هر نوع استفاده از خدمات سایت پیشرو پرداخت مشمول قرارداد تجاری می شود. این قرارداد باید مورد توافق طرفین ( کاربران و سایت پیشرو پرداخت ) باشد. انتخاب گزینه ” قوانین سایت را خوانده و قبول کرده ام ” توسط کاربر به منزله امضای این قرارداد تجاری است.

بندهای قرارداد کاربران با سایت پیشرو پرداخت

1-  تیم پیشرو پرداخت این حق را دارد که سفارش من را به هر دلیلی لغو و مبلغ پرداخت شده را به حساب بانکی من برگردانند. ( این مورد بیشتر در مواردی پیش می آید که کاربر اقدام به خرید از سایت های لیست ممنوعه پیشرو پرداخت اقدام کرده باشد. در این حالت سفارش توسط تیم پرداخت این سایت لغو و مبلغ به طور کامل به حساب مشتری بازگشت داده می شود )

2- تعهد می کنم که تمام اطلاعات شخصی و ارتباطی ( ایمیل، تلفن، آدرس و … ) توسط اینجانب صحیح بوده و هیچ اشکالی در آن وجود ندارد. همچنین سایت پیشرو پرداخت این حق را دارد که در هر زمان که نیاز دارد اقدام به احراز هویت کند. همچنین تعهد می دهم که تا زمان ثبت سفارش تمامی اطلاعات تماس صحیح بوده و تا آن لحظه  حداقل به یکی از راه های تماس داده شده دسترسی دارم. 

3- تیم پیشرو پرداخت این حق را دارد که در صورت نیاز یک سایت را در لیست سیاه خود قرار دهد. از این رو ارائه خدمات برای سایت مذکور در گذشته نمی تواند ملاک برای خرید کاربران باشد. بنابراین سابقه خرید در گذشته نمی تواند دلیلی بر امکان خرید از همان سایت در حال و آینده شود. در صورت بروز چنین حالتی من حق اعتراض را از خود سلب می کنم.

4- در صورتی که خرید من توسط پیشرو پرداخت به طور کامل انجام شده باشد و این پرداخت به اکانت مورد نظر رسیده باشد، اما به دلیل خراب بودن اکانت مقصد یا به هر دلیل دیگر این وجه دریافت نشده باشد و یا به حالت Pending درآمده باشد، سایت پیشرو پرداخت هیچ مسئولیتی بابت آن نخواهد داشت.

5- تعهد می کنم که هر نوع اشتباه و اشکال در ورود اطلاعات هنگام ثبت سفارش به طور مستقیم بر عهده خودم می باشد. از این رو در صورتی که بر اساس این اشتباهات وجه واریزی به حساب دیگر منتقل شود یا به خاطر این اشتباهات سرعت ثبت سفارش و انتقال وجه بسیار کم شود، تمام مسئولیت آن بر عهده من است و سایت پیشرو پرداخت هیچ تعهدی در این مورد نخواهد داشت.

6- تیم پیشرو پرداخت تنها وظیفه دارد که پرداخت وجه به وکالت از سمت شما انجام دهد. بنابراین هر نوع عدم ارائه خدمات از سمت سایت مقصد یا خراب بودن سایت و … بر عهده پیشرو پرداخت نیست. تیم پیشرو پرداخت تنها وظیفه دارد بعد از پرداخت رسید آن را در اختیار کاربر قرار دهد تا در صورت لزوم کاربر بتواند از این رسید استفاده کند.

7- لیست خدمات ارائه شده توسط سایت پیشرو پرداخت کاملا مشخص و روشن است. این سایت تنها خدمات پرداخت اینترنتی را انجام می دهد و هیچ گونه مسئولیتی در قبال اتفاقات بعدی ندارد. مثلا اگر سایت مورد نظر نیاز به تایید پیامکی یا ایمیلی است این وظیفه خود من است که این کارها را انجام بدهم. بنابراین هر گونه فعالیت بعد از پرداخت بر عهده خود من خواهد بود.

8- کارمزد خدمات بر اساس میزان سفارش و نوع پرداخت ها متفاوت است. من با قبول این شرایط اقدام به سفارش گذاری کرده ام.

9- با توجه به این که امکان انجام سفارش از لحظه سفارش گذاری وجود دارد و هیچ زمان یا ترتیب مشخصی در این مورد وجود ندارد، بنابراین ممکن است هنگام لغو سفارش تمام یا بخشی از سفارش انجام شده باشد. به عبارت ساده تر بعد از سفارش گذاری هر لحظه ممکن است که این سفارش توسط گروه پیشرو پرداخت انجام شود. از این رو لغو سفارش در مواقعی ممکن است به صورت صد در صدی انجام نشود. از این رو من متعهد می شوم که در این موارد هیچگونه حق اعتراض ندارم. هرچند سایت پیشرو پرداخت تمام تلاش خود را می کند که لغو سفارش به صورت کامل انجام شود اما بهتر است هنگام سفارش گذاری نهایت دقت وجود داشته باشد تا نیازی به لغو آن نباشد.

10- سایت پیشرو پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در برابر مشکلات غیر منتظره خارج از مجموعه خود ندارد. هر گونه مشکل خارج از مجموعه و غیر قابل پیش بینی که باعث شود پرداخت انجام نشود یا به صورت ناقص انجام شود متوجه گروه پیشرو پرداخت نیست.

11- پیشرو پرداخت این حق را دارد هر زمانی که بخواهد تصویر مدارک هویتی مانند کارت ملی، کارت بانکی ( با شرایط خاص ) جهت احراز هویت دریافت کند. همچنین من موظف هستم در صورت نیاز شماره تلفن ثابتی در اختیار این گروه پرداخت قرار دهم.

12- سایت پیشرو پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در مورد ارائه اطلاعات به سایت های طرف دیگر ندارد. در کلام ساده تر اگر سایت طرف دیگر برای پرداخت و ارائه خدمات نیاز به دریافت اطلاعات هویتی است، این اطلاعات توسط سایت پیشرو پرداخت داده نمی شود. در این حالت خودم مسئول پیگیری و ارائه اطلاعات و مدارک هویتی به سایت مذکور خواهم بود. بنابراین پیشرو پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در قبال ارائه اطلاعات کاربران خود به سایت های طرف مقابل ندارد.

13- پیشرو پرداخت در پرداخت هایی که از نوع Application Fee تنها مسئول پرداخت وجه به وکالت از سمت من خواهد بود و هیچ گونه مسئولیتی بابت save  یا submit کردن نخواهد داشت. بنابراین تمام مسئولیت بعد از پرداخت و دریافت رسید بر عهده خود من خواهد بود.

14- در صورتی که به هر دلیل امکان ریفاند شدن ( بازگشت وجه ارزی ) وجود داشته باشد، من متعهد می شود که این احتمال را به پیشرو پرداخت اطلاع بدهم و با آن ها در مورد امکان این کار مذاکره کنم. در صورت ریفاند شدن تمام یا بخشی از مبلغ سفارش به کارت ارزی پیشرو پرداخت، این سایت حداکثر طی 6 هفته آتی با کسر 5 درصد کارمزد باقیمانده مبلغ را به قیمت روز ارز محاسبه و به حساب من واریز می کند. در صورتی که پیشرو پرداخت اعلام کند مبلغ گفته شده به حساب ارزی ریفاند نشده، من متعهد می شوم که حق هیچ اعتراضی در این باره ندارم و این اعلامیه را قبول می کنم. همچنین در صورتی که سایت مقصد اعلام کرده باشد که ریفاند صورت گرفته و پیشرو پرداخت این ریفاند را تایید نکند، متعهد می شوم که قول پیشرو پرداخت را قبول و مراتب ریفاند را از طریق ایمیل یا تلفن سایت مقصد پیگیری کنم. همچنین متعهد می شوم که هیچ گونه مسئولیتی بابت عدم ریفاند شدن متوجه پیشرو پرداخت نخواهد بود.

15- تمامی سفارشات انتقال وجه از طریق پی پال مستلزم داشتن حساب کاربری کامل و verified شده است. از این رو قبل از انجام هر خرید از طریق پیشرو پرداخت من موظف به بررسی اکانت پی پال خود هستم. در صورت داشتن هرگونه اشکال در این اکانت و ناقص بودن آن ها پیشرو پرداخت هیچ مسئولیتی در قبال انجام نگرفتن انتقال یا بلوکه شدن حساب شما نخواهد داشت.

16- هر نوع پرداخت ارزی غیر دلاری مشمول ” کارمزد تبدیل ارز ” است. به عبارت ساده تر برای انجام خرید ارزی به صورت غیر دلاری باید پیشرو پرداخت اقدام به تبدیل دلار به ارز مذکور کند. ( شما می توانید با استفاده از قیمت به روز ارز مذکور به دلار به اضافه 5 درصد کارمزد تبدیل، هزینه انتقال را محاسبه کنید. توجه داشته باشید که  این کارمزد خارج از مجموعه پیشرو پرداخت است و هیچ ارتباطی با این شرکت ندارد )

17- تمامی ساعات کار خدمات و پرداخت های ارزی مطابق آن چیزی که در سایت امده مورد قبول من می باشد و هیچ گونه اعتراضی نسبت به آن ندارم و همچنین حق درخواست پرداخت خارج از ساعت مذکور یا سریع تر انجام شدن سفارش نیز نخواهم داشت.

18- در صورتی که وجه پرداخت شده ریفاند شود، من تنها یک ماه فرصت خواهم داشت که این مبلغ را تعیین تکلیف کنم. در صورتی که این مدت یک ماهه تمام شود و من هیچ اعلامی بابت این مبلغ به سایت پیشرو پرداخت نکرده باشم، تمام مسئولیت آن بابت تایید یا بازپرداخت آن بر عهده خودم می باشد و پیشرو پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.

19- در حالی که پرداخت برای سایت مقصد نیاز به تایید اطلاعات شخصی از طریق ایمیل، ارسال تصاویر مدارک هویتی و … است، من مسئول پیگیری آن هستم و سایت پیشرو پرداخت هیچگونه مسئولیتی از این نظر نخواهد داشت. بنابراین من وظیفه دارم قبل از پرداخت و با هماهنگی پیشرو پرداخت این اطلاعات را تکمیل و سپس اقدام به سفارش گذاری در پیشرو پرداخت کنم.

20- رسید پرداخت توسط پیشرو پرداخت تنها یک بار ارائه می شود. پس من متعهد می شود که در نگهداری آن تمام تلاش خودم را انجام دهم. از طرف دیگر در صورتی که بعد از 4 روز از انجام نهایی سفارش اقدام به پیگیری رسید نهایی نکنم، قبول کرده ام که سفارش به طور کامل انجام شده و هیچ اشکالی در آن وجود ندارد. همچنین سایت پیشرو پرداخت هیچگونه تعهدی بابت نگه داشتن اطلاعات و تاریخچه سفارش های انجام شده توسط من نخواهد داشت.

21- متوجه هستم که انتقال وجه از طریق پی پال دارای هزینه و کارمزد از سمت خود پی پال است. این کارمزد هیچ ارتباطی به پیشرو پرداخت ندارد و توسط پی پال ( معمولا 4 درصد ) گرفته می شود. بنابراین مبلغ دریافتی توسط طرف مقابل به واسطه پی پال کمتر از مبلغ توافق شده در پیشرو پرداخت خواهد بود.

22- در هر شرایطی که لازم باشد پیشرو پرداخت مبلغی را به حساب من برگرداند، قبول می کنم که مدت زمان این کار دو روز کاری است و من حق درخواست دریافت وجه زودتر از موعد را نخواهم داشت.

23- با توجه به این که پی پال ایران را تحریم کرده، متعهد می شوم که در اطلاعات کاربری خود هیچ گونه اطلاعات دال بر ایرانی بودن خود ارائه ندهم و سخنی از شرکت پیشرو پرداخت در تکمیل اکانت خود نبرم. در غیر این صورت مسئولیت عدم انتقال وجه یا بلوکه شدن سرمایه تماما بر عهده خود من خواهد بود.

24- اگر به هر ترتیب سایت فروشگاهی، محصول خریداری شده را به آدرس صادر کننده فیش در ایران یا در خارج از کشور ارسال کند، پیشرو پرداخت هیچ مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت. من متعهد می شوم که اشتباه صورت گرفته توسط سایت را پیگیری و نسبت به رفع آن اقدام کند. در هر صورت پیشرو پرداخت هیچ تعهدی در قبال انتقال محصول از آدرس اشتباه به آدرس صحیح را نخواهد داشت.

25- پرداخت هایی که توسط پیشرو پرداخت در پی پال انجام می شود در حالت تجاری بوده و به هیچ وجه این پرداخت ها در حالت ” دوستانه و خانوادگی ” انجام نمی گیرد. از این رو من متعهد می شوم که درخواست انجام پرداخت به اکانت های liaylial  که در حالت ” دوستانه و خانوادگی ” امکان پذیر است را نداشته باشم.

26- متعهد می شوم که پرداخت های انجام شده توسط من به حساب پیشرو پرداخت توسط کارت بانکی شخصی خودم بوده. در صورتی که این پرداخت توسط کارت شخص ثالثی انجام گرفته باشد مسئولیت های بعدی آن از جمله بازگشت وجه و … بر عهده خود است و پیشرو پرداخت هیچ مسئولیتی از این بابت نخواهد داشت.

27- استفاده از هر نوع حساب بانکی دیگران در پرداخت یا دریافت وجه غیر مجاز است و تمام مسئولیت آن بر عهده خود من بوده و سایت پیشرو پرداخت هیچ مسئولیتی در این باب نخواهد داشت.

28- در پرداخت های پی پال به صورت ارسال وجه، مسئولیت صحیح بودن آدرس مقصد . ایمیل دریافت کننده بر عهده من بوده و پیشرو پرداخت هیچ مسئولیتی در این مسئله نخواهد داشت.

29- حداقل پرداخت از نوع ارسال وجه در پی پال توسط پیشرو پرداخت، 20 دلار است. من متعهد می شوم در صورتی که مبلغ سفارش گذاری شده کمتر از 20 دلار باشد پیشرو پرداخت  می تواند سفارش را رد و مبلغ را به حساب من عودت دهد و من هیچگونه اعتراضی از این بابت نخواهم داشت.

30- در صورتی که به هر دلیل از پیشرو پرداخت خواسته باشم که سفارش با تاخیر انجام شود، مبلغ ریالی سفارش به صورت امانی تا لحظه تعیین تکلیف از طرف مشتری در اختیار پیشرو پرداخت قرار می گیرد. بعد از مشخص شدن وضعیت سفارش توسط من، پیشرو پرداخت می تواند هزینه سفارش را بر اساس قیمت روز محاسبه و در صورت نیاز مابه التفاوت را دریافت یا پرداخت کند. در این مورد حق هیچ گونه اعتراضی برای من وجود نخواهد داشت.