خرید گیفت کارت بلیزارد بتل نت

 

بلیزارد بتل نت یک شبکه آنلاین بازی‌های اینترنتی است که از طریق آن می‌توانید به مجموعه از بازی‌های ویژه به صورت آنلاین دسترسی داشته باشید. این بازی‌ها شامل ورلد آف وار کرافت و دستینی و مجموعه‌ای عظیم از بازی‌های مختلف می‌شود. گیفت کارت بلیزارد بتل نت محدودیتی در استفاده از بازی‌های این مجموعه ندارد و با خرید گیفت کارت بلیزارد بتل نت می‌توانید به تمامی بازی‌های کمپانی بلیزارد دسترسی داشته باشید.

Battle.net: بتل نت یک سرویس بازی آنلاین است که توسط بلیزارد انترتینمنت که یک شرکت طراحی و تولید بازی های رایانه ای است در کالیفرنیا تولید شد و در ۳۰ نوامبر ۱۹۹۶ با انتشار بازی های نقش آفرینی به سبک های اکشن یا اکشن ماجرایی شروع به کار کرد.
بتل.نت اولین سرویس بازی آنلاین بود که به طور مستقیم به درون بازی گنجانیده شده بود. این ویژگی، همراه با سهولت ساخت حساب کاربری و عدم وجود هزینه‌های عضویت، موجب شد که بتل.نت در میان بازیکنان محبوب شود و تبدیل به ویژگی خوبی برای فروش بازی دیابلو و بازی‌های بلیزارد پس از آن شد.
بلیزارد رسماً بتل.نت جدید را در ۲۰ مارس ۲۰۰۹ معرفی کرد و بتل.نت اصلی نیز به بتل.نت کلاسیک تغییر نام داد. در بلیزکان ۲۰۰۹ جزئیات بیشتری از ویژگی‌های بتل.نت جدید نمایش داده شد که توسط استارکرافت ۲، دیابلو ۳ و دنیای وارکرافت به کار گرفته می‌شود.
شما قادر خواهید بود با خرید گیفت کارت بتل نت بلیزارد حساب رسمی خود را شارژ کرده و با موجودی شارژ شده پرداخت های درون برنامه ای را انجام دهید .
يكي از مهمترين و اصلی ترین ویژگی بتل نت كه كاربران زيادی را به خود جلب كرده است ، عدم وجود هزینه‌های عضویت و آسان سازی ساخت حساب کاربری است.

خرید گیفت کارت بتل نت بلیزارد

Battle.NET در واقع مادر وارکرافت و سرور اصلی آن بوده و چکیده ای از همه ی بازی های جذاب و هیجلان انگیز این کمپانی است.
برای استفاده از خدمات و بازی های جذاب سرویس بتل نت نیاز به گیفت کارت بتل نت بلیزارد دارید برای این منظور می توانید گیفت کارت بلیزارد Battle.NET را از Payment 22 تهیه نمایید.

گيفت کارت بلیزارد بتل نت

خريد گيفت كارت بليزارد ( بالانس كارت بليزارد بتل نت blizzard ) در فروشگاه Payment 22 در به صورت:

خرید گیفت کارت بلیزارد آمريكا

 • بالانس کارت 20 دلاری بتل نت بلیزارد
 • بالانس کارت 50 دلاری بتل نت بلیزارد

گيفت کارت بلیزارد انگليس

 • بالانس کارت 15 پوندی بتل نت بلیزارد
 • بالانس کارت 19.98 پوندی بتل نت بلیزارد

گيفت کارت بلیزارد اروپا

 • بالانس کارت 20 یورو بتل نت بلیزارد

موجود و قابل خريداری می باشد.

تمامی گيفت كارت های Payment 22.com اصلی و دارای اسكن می باشد و با مناسب ترين قيمت به مشتری عرضه می گردد.

ارسال مطلب به:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  سبد خرید
  مشاوره تخصصی رایگان
  اطلاعات خود را وارد کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند