پرداخت هزینه آزمون آیلتس ielts

همانطور که می‌دانید افراد زیادی برای اینکه بتوانند ویزای کاری یا تحصیلی بگیرند در آزمون های مختلف زبان انگلیسی در سطح بین المللی شرکت می‌کنند.یکی از این آزمون ها، آزمون آیلتس است. اما برای پرداخت هزینه آزمون آیلتس ielts چالش های برای افراد وجود دارد. آزمون آیلتس یکی از معتبرترین آزمون ها است که محبوبیت زیادی در بین مردم دارد. همچنین این آزمون در بسیاری از کشورها مورد قبول و پذیرش است. ما در این مقاله اطلاعات کلی در مورد پرداخت هزینه آزمون آیلتس ielts و راه های آن بیان می‌کنیم تا شما در ثبت نام با مشکل مواجه نشوید. در پایان این مقاله می‌توانید به سوال های زیر پاسخ کامل دهید.

 • آزمون آیلتس چیست و چه کارایی دارد؟
 • بخش های مختلف آزمون آیلتس چگونه است؟
 • در چه زمانی نتیجه این آزمون اعلام میشود؟
 • راه های پرداخت هزینه آزمون آیلتس ielts چیست؟
 • بهترین سایتی که می‌توان با استفاده از آن هزینه آزمون را پرداخت کرد کدام است؟
 • و…
 

آزمون آیلتس

همان طور که از نام آیلتس پیدا است، سازمانی است که زبان انگلیسی را در سطح جهانی ارزیابی می‌کند. این آزمون یکی از معتبرترین آزمون ها است که مهارت زبان انگلیسی شما را مورد ارزیابی و بررسی قرار می‌دهد. آیلتس از جمله آزمون هایی است که موسسات و دانشگاه های زیادی آن را قبول دارند و دانشجو از آن پذیرش می‌کنند. توجه داشته باشید شما با پرداخت هزینه آزمون آیلتس ielts و همچنین قبولی در آن می‌توانید در دانشگاه های مختلف و همچنین موسسات خاص پذیرش شوید. این آزمون شامل دو بخش آکادمیک و عمومی است که داوطلبان می‌توانند طبق خواسته خود در آن‌ها ثبت نام داشته باشند. توجه کنید معمولا افرادی که قصد دارند مهاجرت کنند در آزمون عمومی ثبت نام و شرکت می‌کنند.  

بخش های آزمون آیلتس

همانطور که می‌دانید آزمون آیلتس بخش های مختلفی دارد که مهارت زبان انگلیسی شما را مورد ارزیابی و بررسی قرار می‌دهد. ما در این قسمت 4 تا از بخش های این آزمون را نام برده و اطلاعات کلی در این مورد در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم. پرداخت هزینه آزمون آیلتس - بخش های آزمون  

بخش Listening

مدت زمان پاسخگویی به این قسمت 30 دقیقه است. این بخش شامل 40 سوال می‌شود که نمونه سوال های مختلفی را در خود جای داده است. شما موظف خواهید بود که به تمامی این سوال ها پاسخ کامل دهید. در این بخش از آزمون آیلتس مهارت شما در فهمیدن مطالب ارزیابی و بررسی می‌شود. در این بخش 2 مکالمه عمومی و 4 مکالمه تخصصی تر برای شما پخش می‌شود.

بخش Reading

مدت زمان پاسخگویی به این قسمت 60 دقیقه است. در این قسمت مهارت شما در معنی و مفهوم متن سنجیده می‌شود. این بخش شامل دو قسمت است که یکی از آن بخش آکادمیک و دیگری جنرال است. در بخش آکادمیک متن های از کتاب ها، روزنامه ها و مجلات موجود است. اما در بخش جنرال مطالب کوتاهی موجود است که در مورد مسائل روزمره و اتفاقاتی است که در طول روز برای شما اتفاق می افتد.

بخش Writing

مدت زمان پاسخگویی به این بخش نیز 60 دقیقه است. این بخش نیز همانند بخش قبلی شامل دو قسمت اکادمیک و جنرال می‌شود. در بخش اکادمیک دو سوال وجود دارد. در سوال اول از شما خواسته می‌شود که یک جدول یا نمودار را توضیح دهید یا یک اتفاق را تفسیر کنید. در سوال دوم از شما خواسته می‌شود که در مورد یک موضوع متنی بنویسید. در بخش جنرال نیز دو سوال مطرح می‌شود. در سوال از اول از شما خواسته می‌شود که در موقعیتی قرار بگیرید و نظرتان را در آن موقع توصیف کنید. در سوال دوم شما باید نظر خود را در مورد یک اتفاق یا یک موضوع بنویسید.

بخش Speaking

این بخش شامل دو قسمت می شود که حدودا 15 دقیقه یا کمتر طول خواهد کشید. در این بخش از داوطلب مصاحبه می‌شود و این مصاحبه توسط یک فرد متخصص ضبط می‌شود. در قسمت اول فرد متخصص از شما سوالاتی آسان و کوتاه در مورد خودتان می‌پرسد تا شما را برای قسمت دوم آماده کند. در قسمت دوم برای مثال به شما تصویری نشان می‌دهد و از شما درخواست می‌کند که 1 یا 2 دقیقه راجب آن صحبت کنید. همچنین در مورد تصویر از شما سوالاتی می‌پرسد و شما موظف خواهید بود که جواب دهید. بنابراین توجه کنید که شما با پرداخت هزینه آزمون آیلتس ielts می‌توانید در این آزمون شرکت و این بخش های مختلف آزمون را پاسخ دهید.  

نتیجه آزمون آیلتس

همه ما بعد از اینکه پرداخت هزینه آزمون آیلتس ielts را انجام دادیم و در آزمون شرکت کردیم به دنبال نتیجه آن هستیم. نتیجه این آزمون دقیقا پس از دو هفته که تمامی بخش های آزمون را سپری کردید به شما ارائه داده می‌شود.
پرداخت هزینه آزمون آیلتس ایندیکیتور
شما می‌توانید کارنامه خود را به 5 موسسه و دانشگاه به صورت رایگان ارائه دهید. اما توجه کنید اگر تعداد موسسات و دانشگاه شما از 5 تا بیشتر شود باید مبلغی را پرداخت نمایید.  

پیشرو پرداخت

پیشرو پرداخت از جمله سایت های فعالی است که در زمینه معاملات و پرداخت های ارزی فعالیت می‌کند. یکی از خدمات این سایت پرداخت هزینه آزمون آیلتس ielts است. همانطور که گفتیم بسیاری از ما در پرداخت هزینه آزمون آیلتس ielts دچار مشکلات و چالش هایی می‌شویم. پیشرو پرداخت با سابقه درخشانی که در این زمینه دارد و همچنین کادر مجربی که استخدام کرده است به بهترین نحوه ممکن و در کوتاه ترین زمان این کار را برای شما عزیزان انجام می‌دهد. همچنین توجه داشته باشید اگر شما در این زمینه های مشاوره ای نیاز داشتید، می‌توانید از کارشناسان این سایت برای گرفتن اطلاعات کمک بگیرید. پرداخت هزینه آزمون آیلتس - پیشروپرداخت در پایان همانطور که می‌دانید بسیاری از افراد برای اینکه بتوانند ویزای کاری یا تحصیلی بگیرند در آزمون های مختلف زبان انگلیسی شرکت می‌کنند. یکی از مهم‌ترین این آزمون ها، آزمون آیلتس است. بسیاری از افراد برای پرداخت هزینه آزمون آیلتس ielts دچار مشکلاتی می‌شوند. ما در این مقاله راه های پرداخت هزینه آزمون آیلتس ielts را بیان کرده و بهترین سایت برای انجام این کار را برای شما عزیزان معرفی نموده ایم. امیدواریم در این مقاله اطلاعات سودمندی را در اختیار شما قرار داده باشیم. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید سپاسگزاریم.

آزمون آیلتس
زمان تحویل

حدود 1 الی 3 ساعت کاری

گارانتی بازگشت

پشتیبانی 24 ساعته ویژه

ثبت نام آزمون آیلتس

بدون دردسر و به طور مستقیم

قیمت مناسب

مناسب ترین قیمت برای شما

ثبت نام آزمون آیلتس؛ بدون دردسر و به طور مستقیم

هر آنچه بخواهید در پیشروپرداخت

برخی از پلتفرم های معتبر جهان

با پیشرو پرداخت از بهترین ها استفاده کنید.

آیلتس

جی آر ائی

دولینگو

مگوش
 •   آزمون آیلتس شامل 40 سوال و 40 دقیقه زمان برای ارزیابی مهارت Listening است.
 •   مهارت Reading در این آزمون با 40 سوال و در 60 دقیقه ارزیابی می شود.
 •   مهارت Writing در 60 دقیقه و به صورت دو مرحله بررسی می شود.
 •  مهارت Speaking در 11 بخش و طی 14 دقیقه ارزیابی می شود.
 •   با استفاده از خدمات پیشرو پرداخت می توانید هزینه آزمون را بدون واسطه برای تمامی مراکز برگزارکننده پرداخت کنید.
 •   پیشرو پرداخت مراحل ثبت نام را با کمترین قیمت و در 1 الی 3 ساعت کاری انجام می دهد.

ابتدا در سایت پیشرو پرداخت عضو سپس مرکز برگزار کننده آزمون را انتخاب نمایید.

در سایت مورد نظر ثبت نام کرده و فرم اطلاعات را بصورت کامل تکمیل و مشخصات و اطلاعات وارد شده در سایت را در پیشرو پرداخت به همراه درخواست خود ثبت کنید.

با خدمات پرداخت آنلاین پیشرو پرداخت، هزینه های ثبت نام را پرداخت کنید.

ثبت نام شما در آزمون انجام می شود و اطلاعات مربوطه به زودی برای شما ارسال می شود.

ثبت درخواست

برای ثبت درخواست پرداخت هزینه آزمون آیلتس ielts از سایت پیشروپرداخت روی لینک روبرو کلیک کنید.

بله این آزمون در مراکز مختلف کشور برگزار می شود و برای ثبت نام در هر یک از این مراکز باید در سایت مربوط به مرکز آن ثبت نام کنید.
این آزمون در تاریخ ها و مراکز مختلفی برگزار می شود و نمی توان تاریخ دقیقی برای آن مشخص کرد.
این آزمون هر ماه 5 الی 6 مرتبه برگزار می شود.
هزینه این آزمون بسته به مراکز برگزار کننده آن متفاوت است و نمی توان قیمت و مبلغ دقیقی برای آن مشخص کرد.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.