ریپورت نمره آزمون زبان تافل ، آیلتس و GRE

همانطور که می‌دانید امروزه افراد زیادی قصد دارند که با شرکت در آزمون های زبان انگلیسی جهانی و قبولی در آن،  ویزای تحصیلی یا کاری به دست آورند. این افراد لازم است که نتیجه آزمون زبان انگلیسی خود را از طریق سازمان ETS به دانشگاه ها و اداره مهاجرت ارسال کنند. به این کار ریپورت نمره آزمون زبان می‌گویند. توجه داشته باشید که داوطلبان می‌توانند در هنگام ثبت نام در آزمون زبان انگلیسی نتیجه آزمون خود را مشخص کنند که به 4 تا از دانشگاه ها به صورت رایگان فرستاده شود. همچنین لازم است بدانید که اگر قصد دارید پس از پایان آزمون نتیجه را به دانشگاه ها بفرستید باید برای ریپورت نمره آزمون زبان هزینه ای را پرداخت نمایید. ما در این مقاله اطلاعات کلی در مورد ریپورت نمره آزمون زبان در آزمون های مختلف را بازگو می‌کنیم تا در این هنگام شما بهترین کار را انجام دهید. در پایان این مقاله می‌توانید به سوال های زیر پاسخ کامل دهید.

 • ریپورت نمره زبان در آزمون های تافل، ایلتس و... چگونه است؟
 • هزینه ریپورت نمره چقدر است؟
 • بهترین سایتی که می‌توان این کار را انجام داد، کدام است؟
 • و...
 

ریپورت نمره آزمون زبان GRE

همانطور که می‌دانید این آزمون نیز یکی آزمون های معتبر است که داوطلبان زیادی دارد. موسسات و دانشگاه ها نمره ای که شما از این آزمون کسب کرده اید، را یا به صورت کاغذی و رسمی یا به صورت سیستمی و آنلاین دریافت می‌کنند. همانطور که گفته شد شما می‌توانید نتیجه این آزمون را در هنگام ثبت نام مشخص کنید که به 4 دانشگاه فرستاده شود. البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال این نمرات نیز قبلا در هنگام ثبت نام شما لحاظ می‌شود.
ثبت نام آزمون GRE
این 4 دانشگاه و موسسه در همان روز آزمون و قبل از شروع توسط خود داوطلب مشخص می‌شود. اما اگر قصد داشتید نمره خود را به دانشگاه های بیشتری نیز ارسال کنید، لازم است برای هر دانشگاه مبلغ بیشتری نیز پرداخت نمایید. نتیجه این آزمون بعد از 10 الی 12 روز برای شما ارسال می‌شود. بنابراین پس از آن نیز اکانت ETS شما نیز فعال خواهد بود و شما می‌توانید با استفاده از آن اقدام به ریپورت نمره آزمون زبان کنید.  

مهم‌ترین نکات برای گزارش آزمون GRE

 • توجه کنید که سازمان ETS نتیجه آزمون شما را به 4 دانشگاه به صورت خودکار ارسال می‌کند. در صورتی که شما قبل از آزمون 3 دانشگاه را مشخص کرده باشید، بعد از آزمون لازم است برای ارسال نمره به دانشگاه بعدی هزینه ای پرداخت کنید.
 • بعد از 10 تا 15 روز از اینکه شما درخواست ریپورت نمره خود را ثبت کرده باشید، نمره شما به دانشگاه انتخابی شما ارسال می‌شود.
 • توجه داشته باشید که شما می‌توانید وضعیت گزارش آزمون خود را در سایت ETS مشاهده نمایید.
 • علاوه بر دریافت نمره آنلاین، شما می‌توانید نمره خود را به صورت کاغذی نیز دریافت کنید. پرداخت برای این کار به صورت آفلاین است و شما از طریق سایت نمی‌توانید اقدام به دریافت نمره کاغذی خود کنید.
ریپورت نمره آزمون زبان - نکات مهم  

ریپورت نمره آزمون زبان آیلتس

یکی دیگر از آزمون هایی که طرفداران بسیار زیادی دارد، آزمون آیلتس است. سازمانی که مدیریت و برگزاری این آزمون را به عهده دارد، نمره شما را به 5 تا از دانشگاه ها به صورت رایگان ارسال می‌کنند. این 5 تا دانشگاه را شما در هنگام ثبت نام و قبل از آزمون مشخص می‌کنید. پس از اینکه شما 5 دانشگاه خود را در هنگام ثبت نام مشخص کردید باری دیگر تمامی اطلاعات را مرور کنید تا اشتباهی رخ نداده باشد. پس از اینکه نمرات این آزمون مشخص شود، سازمان برگزار کننده آزمون آیلتس به صورت خودکار نتیجه را به دانشگاه های انتخابی شما می‌فرستد. توجه داشته باشید که برخی از دانشگاه ها علاوه بر نسخه آنلاین نسخه کاغذی و چاپ شده نمره شما را نیز درخواست می‌کنند. در این صورت شما می‌توانید از مرکز آزمون آیلتس خود درخواست کنید که با گرفتن هزینه اضافی نسخه چاپ شده را به صورت هوایی برای شما ارسال نمایند. توجه کنید که فقط شما یک بار می‌توانید این فرم را دریافت کنید. این فرم شامل عکس شما و همچنین سیستمی امنیتی است که کسی قادر به کپی یا تغییر در آن نخواهد بود. برخی از دانشگاه ها اسکن این گزارش شما را نیز قبول خواهند کرد.
پرداخت هزینه آزمون آیلتس
 

ریپورت نمره آزمون زبان تافل

برای اینکه بتوانید نمره آزمون تافل خود را به 4 دانشگاه ریپورت کنید، فقط تا ساعت 10 شب قبل از آزمون فرصت خواهید داشت. توجه کنید که گزارش این آزمون حتما باید به صورت کاغذی توسط سازمان ETS به دانشگاه ها ارسال شود تا آن‌ها صحت این نمره را تایید کنند. توجه کنید برای ارسال هر گزارش بعد از آن 4 تا دانشگاه شما باید هزینه اضافی را پرداخت کنید. همانطور که گفتیم رپورت قانونی نمره شما به صورت کاغذی با اطلاعات شخصی شما در پاکتی بسته بندی شده و از سازمان رسمی ETS ارسال می‌شود. همچنین سایت برگزاری آزمون تافل این امکان را به برخی از دانشگاه ها داده تا نمره آزمون را به صورت الکترونیکی نیز دریافت کنند.
ثبت نام آزمون تافل
ریپورت نمره آزمون زبان تافل  

پیشرو پرداخت

همه ما با پیشرو پرداخت آشنا شده ایم. پیشرو پرداخت سایت فعالی است که در زمینه معاملات ارزی و پرداخت های آن فعالیت می‌کنند. این سایت تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا اعتماد کاربرانش را خدشه دار نکند و همه روزه خدمات متنوع تری را به کاربرانش عرضه می‌کند. یکی از این خدمات، ریپورت نمره آزمون زبان است. اگر شما در آزمون های مختلفی ثبت نام و شرکت کرده اید می‌توانید به راحتی و با استفاده از این سایت اقدمات لازم برای ریپورت نمره آزمون زبان را انجام دهید. در پایان بسیاری از افراد به دنبال این هستند که بتوانند با استفاده از شرکت در آزمون های مختلف ویزای کاری یا تحصیلی در کشورهای خارجی بگیرند. برای این کار لازم است اقدامات لازم برای ریپورت نمره آزمون زبان را به موسسات و دانشگاه های خارجی انجام دهند. ما در این مقاله اطلاعات کلی در مورد ریپورت نمره در آزمون های تافل، آیلتس و GRE را بیان کردیم. امیدواریم اطلاعات ما در این زمینه برای شما مفید باشد. از همراهی شما سپاسگزاریم.

645
زمان تحویل

حدود 1 تا 3 ساعت کاری

گارانتی بازگشت

گارانتی بازگشت وجه شما

قابل شارژ

قابلیت شارژ حساب بدون محدودیت

قیمت مناسب

کمترین قیمت میان رقبا

ریپورت نمره آزمون زبان

هر آنچه بخواهید در پیشروپرداخت

برخی از سایت های معتبر جهان

با پیشرو پرداخت از بهترین ها استفاده کنید.

تافل

آزمون PTE

جی آر ائی

آیلتس
 •   ریپورت نمره آزمون زبان یکی از الزامات مهم در پذیرش دانشگاه ها است.
 •   هزینه ریپورت طبق فاکتورهای مختلفی با قیمت های متفاوتی بررسی می شود.
 •   پرداخت هزینه ریپورت نمره آزمون با پرداخت های ارزی امکان پذیر است.
 •   با استفاده از خدمات پیشرو پرداخت می توانید از پرداخت های معادل ریالی برای پرداخت هزینه گزارش نمره آزمون زبان استفاده کنید.
 •   پرداخت هزینه ریپورت نمره آزمون شما با کمترین کارمزد و در سریع ترین زمان قابل انجام است.

ابتدا در سایت پیشرو پرداخت عضو شوید.

درخواست ریپورت نمره آزمون زبان مورد نظر خود را در سایت ثبت کنید.

اطلاعات مربوطه را تکمیل و هزینه های لازم را پرداخت کنید.

درخواست شما انجام شد.

ثبت درخواست

برای ثبت درخواست ریپورت نمره آزمون زبان تافل ، آیلتس و GRE از سایت پیشروپرداخت روی لینک روبرو کلیک کنید.

پس از انجام آزمون برای ثبت و گزارش نمره باید 20 دلار به ازای هر دانشگاه بپردازید.
هزینه ریپورت این آزمون حدود 27 دلار برای هر دانشگاه محاسبه می شود.
این فرایند در دانشگاه های داخل آمریکا حدود 7 الی 10 روز و برای دانشگاه های خارج از آمریکا حدود 4 الی 6 هفته به طول می انجامد.
بله تا ساعت 10 شب قبل از آزمون شما می توانید برای 4 دانشگاه ریپورت نمره خود را به صورت رایگان در اکانت خود حذف کرده یا تغییر دهید؛ اما در صورتی که نمره شما قابل قبول نباشد شانس خود را در این زمینه از دست می دهید.
انجام این فرایند حدود 1 الی 3 ساعت کاری زمان لازم دارد.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.