انجام پرداخت ارزی با MasterCard, PayPal

همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از فروشگاه های معتبر برای خدمات خود از پرداخت با مسترکارت و همچنین ویزاکارت استفاده می‌کنند. شما با استفاده از ویزاکارت و مسترکارت می‌توانید کارهای مختلفی مثل: رزرو هتل، پرداخت هزینه های هتل و... انجام دهید. همانطور که می‌دانید ایران در تحریم ها قرار دارد؛ از این رو برای استفاده از مسترکارت و ویزاکارت با مشکلاتی مواجه می‌شوند. اما راه هایی وجود دارد که امکان استفاده و پرداخت با مسترکارت را فراهم آورده است. ما در این مقاله اطلاعات کلی را در این مورد در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم. پس تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید. در پایان می‌توانید به سوال های زیر پاسخ کامل دهید.

 • چه پرداخت هایی را می‌توان با استفاده از ویزاکارت و مستر کارت انجام داد؟
 • ویزا کارت چیست و کاربرد آن به چه صورت است؟
 • سایت معتبری که می‌توان با استفاده از آن پرداخت با مسترکارت را انجام داد، کدام است؟
 • و...
 

ویزا کارت

ویزا کارت طرفداران بسیار زیادی دارد و یکی از رقیب های بزرگ مسترکارت محسوب می‌شود. معمولا بیشتر سایت های فروشگاهی معتبر از هر دو سرویس مسترکارت و ویزا کارت استفاده می‌کنند. بنابراین پرداخت با ویزاکارت به شما عزیزان این امکان را می‌دهد که بدون استفاده از کارت اعتباری خرید داشته باشید. توجه داشته باشید که همه سایت های فروشگاهی هاست و دامنه خارجی دارند، بنابراین پرداخت شما باید به شکل ارزی باشد. یعنی شما نمی‌توانید به شکل ریال خرید انجام دهید و لازم است از خدمات ویزاکارت یا مسترکارت استفاده کنید.
بررسی ویزا کارت مجازی و فیزیکی
 

مستر کارت

همانطور که می‌دانید همه ما علاقمند به این هستیم که از سایت های فروشگاهی خارجی خرید انجام دهیم. اما در هنگام خرید با مشکلات اساسی روبه رو هستیم. همچنین ایران در تحریم قرار دارد و بنابراین ما نمی‌توانیم از بسیاری از سیستم های مالی استفاده کنیم. لازم است بدانید که بخش زیادی از سایت های خارجی مسترکارت دارند، بنابراین شما می‌توانید برای پرداخت های خود از این سرویس استفاده کنید. توجه داشته باشید که مسترکارت به دو صورت فیزیکی و مجازی به کاربرانش ارائه می‌شود. مسترکارت فیزیکی و مجازی هر کدام ویژگی ها و معایب زیادی دارند. همانطور که می‌دانید به دلیل تحریم کارت فیزیکی مسترکارت را نمی‌توانید تهیه کنید. بنابراین لازم است برای خرید مسترکارت مجازی از یک سایت معتبر اقدامات لازم را انجام دهید. بنابراین شما می‌توانید با استفاده از مسترکارت مجازی از بسیاری از سایت های خارجی خرید کنید و به این صورت پرداخت های خود را انجام دهید. البته توجه داشته باشید که بهتر است از سایتی خرید خود را انجام دهید که کالای خریداری شده شما را به ایران ارسال نمایند.
مستر کارت استاندارد
پرداخت با مسترکارت  

خرید و پرداخت با مسترکارت

شاید بسیاری از شما به این فکر کنید که چرا در بین سرویس های مختلف پرداخت، باید مسترکارت را برای پرداخت های خود انتخاب کنیم؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که ثابت شده است که مسترکارت سرویسی جامع تر و کامل تر از سایر سرویس های پرداخت است. همچنین بسیاری از خدمات و محصولات را می‌توانید با استفاده از این سرویس خریداری کنید. البته همانطور که گفتیم سایت هایی را انتخاب کنید که ارسال به ایران دارند. سپس می‌توانید با استفاده از ویزاکارت و مسترکارت اقدامات لازم برای پرداخت را انجام دهید. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که، امروزه افراد بسیار زیادی در آزمون های مختلف زبان انگلیسی به ویژه تافل و آیلتس ثبت نام می‌کنند. اما این افراد برای پرداخت های خود با مشکلاتی مواجه می‌شوند. این افراد به راحتی می‌توانند پرداخت با مسترکارت و ویزا کارت هزینه آزمون های خود را پرداخت کرده و در آزمون شرکت نمایند. خوشبختانه نکته ای که امروزه نیز امکان پذیر شده است پرداخت با مسترکارت در صنعت گردشگری نیز است. یعنی شما می‌توانید رزو هتل و هزینه سفر های خارجی خود را نیز با این دو سرویس انجام دهید. به صورت کلی تمامی سایت هایی که پذیرنده مسترکارت و ویزا کارت مجازی هستند قابلیت پرداخت را دارند.  

هزینه های سفارت با مسترکارت و ویزاکارت

همانطور که می‌دانید یکی از مهم‌ترین مواقعی که شما به پرداخت مسترکارت و ویزاکارت نیاز پیدا می‌کنید برای هزینه های سفارت های خارجی است. همه روزه مشاهده می‌کنیم که تعداد زیادی افراد قصد مهاجرت به کشورهای مختلف را دارند. این افراد برای مهاجرت نیازمند این هستند که مدارک مختلفی را به سفارت کشور مورد نظرشان تحویل دهند. علاوه بر این مدارک نیز باید هزینه ای را در سفارت پرداخت کنند تا کارهای مهاجرتی آن‌ها انجام شود. بنابراین شما می‌توانید با مسترکارت روند پرداخت خود را آسان تر و سریع تر کنید.
بهترین انتخاب بین مستر کارت و ویزا کارت
 

ثبت نام در آزمون ها با مسترکارت و ویزا کارت

همانطور که می‌دانید سالانه افراد زیادی در آزمون های زبان انگلیسی برای گرفتن ویزای کاری یا تحصیلی مراجعه می‌کنند. این آزمون ها از اعتبار بسیار بالایی در بین دانشگاه ها و موسسات برخوردار است. بنابراین برای ثبت نام شما لازم است هزینه ای را پرداخت کنید. بنابراین توجه داشته باشید، شما می‌توانید پرداخت با مسترکارت و ویزا کارت را انتخاب کرده و به راحتی برای ثبت نام در این آزمون ها اقدامات لازم را انجام دهید.  

پیشرو پرداخت

همه شما تاکنون با پیشرو پرداخت آشنا شده اید. پیشرو پرداخت از جمله سایت هایی است که در زمینه های مختلف معاملات و پرداخت های ارزی فعالیت می‌کند. یکی از خدمات این سایت پرداخت با مسترکارت است. علاوه بر این، پیشرو پرداخت خدمات بسیار متنوعی را در اختیار کاربرانش قرار داده است. این سایت از باسابقه ترین سایت های پرداخت های ارزی است و از کارشناسان خبره ای در شرکت خود استفاده می‌کند تا به بهترین نحوه ممکن خدمات خود را به شما عرضه نماید. پرداخت با مسترکارت - پیشروپرداخت در پایان همه ما در بسیاری از خریدهای خود در سطح بین المللی با مشکلاتی مواجه می‌شویم. بهترین راه حلی که وجود دارد، این است در هنگام پرداخت از سرویس های مسترکارت و ویزاکارت استفاده کنیم. این دو سرویس مزایا و معایب زیادی دارند. ما در این مقاله اطلاعات کلی در مورد پرداخت با مسترکارت و نحوه پرداخت با آن بیان کردیم. امیدواریم اطلاعات ما در زمینه پرداخت با مسترکارت برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد. از اینکه تا پایان این مقاله همراه ما بوید از شما سپاسگزاریم.

برای یادگیری نحوه ی نقد کردن درآمد از یوتیوب کلیک کنید

carta-paypal
زمان تحویل

حدود 1 تا 3 ساعت کاری

گارانتی بازگشت

گارانتی بازگشت وجه شما

قابل شارژ

قابلیت شارژ حساب بدون محدودیت

قیمت مناسب

کمترین قیمت میان رقبا

انجام پرداخت ارزی با MasterCard, PayPal

هر آنچه بخواهید در پیشروپرداخت

برخی از سایت های معتبر جهان

با پیشرو پرداخت از بهترین ها استفاده کنید.

ویزا کارت

مسترکارت

امریکن اکسپرس

دیسکاور کارت
 •   برای انجام پرداخت ارزی که با ویزا کارت،‌ مستر کارت یا پی پال می توان از خدمات پرداخت پیشرو پرداخت استفاده کرد.
 •   قیمت ها در پیشرو پرداخت به صورت منصفانه انجام شده و همچنین پیشرو پرداخت نسبت به سایت های مشابه کمترین کارمزد را می گیرد.
 •   خریدهای اینترنتی با پرداخت های پیشرو پرداخت حدود 1 الی 3 ساعت کاری زمان می برد.
 •   پشتیبانی در پیشرو پرداخت به صورت 24 ساعته برای روزها شنبه تا چهارشنبه، پنج شنبه ها تا ساعت 18 و جمعه ها به صورت نیمه وقت انجام می شود.
 •   پیشرو پرداخت با بیش از 8 سال سابقه انواع خدمات و شیوه های پرداخت را به کاربران ارائه می کند.
 •   پیشرو پرداخت انواع کارت ها را پشتیبانی می کند و کاربران می توانند از کارت های مختلفی همچون MasterCard, American Express, Union Pay در پرداخت ارزی خود استفاده کنند.
 •   پیشرو پرداخت علاوه بر پشتیبانی از کارت های پرداخت، از سایر شیوه ها پرداخت نیز پشتیبانی می کند و امکان پرداخت با PayPal, Webmoney, Skrill, Perfect Money را برای کاربران فراهم ساخته است.

ابتدا در سایت پیشرو پرداخت ثبت نام کنید.

در مرحله بعد درخواست خود را برای انجام پرداخت ارزی با MasterCard, PayPal به همراه اطلاعات مورد نیاز ثبت کنید.

با استفاده از خدمات پرداخت پیشرو پرداخت ، پرداخت های معادل ریالی را برای پرداخت های ارزی انجام دهید.

درخواست شما ثبت شد. مدارک آن برای شما ارسال می گردد.

ثبت درخواست

برای ثبت درخواست انجام پرداخت ارزی با MasterCard, PayPal از سایت پیشروپرداخت روی لینک روبرو کلیک کنید.

برای انجام پرداخت ها باید به حساب کاربری مشتریان وارد شد؛ اما حفظ امنیت اطلاعات کاربران و عدم سوء استفاده از آن هدف اصلی و دستور کار پیشرو خدمت است.
8 سال سابقه فعالیت پیشرو پرداخت نشان دهنده اعتماد مشتریان و رضایت آن ها از کیفیت بالای خدمات پیشرو پرداخت است.
سفارشات مشتریان براساس زمان خرید اولویت بندی شده و معمولا اینکار حدود 1 الی 5 ساعت کاری زمان می برد.
عکسی که کاربر برای تسریع روند پرداخت از مراحل خرید مورد نظر خود در سایت مقصد می گیرد و آن را به منظور راهنمایی بیشتر برای کارشناس پرداخت ارسال می کند.
مبلغ مشخص شده ای است که برای انجام عملیات پرداخت با پیشرو پرداخت باید پرداخت کنید که تمامی خریدها را شامل نمی شود.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.