خرید ووچر آزمون PTE

آزمون PTE از جمله آزمون های بین المللی معتبری است که هر ساله در اغلب کشورهای جهان برگزار می شود و علاقمندان با شرکت در این آزمون می توانند سطح زبان انگلیسی خود را بسنجند. این آزمون به شکل آکادمیک و مبتنی بر کامپیوتر برگزار می شود و همه افراد به جز کسانی که زبان مادری آن ها انگلیسی می باشد، می توانند در این آزمون ثبت نام کرده و میزان استعداد و توانایی خود را در زبان انگلیسی بررسی کنند.

برای شرکت در آزمون PTE ابتدا باید هزینه های ثبت نام در آزمون را بپردازید که البته هزینه ها در کشورهای مختلف متفاوت می باشد؛ اما در تمامی پرداخت ها استفاده از ووچر آزمون PTE همواره بهتری راهکاری است که می توانید از آن استفاده کنید.

ثبت نام در آزمون PTE در ایران امکان پذیر می باشد؛ اما لازم به ذکر است که این آزمون در کشور ما برگزار نمی شود و لذا باید برای شرکت در آزمون به کشورهای دیگر سفر کنید که در این زمینه اغلب افراد با خرید ووچر آزمون PTE ترکیه به مبلغ 1000 لیر برای شرکت در این آزمون به این کشور سفر می کنند. شما هم اگر قصد خرید ووچر آزمون PTE یا پرداخت هزینه های آن را دارید، می توانید از طریق سایت پیشرو پرداخت اقدامات لازم را انجام دهید.

خودتان ثبت نام کنید!

در بسیاری از موارد این سوال پیش می آید که با وجود سایت های واسطه چرا بهتر است که خودمان در آزمون PTE ثبت نام کنیم؟ شاید تصور کنید تنها دلیل این اقدام کاهش هزینه ها است؛ اما باید گفت که این تنها دلیل ما برای انجام مراحل ثبت نام توسط خود شخص متقاضی نیست!

آزمون PTE در ایران برگزار نمی شود و شما باید برای شرکت در آزمون به سایر کشورهای برگزار کننده آزمون سفر کنید و از این رو توصیه می شود برای انجام پرداخت ها حتما از ووچر آزمون استفاده کنید تا پرداخت ها سریع تر، بدون واسطه و بدون استفاده از کردیت ها و کارت های اعتباری بین المللی انجام شود که البته با وجود چنین ویژگی های کاربردی ووچر دیگر خودتان به راحتی می توانید در آزمون ثبت نام کنید. انجام فرایند ثبت نام توسط خودتان می تواند مزایای زیادی داشته باشد که از جمله آن ها کمی توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  با حذف هزینه سایت های واسطه می توانید هزینه های ثبت نام را کاهش داده و صرفه جویی داشته باشید.
 •  زمانی که خودتان ثبت نام می کنید، اطلاعات شخصی را بدون اشتباه در فرم وارد کرده و بدین طریق از هرگونه اشتباه در فرم ثبت نام جلوگیری می شود. در واقع با ریسک بسیار پایینی فرایند ثبت نام انجام می پذیرد.
 •  خرید ووچر آزمون تنها در سه ساعت امکان پذیر است و شما پس از خرید ووچر می توانید سریعا مراحل ثبت نام را تکمیل کنید.
 •  با توجه به آنکه تمامی مراحل از سیستم شخصی شما انجام شده و هزینه ها را با ووچر رسمی PTE پرداخت کرده اید، ثبت نام شما با ایمنی و امنیت بالایی انجام می شود.

lappy
زمان تحویل

حدود 1 الی 3 ساعت کاری

پشتیبانی 24 ساعته ویژه

گارانتی بازگشت وجه شما

قابل شارژ

قابلیت شارژ حساب بدون محدودیت

قیمت مناسب

مناسب ترین قیمت برای شما

خرید ووچر آزمون PTE

هر آنچه بخواهید در پیشروپرداخت

برخی از پلتفرم های معتبر جهان

با پیشرو پرداخت از بهترین ها استفاده کنید.

آزمون PTE

جی آر ائی

دولینگو

مگوش
 • ویژگی های سرویس
 •   خرید ووچر انجام پرداخت ها را سریع تر می کند.
 •   با هزینه های کمتری می توانید در آزمون ثبت نام کنید.
 •   ثبت نام به دست شما انجام شده و ایمن تر می باشد.
 •   خرید ووچر از پیشرو پرداخت با کارمزد بسیار پایین انجام می شود.

 • مراحل خرید ووچر آزمون PTE با پیشرو پرداخت

در سایت Pearsonبرای دریافت فرم ثبت نام، عضو شده و یک پنل کاربری بسازید. برای استفاده از خدمات خرید ووچر آزمون در سایت پیشرو پرداخت عضو شوید.

پس از تکمیل مراحل ثبت نام در سایت پیشرو پرداخت و احراز هویت درخواست خود را برای خرید ووچر در سایت ثبت کنید.

با پرداخت هزینه ها ووچر آزمون خریداری شده و کد آن از طریق پیشرو پرداخت برای شما ارسال می شود.

اکنون کد ووچر خریداری شده را در فرم ثبت نامی که از سایت Pearson گرفته اید، وارد کنید. با انجام پرداخت ها و تکمیل فرم اطلاعات، ثبت نام شما در آزمون انجام می شود.

ثبت درخواست

برای ثبت درخواست خرید ووچر آزمون PTE از سایت پیشروپرداخت روی لینک روبرو کلیک کنید.

 • سوالات متداول
خیر اما می توانید برای شرکت در این آزمون می توانید به سایر کشورها از جمله کشور ترکیه سفر کنید.
هزینه این آزمون بستگی به کشور برگزار کننده آن دارد، به عنوان مثال در کشور ترکیه با 1000 لیر می توانید در این آزمون ثبت نام کنید.
شما می توانید با خرید ووچر آزمون و انجام مراحل ثبت نام بدون سایت های واسطه هزینه های ثبت نام را کاهش دهید.
با دریافت کد ووچر می توانید هزینه های آزمون را به راحتی و بدون نیاز به کارت های بانکی پرداخت کنید.
ووچر کدی است که در صفحه پرداخت های آزمون از آن می توانید به جای اطلاعات کارت های بانکی استفاده کرده و هزینه های ثبت نام را بدین طریق پرداخت نمایید.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

  سبد خرید
  مشاوره تخصصی رایگان
  اطلاعات خود را وارد کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند