آزمون آیلتس ایندیکیتور

در چند سال اخیر به دلیل وجود بیماری کرونا برگزاری این آزمون در بسیاری از کشورهای جهان لغو شد.اما توجه داشته باشید که این آزمون جایگزینی موقت برای داوطلبان خود ایجاد کرد. با پرداخت هزینه آزمون آیلتس ایندیکیتور در این آزمون جایگزین استفاده کنید. همانطور که می‌دانید آزمون آیلتس یکی از آزمون های زبان انگلیسی در سطح بین المللی است. برای پرداخت هزینه آزمون آیلتس ایندیکیتور شما لازم است به سایت معتبری مراجعه کنید. ما در این مقاله اطلاعات کلی در این مورد و نحوه پرداخت این نوع آزمون بیان می‌کنیم. پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید. در پایان این مقاله می‌توانید به سوال های زیر پاسخ کامل دهید.

 • آزمون آیلتس ایندیکیتور چیست و چه کارایی دارد؟
 • نحوه آمادگی در آزمون آیلتس ایندیکیتور چگونه است؟
 • برای پرداخت هزینه آزمون آیلتس ایندیکیتور باید چه اقداماتی را انجام داد؟
 • بهترین سایت برای پرداخت آزمون کدام است؟
 • ثبت نام در آزمون آیلتس ایندیکیتور به چه گونه است؟
 • و...
 

آزمون آیلتس ایندیکیتور

شاید برای بسیاری از شما این سوال وجود داشته باشید که آزمون آیلتس ایندیکیتور چیست؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت این آزمون در زمان شیوع کرونا به وجود آمد و کاملا آنلاین است. بسیاری از موسسات و دانشگاه ها این آزمون را قبول دارند اما برخی دیگر این آزمون مورد قبولشان نیست. بنابراین توجه داشته باشید قبل از اینکه اقدام برای پرداخت هزینه آزمون آیلتس ایندیکیتور کنید، موسسه و دانشگاه مورد تایید شما این آزمون را قبول دارد یا خیر. توجه داشته باشید که این نوع آزمون در هفته ای فقط یک بار انجام می‌گیرد. همچنین لازم است بدانید که این آزمون چهار مهارت انگلیسی شما را مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌دهد. این چهار مهارت عبارت است از: خواندن، نوشتن، گوش داد و حرف زدن.
پرداخت هزینه آزمون IMAT
شما می‌توانید برای شرکت در این آزمون از طریق هر نوع کامپیوتر یا لپ تاپ یا تبلتی استفاده کنید. این آزمون نزدیک به 2 ساعت و 45 دقیقه زمان شما را می‌گیرد؛ بنابراین در این زمان شما باید مهارت خود را در این چهار زمینه ثابت کنید. لازم است بدانید که شما برای اثبات مهارت خود در بخش حرف زدن باید از برنامه زوم استفاده کنید. شما 7 روز بعد از آزمون می‌توانید نتیجه آن را دریافت کنید. توجه داشته باشید که آزمون جایگزینی برای آزمون ایلتس نیست و شاید شما برای ورود به دانشگاه و موسسه دلخواه نیاز داشته باشید که علاوه بر این آزمون در آزمون حضوری ایتلس نیز شرکت کنید تا بتوانید به راحتی به این دانشگاه ها و موسسات ورود پیدا کنید. پرداخت هزینه آزمون آیلتس ایندیکیتور - معرفی آزمون جایگزین
پرداخت هزینه آزمون آیلتس

ثبت نام در آزمون آیلتس ایندیکیتور

همانطور که گفتیم قبل از اینکه شما اقدامات لازم برای پرداخت هزینه آزمون آیلتس ایندیکیتور را انجام دهید باید اطمینان یابید که دانشگاه شما این آزمون را تایید می‌کند یا خیر و سپس اقدامات لازم برای ثبت نام را انجام دهید. توجه داشته باشید که 48 ساعت قبل از اینکه این آزمون از شما گرفته شود شما باید برای آزمون حرف زدن آماده باشید.  

آمادگی برای شرکت در آزمون ایندیکیتور

برای اینکه بتوانید در این آزمون نتیجه خوبی بگیرید و آمادگی لازم را داشته باشید بهتر است در آزمون های آزمایشی شرکت کنید تا سطح مهارت خود را در این زمینه ارزیابی کنید. همچنین جالب است بدانید که بعد از هر آزمون آزمایشی گزارشی از سوالات درست و غلط به شما داده می‌شود و شما می‌توانید نقاط قوت و ضعف خودتان را مورد ارزیابی قرار دهید. همچنین شما با محیط برگزاری آزمون آشنا می‌شوید و راحت تر می‌توانید برای شرکت در آزمون ایندیکیتور آماده شوید و نتیجه بسیار خوبی از این آزمون بگیرید.  

موارد لازم برای شرکت و پرداخت هزینه آزمون آیلتس ایندیکیتور

توجه داشته باشید که شما لازم است مواردی را برای شرکت در آزمون رعایت کنید تا بعد از پرداخت هزینه آزمون آیلتس ایندیکیتور بتوانید در این آزمون شرکت و بهترین نمره را بگیرید. مهم‌ترین این نکات به شرح زیر است. توجه داشته باشید که برای شرکت در آزمون حتما محیطی آرام را انتخاب کنید. توجه کنید که مکان نشستن خود را به درستی انتخاب کنید. مد نظر داشته باشید که در طول این آزمون هیچ گونه توقفی وجود نخواهد داشت؛ بنابراین اگر هر گونه مشکلی در طول آزمون برای شما رخ دهد شما نتیجه آزمون را از دست خواهید داد. برای شرکت در آزمون داشتن تلفن همراه به هیچ وجه مجاز نیست و شما لازم است از دستگاهی استفاده کنید که دارای وب کم باشد. برای یادداشت برداری حتما کاغذی را در کنار خود موجود داشته باشید. برای شرکت در این آزمون از اسپیکر و هدفون خوبی استفاده کنید و حتما قبل از شروع آزمون آن را مجدد چک کنید. توجه داشته باشید که حتما اینترنت خود را بررسی کنید. اگر اینترنت شما قطعی داشته باشد باعث هدر رفت زمان شما در آزمون می‌شود. از یک میکروفون خوب استفاده کنید تا در بخش های حرف زدن دچار مشکل نشوید.
پرداخت هزینه آزمون ناتی

پیشرو پرداخت

شاید بسیاری از شما با سایت پیشرو پرداخت آشنایی داشته باشید. پیشرو پرداخت از جمله سایت های فعالی است که در زمینه های مختلف پرداخت های ارزی فعالیت دارد. این سایت سال ها است که در این زمینه فعالیت داشته و امروزه یکی از معتبرترین سایت ها در این زمینه شناخته می‌شود. یکی از این خدمات پرداخت هزینه آزمون آیلتس ایندیکیتور است. همانطور که قبلا به آن اشاره کردیم افراد بسیار زیادی قصد شرکت در این آزمون را دارند اما با پرداخت هزینه آزمون آیلتس ایندیکیتور به مشکلاتی برخورد می‌کنند. این سایت به بهترین نحوه ممکن این کار را برای کاربرانش انجام می‌دهد. پرداخت هزینه آزمون آیلتس ایندیکیتور - پیشروپرداخت در پایان همانطور که می‌دانید افراد برای مهاجرت های تحصیلی و کاری در آزمون های مختلف زبان انگلیسی شرکت می‌کنند. یکی از این آزمون ها که امروزه به دلایل شیوع ویروس کرونا رواج گرفته است، آیلتس ایندیکیتور است. شرکت در این آزمون همانند سایر آزمون های بین المللی زبان انگلیسی مزایا زیادی دارد. ما در این مقاله اطلاعات کلی در مورد پرداخت هزینه آزمون آیلتس ایندیکیتور بیان کردیم. زیرا بسیاری از داوطلبان برای پرداخت هزینه آزمون آیلتس ایندیکیتور به مشکلات اساسی برخورد می‌کنند. امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار داده باشیم. از همراهی شما سپاسگزاریم.

آزمون آیلتس ایندیکیتور
زمان تحویل

حدود 1 تا 3 ساعت کاری

شرکت کردن به صورت آنلاین

گارانتی بازگشت وجه شما

قابل شارژ

قابلیت شارژ حساب بدون محدودیت

قیمت مناسب

کمترین قیمت میان رقبا

پرداخت هزینه آزمون آیلتس ایندیکیتور

هر آنچه بخواهید در پیشروپرداخت

برخی از سایت های معتبر جهان

با پیشرو پرداخت از بهترین ها استفاده کنید.

مگوش

دولینگو

جی آر ائی

آیلتس
نحوه برگزاری آزمون آیلتس ایندیکیتور IELTS Indicator به این گونه می باشد که:  
 • فضایی آرام و بسیار راحت برای آزمون دهندگان آماده شده است.
 • یک لپ تاپ و یا رایانه رومیزی بروز برای آنها در نظر گرفته شده است.
 • اینترنت معتبر به دستگاه های امتحان دهندگان متصل است.
 • یک مرورگر ایمن برای آنها نصب و آماده شده است.
 • هدفون (سیمی یا بی سیم) برای کیفیت صدای خوب در بخش Listening نیز یکی دیگر از امکانات مویزه برای انها است.
 • یک دوربین وب کم وجود دارد
 • ساخت اکانت زوم Zoom و نصب کردن ان نیز از دیگر امکانات ضروری و مورد نیاز است.

ابتدا در سایت پیشرو پرداخت عضو شوید.

درخواست پرداخت هزینه آزمون مورد نظر خود را در سایت ثبت کنید.

اطلاعات مربوطه را تکمیل و هزینه های لازم را پرداخت کنید.

خرید و شارژ اکانت شما انجام شد.

ثبت درخواست

برای ثبت درخواست آزمون آیلتس ایندیکیتور از سایت پیشروپرداخت روی لینک روبرو کلیک کنید.

کارمزد پیشرو پرداخت حدود 5 درصد از مبلغ کل است.
مدت زمان آزمون آیلتس اندیکیتور حدود 1 الی 3 ساعت است.
بله ایرانی ها نیز به صورت آنلاین میتوانند در این آزمون شرکت کنند.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.