین مترجمان را تایید می‌کند، سازمان ناتی است. آزمون ناتی نیز توسط همین سازمان برگزار می‌شود و هدف آن ارزشیابی و توانایی افراد در زبان انگلیسی در سطح جامعه است. همانطور که گفتیم افراد با قبولی در این آزمون 5 امتیاز را دارا می‌شوند. توجه داشته باشید که شما با کسب نمره قبولی در این آزمون فقط می‌توانید امتیازی برای به دست آوردن ویزای استرالیا به دست آورید و نمی‌توانید به صورت مترجم در این کشور فعالیت داشته باشید.
پرداخت هزینه آزمون CFA
توجه کنید که آزمون ناتی تا قبل از شیوع کرونا در جوامع به صورت کاملا شفاهی به گونه ای بود، که دیالوگ ها از انگلیسی به فارسی یا از فارسی به انگلیسی ترجمه می‌شد. اما پس از شیوع کرونا این روند دچار تغییرات اساسی شد و آزمون ناتی به صورت کاملا آنلاین در حال برگزاری است. پرداخت هزینه آزمون ناتی - معرفی آزمون  

نحوه برگزاری و پرداخت هزینه آزمون ناتی

توجه کنید که آزمون ناتی از دوشنبه تا جمعه هر هفته برگزار می‌شود. شما پس اینکه اقدام به پرداخت هزینه آزمون ناتی کردید، می‌توانید در این آزمون شرکت کنید. این آزمون شامل دو ممتحن است که یکی از آن‌ها مهارت و توانایی زبانی و دیگری ترجمه ای شما را مورد بررسی قرار می‌دهند.
پرداخت هزینه آزمون آیلتس
در زیر چند مورد گفته می‌شود که در نمره شما تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت:
 • فرد متقاضی برای شرکت در آزمون بایستی در زبان انگلیسی و فارسی مهارت کافی داشته باشد.
 • فرد متقاضی باید اطلاعات منتقل شده را به درستی و با دقت بیان کند.
 • فرد متقاضی توجه داشته باشد که مطالبی را حذف نکند. همچنین از اضافه کردن اطلاعات اضافی پرهیز کند.
توجه کنید که نتیجه این آزمون به ایمیل شما فرستاده می‌شود. زمان ارسال این نتیجه از 8 تا 10 هفته طول می‌کشد. همچنین لازم است بدانید که مدرک این آزمون حدود 3 سال دارای اعتبار خواهد بود.  

قوانین شرکت در آزمون ناتی

همانطور که گفتیم این آزمون از سال 2018 به صورت آنلاین برگزار می‌شود. بنابراین قوانینی را برای آن مشخص کرده اند که شما موظف هستید آن‌ها را رعایت کنید. این قوانین به شرح زیر است:
 • داوطلب باید دستگاه مناسبی را دارا باشد که بتواند در آزمون شرکت کند. این دستگاه می‌تواند تلفن همراه، کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت باشد. اما توجه کنید که این دستگاه باید مجهز به دوربین و میکروفون باشد.
 • قبل از اینکه آزمون شما شروع شود باید محل برگزاری آزمون شما بررسی شود و هیچ وسیله ای برای حواس پرتی شما وجود نداشته باشد. همچنین فردی غیر از شما نباید در آن مکان حضور داشته باشد.
 • توجه کنید به غیر از دستگاهی که با آن قصد دارید در آزمون شرکت کنید؛ باید سایر دستگاه ها خاموش باشد در غیر این صورت و در صورت مشاهده دستگاهی آزمون شما لغو خواهد شد.
 • برای شروع آزمون شما لازم است هویت خود را ثابت کنید. برای این کار لازم است که پاسپورت خود را به دوربین دستگاهی که قصد دارید با آن آزمون دهید نشان دهید.
 • شما باید در موقع ثبت نام اقدام به پرداخت هزینه آزمون ناتی کرده باشید.
 • اگر نسبت به محل آزمون شما و همچنین اثبات هویت شما شکی وجود داشته باشد امکان این وجود دارد، که آزمون شما لغو شود.
 

مهم‌ترین شرایط نمره دهی در آزمون ناتی

همانطور که قبلا گفتیم شما پس از پرداخت هزینه آزمون ناتی می‌توانید در این آزمون شرکت کنید. این آزمون دو مکالمه به زبان انگلیسی و فارسی دارد. هر کدام از این مکالمه ها حدود 45 امتیاز دارد و شما لازم است برای اینکه بتوانید در این آزمون قبول شوید حداقل از هر مکالمه 29 امتیاز کسب کنید.
پرداخت هزینه آزمون IMAT
توجه داشته باشید در صورتی که شما نتوانید نمره قبولی یعنی بالای 63 درصد را کسب کنید؛ قبول نخواهید شد و باید به صورت مجدد در این آزمون ثبت نام کرده و شرکت کنید. اگر بخواهیم به صورت کلی بیان کنیم شما باید موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
 • دقت شما در ترجمه متون: توجه کنید که بخشی از متن را اضافه یا حذف نکنید.
 • ارائه ای با کیفیت: لازم است شما در ارائه خود سرعت مناسبی داشته باشید و در هنگام ارائه دادن تپق نزنید.
 • ترجمه ای با کیفیت: برای ترجمه کردن لازم است از لغات و اصطلاحات مناسبی استفاده کنید.

پیشرو پرداخت

پیشرو پرداخت سایت فعالی است که در زمینه های مختلف پرداخت و معاملات ارزی فعالیت می‌کند. این سایت خدمات گوناگونی را به کاربرانش عرضه می‌کند که یکی از آن‌ها پرداخت هزینه آزمون ناتی است. شما می‌توانید برای پرداخت هزینه آزمون ناتی به این سایت مراجعه کنید. همچنین توجه داشته باشید که پیشرو پرداخت مشاورانی را در اختیار شما قرار می‌دهد که هرگونه سوالی داشتید از آن‌ها بپرسید و اطلاعات لازم را به دست آورید. پرداخت هزینه آزمون ناتی - پیشرو پرداخت در پایان در میان آزمون های پیش رو برای زبان انگلیسی یکی از مهم‌ترین آن‌ها آزمون ناتی است. این آزمون مزیت های زیادی دارد که در این مقاله به برخی از آن‌ها اشاره کردیم. همانطور که گفتیم شما بعد از پرداخت هزینه آزمون ناتی قادر خواهید بود که در این آزمون شرکت کرده و نمره قبولی کسب کنید. ما در این مقاله اطلاعات کلی و مهمی در مورد آزمون ناتی و پرداخت هزینه آزمون ناتی بیان کردیم. امیدواریم اطلاعات ما در این مورد برای شما سودمند باشد.

nssti
زمان تحویل

حدود 1 تا 3 ساعت کاری

گارانتی بازگشت

گارانتی بازگشت وجه شما

قابل شارژ

قابلیت شارژ حساب بدون محدودیت

قیمت مناسب

کمترین قیمت میان رقبا

مهاجرت به استرالیا با آزمون ناتی CCL

هر آنچه بخواهید در پیشروپرداخت

برخی از سایت های معتبر جهان

با پیشرو پرداخت از بهترین ها استفاده کنید.

آزمون PTE

دولینگو

مگوش

آزمون ناتی CCL
 • عدم حذف اطلاعات، عدم وجود تحریف در انتقال مطالب، دقت و درستی اطلاعات منتقل شده و پرهیز از اضافه کردن بی مورد اطلاعات مواردی هستند که در نمره متقاضی آزمون ناتی NAATI موثر هستند.
 • نمره آزمون ناتی CCL از 90 محاسبه می شود.
 • با خدمات پیشرو پرداخت می توانید در هزینه و وقت خود صرفه جویی کرده و به راحتی در آزمون ناتی ثبت نام کنید.

ابتدا در سایت NAATI ثبت نام کرده و فرم اطلاعات ثبت نام را تکمیل کرده و در سایت پیشرو پرداخت ثبت نام کنید.

درخواست خود را برای ثبت نام یا پرداخت هزینه آزمون در پیشرو پرداخت ثبت کنید.

با تکمیل اطلاعات و انجام پرداخت ها، مراحل ثبت نام به اتمام رسیده و هزینه آزمون شما پرداخته می شود.

مراحل ثبت نام به اتمام رسیده و هزینه آزمون شما پرداخته می شود.

ثبت درخواست

برای ثبت درخواست مهاجرت به استرالیا با آزمون ناتی CCL از سایت پیشروپرداخت روی لینک روبرو کلیک کنید.

این آزمون جهت کسب ۵ امتیاز بیشتر در مهاجرت به استرالیا کاربرد دارد.
نمره آزمون ناتی از 90 محاسبه می شود.
طبق اعلام سازمان ناتی این آزمون برای ارزیابی مهارت افراد در“کاربرد زبان عامیانه” ارزیابی می شود.
کارمزد ثبت نام آزمون ناتی حدود 4 الی 5 درصد محاسبه می شود.
پرداخت هزینه آزمون 1 الی 3 ساعت کاری زمان می برد.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.