خرید نرم افزار اورجینال و لایسنس ویندوز

امروزه هرکاری که بخواهیم انجام دهیم باید در بستر گوشی های هوشمند یا سیستم های کامپیوتری باشد. گسترش کسب و کارهای الکترونیکی و اینترنتی باعث شده است که نیاز ما به انواع نرم افزار اورجینال و لایسنس ویندوز بیش از پیش باشد. شما برای این که بتوانید از تمام امکانات مورد نیاز خود در هر نرم افزار و یا ویندوزی استفاده، ناچار به خرید نرم افزار اورجینال و لایسنس ویندوز هستید. اما مسئله مهم این است که برای خرید نرم افزار اورجینال و لایسنس ویندوز، باید به صورت ارزی اقدام کرد و عموما نمی توان به واسطه سیستم های مالی داخلی دست به پرداخت ارزی زد. این مشکلی است که امروزه پیشرو پرداخت توانست به خوبی آن را حل کند. شما به واسطه پیشرو پرداخت می توانید انواع لایسنس های اصل ویندوز و نرم افزاری مختلفی چون فتوشاپ، آفیس، آنتی ویروس و حتی خرید از گوگل پلی را انجام دهید.

windows-10-enterprise-1
زمان تحویل

حدود 1 تا 3 ساعت کاری

گارانتی بازگشت

گارانتی بازگشت وجه شما

قابل شارژ

کمترین قیمت میان رقبا

قیمت مناسب

کمترین قیمت میان رقبا

نرم افزار اورجینال و لایسنس ویندوز

هر آنچه بخواهید در پیشروپرداخت

برخی از ایرلاین های معتبر جهان

با پیشرو پرداخت با بهترین ها سفر کنید

توضیح ایتم 1

توضیح ایتم 2

توضیح ایتم 3

توضیح ایتم 4
  • ویژگی های سرویس
چرا خرید نرم افزار اورجینال و لایسنس ویندوز بهتر است؟ اولین مسئله مهمی که در خرید نرم افزار اورجینال و لایسنس ویندوز وجود دارد این است که به هر حال ما مسلمان هستیم و در دین ما استفاده بدون اجازه از وسایل و ساخته های دیگران نهی شده است. وقتی ما بدون پرداخت پولی قصد داریم به صورت رایگان و کرک شده از نرم افزارهای مختلف استفاده کنیم، عملا خلاف گفته دین خود عمل می کنیم. به جز این، نرم افزارهای کرک شده تمام امکانات نرم افزارهای اورجینال را ندارد و شما عملا پشتیبانی سازنده را از دست خواهید داد. همچنین مسئله مهم دیگر این است که نرم افزارهای کرک شده بهترین و مهمترین راه نفوذ هکرها و خرابکارها به سیستم شما محسوب می شود. پس اگر امنیت سیستم ها برای شما اهمیت دارد، سعی کنید نرم افزار اورجینال و لایسنس ویندوز را استفاده کنید.

ثبت درخواست

برای ثبت درخواست خرید بلیط کشتی خارجی از سایت پیشروپرداخت روی لینک روبرو کلیک کنید.

  • سوالات متداول
اگر بخواهید به صورت مستقیم دست به خرید لایسنس اورجینال بزنید باید دست به پرداخت ارزی از طریق پی پال، کردیت کارت یا راه های این چنینی بزنید.
بله، پیشرو پرداخت قادر است امکان خرید اورجینال هر نرم افزار و لایسنس را برای شما فراهم کند. توجه داشته باشید که پرداخت ها در پیشرو پرداخت به صورت ریالی خواهد بود.
پیشرو پرداخت به ازای هر خرید 5 درصد کارمزد برای خود در نظر می گیرد.
بعد از ثبت درخواست و پرداخت موفق، حدود 1 تا 3 ساعت کاری لازم است تا اکانت خواسته شده فعال شود.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

    سبد خرید
    مشاوره تخصصی رایگان
    اطلاعات خود را وارد کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند