نقد کردن درآمد یوتیوب

در این مقاله به شما در رابطه با نقد کردن درآمد یوتیوب میگوییم و 3 روش کسب درآمد از آن را به شما توضیح میدهیم

همانطور که می‌دانید امروزه کار با یوتیوب و کسب درآمد از آن در بین مردم رواج بسیار زیادی یافته است و همواره افراد زیادی به دنبال نقد کردن درآمد یوتیوب هستند. فعالیت و کار در یوتیوب دو مشکل اساسی دارد. یکی از این مشکلات این است که یوتیوب فیلتر است و دیگری این می‌باشد که ما در خارج هم تحریم شده ایم و امکان دریافت درآمد از یوتیوب را به دلیل تحریم های بانکی نداریم. اما همانطور که می‌دانید راه حل هایی برای این کار وجود دارد که ما در ادامه برای شما بازگو خواهیم کرد. در پایان این مقاله شما می‌توانید به صورت کامل به نقد کردن درآمد یوتیوب بپردازید. همچنین می‌توانید به سوال های زیر پاسخ کامل دهید.

 • یوتیوب چیست و نحوه کار با آن چگونه است؟
 • شرایط کسب درآمد از یوتیوب چیست؟
 • راه های موجود برای دریافت درآمد از طریق یوتیوب چیست؟
 • و...
 

یوتیوب و نحوه کار با آن

یوتیوب بزرگ ترین پلتفرم رایگان برای انتشار ویدئو در همه نقاط جهان است. با استفاده از این افراد می‌توانند ویدیو های خود را در موضوعات مختلف در دید میلیون ها نفر قرار دهند. طبق آماری که نشان می‌دهد این نرم افزار در یک ماه حدود یک بیلیون بازدیدکننده دارد. بنابراین تبدیل به فضای آموزشی و سرگرمی برای سنین مختلف شده است. این فرصت بسیار خوبی است تا افرادی که در عرصه های مختلف فعالیت می‌کنند کسب و کار خود را به صورت رایگان با مردم به اشتراک بگذارند. برای ورود و کار با این نرم افزار باید ابتدا وارد سایت آن شوید. لازم است بدانید که این سایت همانطور که در ابتدا گفتیم در ایران فیلتر است؛ بنابراین برای ورود به آن در ابتدا لازم است که فیلتر شکن خود را روشن کنید و حساب کاربری برای خود ایجاد کنید. اگر قصد دارید علاوه بر اینکه ویدئو های یوتیوب را مشاهده کنید، ویدئو های خود را نیز آپلود نمایید لازم است از طریق حساب کاربری خود وارد این نرم افزار شده و سایر دسترسی های لازم را به آن دهید. کارمزد شرکت ها برای نقد کردن درآمد یوتیوب

راه های نقد کردن درآمد یوتیوب

همانطور که در ابتدا گفتیم ما برای دریافت درآمد یوتیوب خود به مشکلاتی در ایران برمی‌خوریم بنابراین باید با استفاده از راه هایی اقدامات لازم را انجام دهیم. در زیر سه نمونه از راه هایی که می‌توانید درآمد خود را نقد کنید بیان می‌کنیم.
 1. اولین راهی که شما می‌توانید برای نقد کردن درآمد یوتیوب اقدام کنید این است که از آشنایان خود که مقیم در خارج هستند، کمک بگیرید. آنها می‌توانند حساب ادسنس را برای خود افتتاح کنند. با این کار به راحتی می‌توانند برای دریافت درآمد شما اقدام نمایند.
 2. راه دوم این است که شما به کشور های خارجی دیگر مثل ترکیه سفر کنید و برای اقامت آنجا اقدامات لازم را انجام دهید. با این کار و افتتاح حساب می‌توانید از این مشکل و تحریم دور شوید و نسبت به نقد کردن درآمد یوتیوب اقدام کنید.
 3. شرکت های واسطه ای در ایران یا خارج از ایران وجود دارند که می‌توانند با دریافت کارمزد این درآمد شما را به دستتان برسانند.
پرداخت در سایت های خارجی

بررسی راه های نقد کردن درآمد یوتیوب

 • در روش اول ممکن است مشکلات فراوانی برای فامیل یا دوست شما ایجاد شود بنابراین پیشنهاد می‌شود که اگر قصد دارید با این روش اقدام به دریافت درامد یوتیوب خود کنید لازم است نکات زیادی را مد نظر داشته باشید.
 • از نظر ما (پیشرو پرداخت) در روش دوم صرفا برای دریافت درآمد یوتیوب این کار به صرفه نیست اما اگر قصد اقامت دائم در آن کشور را دارید می توانید اقدامات لازم را در جهت آن انجام دهید.
 • اما روش سوم یکی از متداول ترین راه های نقد کردن درآمد یوتیوب است. با این روش شما به راحتی می‌توانید برای دریافت درامد خود اقدامات لازم را انجام دهید. برای این روش نیز لازم است شما نکاتی را مد نظر داشته باشید که در ادامه به مهم ترین آنها اشاره می‌کنیم.

شرکت های واسطه ای یا ام سی ان

لازم است در ابتدا بدانید که فعالیت شرکت های MCN از نظر گوگل بسیار قانونی است. این شرکت ها در کل دنیا فعالیت می‌کنند و کار اصلی آنها دریافت و انتقال پول یوتیوب نیست بلکه کار اصلی این شرکت ها بهینه کردن رسانه ها و همچنین افزایش درآمد های تبلیغاتی است. همانطور که می‌دانید کار در یوتیوب تخصصی است و بهتر است که صاحبان کانال های یوتیوب بر روی تولید محتوا تمرکز کنند و سایر کارها مثل حفاظت از مالکیت و کپی رایت و رشد کانال و... را به شرکت های ام سی ان بسپارند. اما به دلیل اینکه در ایران محدودیت و تحریم وجود دارد نقش این شرکت ها در زمینه  نقد کردن درآمد یوتیوب بسیار پر رنگ شده است. برای رفتن به صفحه خرید اکانت نتفلیکس Netflix کلیک کنید.

کارمزد شرکت ها برای نقد کردن درآمد یوتیوب

 • کارمزد خود شرکت
 • مالیات حساب های بانکی کشورهای خارجی
کارمزد شرکت ها برای نقد کردن درآمد یوتیوب  

پیشرو پرداخت

پیشرو پرداخت سایت فعالی است که در زمینه پرداخت ها و دریافت انواع خدمات ارزی فعالیت می‌کند. این سایت همه روزه در تلاش است تا نیازهای بین المللی مشتریانش را رفع کند. در این مجموعه بی نظیر کارشناسان باسابقه ای فعالیت می‌کنند که سال ها است تجربه و مهاجرت کافی را در زمینه پرداخت های بین المللی دارند. بنابراین شما با اطمینان خاطر می‌توانید نقد کردن درآمد یوتیوب و سایر پرداخت های بین المللی خود را به این سایت واگذار کنید. شعار این سایت ( اعتماد شما سرمایه ما است) می‌باشد، و همواره در تلاش است که اعتماد مشتریان خود را به دست آورد و اعتماد آنها را از خود صلب نکند. در پایان همانطور که گفته شد امروزه افراد به دلایل مختلف و همچنین پیشرفت در ارتباطات، کسب و کارهای خود را به دنیای دیجیتال برده اند و یکی از بهترین نرم افزارهای دنیا که می‌توان در آن رایگان فعالیت کرد و درآمد به دست آورد یوتیوب است. اما همانطور که گفته شد برای نقد کردن درآمد یوتیوب مشکلاتی وجود دارد. ما در این مقاله به صورت کامل این مشکلات و راه های مقابله با آن را شرح دادیم تا شما به راحتی بتوانید اقدام به نقد و دریافت درآمد خود کنید. امیدواریم در این مقاله اطلاعات کاربردی را در اختیارتان قرار داده باشیم، از همراهی شما سپاسگزاریم.

پیشنهاد میکنیم مقاله ی نقد کردن درآمد های ارزی را هم بببینید

روش های کسب درآمد و نقد کردن درآمد یوتیوب

قبل از اینکه بخواهیم روش های کسب درآمد و نقد کردن درآمد از یوتیوب را مورد بررسی قرار دهیم، باید توجه باشید برای اینکه بتوانید از یوتیوب به کسب درآمد برسید، لازم است که کانال شما از 1000 عضو برخوردار باشد و بازخورد ویدئوهای شما بیش از 4000دقیقه باشد.

کسب درآمد از یوتیوب به دو روش امکان پذیرمی باشد که عبارتند از: کسب درآمد مستقیم و غیرمستقیم.

کسب درآمد مستقیم از یوتیوب به این معناست که به طور مستقیم از یوتیوب پول دریافت می کنید و در ادامه روش غیرمستقیم را بیشتر توضیح می دهیم.

از آنجایی که یوتیوب ایران را تحریم کرده است و در صورتی که بخواهید با آن همکاری داشته باشید لازم است که مسیر سختی را طی نمایید.

برای اینکه بتوانید از یوتیوب کسب درآمد داشته باشید ضروریست که از حساب Google AdSense برخوردار باشید که متاسفانه این شرایط برای کاربران ایرانی فراهم نمی باشد.

اما حواستان باشد که به منظور ایجاد حساب، اطلاعات جعلی به کار نبرید چون یوتیوب دارای الگوریتم بسیار پیشرفته ای می باشد و ممکن است حساب شما را مسدود کند.

در نتیجه توصیه می شود که از روش های معتبری به انجام این کار بپردازید.

همانطور که می دانید برای آن دسته از کسانی که در ایران هستند و می خواهند درآمد دلاری داشته باشند ، با درنظر گرفتن شرایط ایران و وجود تحریم ها، اصولا نقد کردن درآمدهای ارزی مشکلات و موانع مخصوص به خود را دارد.

برای برطرف کردن این موانع راه حل هایی وجود دارد که چند نمونه را به شما پیشنهاد می کنیم:

 • از طریق آشنایان
 • دریافت اقامت و یا سفر کردن
 • شرکت های واسطه ای

روش های ذکر شده فوق، از جمله روش های پر ریسک و پرهزینه محسوب می شوند که معمولا با به کارگیری از این روش ها روند کار را مشکل تر می کند.

اما اگر بخواهیم یکی از روش قابل اطمینان و معتبر را به شما معرفی کنیم، مراجه به سایت پیشروپرداخت می باشد که این سایت به طور کامل خدمات ارزی را با روش های مطمئن در اختیار کاربرانش می گذارد.

با مراجعه کردن به سایت پیشروپرداخت با طی کردن چندین مرحله ساده و آسان می توانید درآمد ارزی خود را به ریال دریافت نمایید.

مراحلی که باید طی کنید به ترتیب زیر می باشد:

مراحل نقد کردن درآمد یوتیوب

ابتدا در سایت پیشروپرداخت ثبت نام کنید.

سپس گزینه درخواست ثبت نقد کردن درآمد را انتخاب کنید.

در مرحله بعد بایستی اطلاعات درخواست خود را کامل نمایید.

با طی کردن این مراحل می توانید درآمد خود را نقد شده دریافت کنید.

از شما عزیزان که تا پایان محتوا نقد کردن در آمد یوتیوب در سایت پیشروپرداخت با ما همراه بودید، متشکریم.

xyoutube-logo.png.pagespeed.ic.wNbF-_97pz
زمان تحویل

حدود 1 تا 3 ساعت کاری

گارانتی بازگشت

گارانتی بازگشت وجه شما

قابل شارژ

قابلیت شارژ حساب بدون محدودیت

قیمت مناسب

کمترین قیمت میان رقبا

نقد کردن درآمد یوتیوب

هر آنچه بخواهید در پیشروپرداخت

برخی از پلتفرم های معتبر جهان

با پیشرو پرداخت از بهترین ها استفاده کنید.

دولوپر اپل

فریلنسر

دولوپرز گوگل

تریدینگ 212
 •   تولید محتوا در زمینه های گوناگون و اشتراک گذاری آن در کانال
 •  استفاده از تبلیغات در سایر شبکه های مجازی به منظور معرفی کانال
 •   کسب درآمد دلاری با تولید محتوا
 •   نقد کردن درآمد با کمترین کارمزد و در سریع ترین زمان ممکن

در سایت پیشرو پرداخت ثبت نام کنید.

در پنل کاربری خود درخواست نقد کردن درآمد دلاری یوتیوب را ثبت کنید.

اطلاعات مربوطه را تکمیل کرده و هزینه های لازم را پرداخت کنید.

درآمد نقد شده شما از طریق خدمات آنلاین پیشرو پرداخت به حساب شما واریز می شود.

ثبت درخواست

برای ثبت درخواست نقد کردن درآمد یوتیوب از سایت پیشروپرداخت روی لینک روبرو کلیک کنید.

بله و شما می توانید با خدمات پیشرو پرداخت به راحتی درآمد دلاری خود را نقد کنید.
با تولید محتوا و اشتراک گذاری آن در یوتیوب می توانید از این شبکه مجازی کسب درآمد کنید.
برای این کار تنها باید سه قانون اصلی یعنی 1000 عضو فعال، 4000 دقیقه بازدید و اکانت فعال گوگل ادسنس را داشته باشید.
طبق قوانین هر هزار بازدید بین 3 الی 5 دلار درآمد دارد.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.