توافقنامه فی مابین کاربران و سایت پیشرو پرداخت

“ضرورت دقت فراوان در تکمیل اطلاعات خواسته شده در فرم سفارش “

انجام هریک از سفارشات مشتریان محترم از حساسیت بالایی برخوردار است و دقت بالایی لازم دارد، به همین دلیل بین 2 تا 3 ساعت زمان توسط تیم اجرایی پیشروپرداخت صرف میگردد.
لذا بسیار ضروری و مهم است که مشتریان محترم در هنگام ثبت سفارش کلیه قوانین ، شرایط و هشدارهای مندرج در سایت پیشروپرداخت و نیز فیلدهای فرم های سفارش را به دقت مطالعه و اطلاعات و مدارک لازم برای انجام سفارش را کاملا صحیح درج و ارسال نموده و پس از اطمینان از صحت اطلاعات درج شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایند.

با توجه به اینکه تیم اجرایی پیشروپرداخت بر اساس اطلاعات درج شده مشتریان محترم نسبت به انجام سفارشات اقدام نموده و برای انجام هر یک از سفارشات حداقل ۲ تا ۳ ساعت وقت صرف می نمایند، لذا در صورتی که انجام سفارش بدلیل عدم ارائه مدارک و اطلاعات لازم موفقیت آمیز نباشد و یا موجب بروز خطاهایی در سایت مرجع ارائه دهنده خدمات یا کالای مورد سفارش شود، مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به عنوان کارمزد پیشروپرداخت از کاربر کسر و الباقی مبلغ سفارش به حساب وی عودت خواهد شد.

انتخاب گزینه ” شرایط توافقنامه و قوانین سایت را مطالعه کرده و قبول دارم ” توسط کاربر به منزله ی امضاء توافقنامه توسط طرفین است.
برای سفارش پرداخت آنلاین ارزی علاوه بر موارد فوق، رعایت قوانین پرداخت ارزی زیر نیز الزامی می باشد.

 

قوانین پرداخت ارزی

    سبد خرید
    مشاوره تخصصی رایگان
    اطلاعات خود را وارد کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند