خرید ووچر GRE

آزمون ووچر GRE یکی از بهترین آزمون ها است که به صورت بین المللی برگزار می‌شود. خرید ووچر GRE یکی از بهترین راه هایی است، که می‌توان با استفاده از آن در این آزمون ثبت نام کرد. همانطور که می‌دانید افرادی که می‌خواهند مهاجرت به کشورهای خارجی داشته باشند، نیاز است که در آزمون زبان خارجی شرکت کنند. افراد زیادی در این مورد اطلاعات کاملی ندارند در نتیجه برای خرید ووچر GRE دچار مشکلات فراوانی می‌شوند. ما در این مقاله سعی می‌کنیم نکات کلی و دقیقی در این مورد را بیان کنیم تا شما اطلاعات دقیقی در این مورد داشته باشید. در پایان این مقاله می‌توانید به سوال های زیر به صورت کامل پاسخ دهید.

  • ووچر GRE چیست؟
  • آزمون ووچر چگونه است؟
  • خرید ووچر GRE به چه صورتی است؟
  • از طریق چه سایتی می‌توانیم اقدام به خرید ووچر GRE کنیم؟
  • و...
 

ووچر GRE

همانطور که می‌دانید ووچر جی آر ای نوعی کد اعتباری است؛ که با ثبت آن در سایت ETS می‌توانید اقدام به ثبت نام و شرکت در این آزمون خواهید داشت. شما پس از اینکه هزینه شرکت در آزمون را پرداخت کردید، می‌توانید اقدام به دریافت این کد اعتباری کنید. شما می‌توانید هزینه های موجود برای شرکت در آزمون را از طریق سایت های معتبر پرداخت کنید. بنابراین همانطور که گفتیم پس از اینکه شما اقدام به پرداخت به ریال کردید کدی به شما داده می‌شود که شما می‌توانید با استفاده از آن اقدام به شرکت در آزمون کنید.  

ثبت نام در آزمون GRE

برای ثبت نام در آزمون و خرید ووچر GRE شما می‌توانید به سه صورت اقدام کنید. شما می‌توانید این کار را از طریق سایت، تماس تلفنی، ایمیل انجام دهید. برای اینکه شما بتوانید از طریق وب سایت ثبت نام کنید لازم است حساب کاربری را برای خود ایجاد کنید. شما می‌توانید بعد از خرید ووچر و با استفاده از این حساب کاربردی، از کدی که بعد از خرید در اختیار شما قرار خواهد گرفت برای مشاهده نتایج آزمون استفاده کنید. برای اینکه شما بتوانید حساب کاربری ایجاد کنید به نام و نام خانوادگی، ایمیل و همچنین آزمون شما نیاز است. خرید ووچر GRE

افراد نیازمند به خرید ووچر GRE

همانطور که گفتیم این آزمون یکی از آزمون های بین المللی است، که بسیاری از دانشگاه ها برای پذیرش دانشجو از آن به عنوان معیاری مهم استفاده می‌شود. توجه داشته باشید که نمره این آزمون در تمامی دانشگاه های آمریکا کاربردی و الزامی است. توجه کنید که اگر بتوانید در این آزمون نمره خوبی به دست بیاورید، تفاوت اساسی بین شما و سایر دانشجویان وجود خواهد داشت. مدرک ووچر نیز در کنار سایر مدارک زبان به شما کمک شایانی برای دریافت پذیرش در سایر دانشگاه ها به خصوص آمریکا می‌کند. لازم است بدانید که سایر کشورها خیلی کم این مدرک را الزامی می‌دانند، اما برخلاف این کشورها، کشور امریکا این مدرک را برای دریافت پذریرش در دانشگه ها الزامی و مهم می‌داند. آزمون دولینگو برای اینکه بتوانید در کشورهای کانادا و اروپا پذیرش بگیرید، بیشتر به معدل کارشناسی اهمیت داده می‌شود و کمتر به این مدرک اهمیت می‌دهند. بسیاری از افراد معتقدند که اگر شما نمره بالایی در ازمون ووچر بگیرید ضعف معدل کارشناسی شما پوشیده می‌شود. افرادی که قصد دارند در این آزمون شرکت کنند با هیچ محدودیتی به خصوص بازه سنی روبه رو نخواهند شد. شما می‌توانید از نمرات این آزمون به مدت 5 سال استفاده کنید؛ این نمرات در بسیاری از دانشگاه های خارج دارای اعتبار است.  

پرداخت هزینه های موجود برای شرکت در آزمون

برای اینکه شما بتوانید هزینه های موجود برای شرکت در آزمون را پرداخت کنید، لازم است در ابتدا مراحل پروفایل خود را به صورت کامل تکمیل کنید. توجه کنید که ثبت نام و خرید ووچر GRE باید توسط پرداخت های آنلاین و کارت های بین المللی انجام شود. توجه کنید که شما باید مبلغی که قصد دارید برای این آزمون پرداخت کنید، در حساب خود افزایش دهید. پس از اتمام این مراحل می‌توانید نوع درخواست خود را سفارش و ثبت کنید.

قیمت ثبت نام در آزمون با روش های مختلف

همانطور که چندی پیش گفتیم سه روش وجود دارد که شما می‌توانید با استفاده از آن در آزمون های مختلف ثبت نام کنید. توجه کنید که قیمت شرکت در این آزمون ها در روش های مختلف کاملا یکسان است اما این تفاوت قیمت بر اساس کشوری که قصد آزمون در آن را دارید، متفاوت خواهد بود.  

پیشرو پرداخت

شاید بسیاری از شما تاکنون نام سایت فروشگاهی پیشرو پرداخت را شنیده باشید. پیشرو پرداخت سایت فعالی است که در زمینه های مختلف معاملات و پرداخت های ارزی فعالیت می‌کند. این سایت چندین سال است که در این زمینه فعالیت دارد و توانسته در این بازار اعتبار زیادی به دست بیاورد. این سایت خدمات مختلفی را به کاربرانش عرضه می‌کند که یکی از آن‌ها خرید ووچر GRE است. شما می‌توانید با اطمینان کامل تمام خدمات خود را در این زمینه به این سایت بسپرید. خرید ووچر GRE - پیشروپرداخت در پایان همانطور که گفتیم مدرک آزمون ووچر برای پذیرش شما در دانشگاه های مختلف خارجی بسیار حائز اهمیت است. اما این مدرک در برخی از کشورها به خصوص آمریکا اهمیت بیشتری نسبت به سایر دارد. روش های مختلفی برای خرید ووچر GRE وجود دارد که در این مقاله به آن‌ها به صورت مختصر اشاره شد. ما در این مقاله سعی کردیم اطلاعات کلی را در مورد این آزمون و نحوه شرکت در آن اشاره کنیم. امیدواریم اطلاعات مفیدی را از این طریق در اختیار شما قرار دهیم. از اینکه تا پایان این مقاله همراه ما بودید سپاسگزاریم.

GRE
زمان تحویل

حدود 1 تا 3 ساعت کاری

گارانتی بازگشت

گارانتی بازگشت وجه شما

قابل شارژ

قابلیت شارژ حساب بدون محدودیت

قیمت مناسب

کمترین قیمت میان رقبا

خرید ووچر GRE

هر آنچه بخواهید در پیشروپرداخت

برخی از پلتفرم های معتبر جهان

با پیشرو پرداخت از بهترین ها استفاده کنید.

مگوش

تافل

جی آر ائی

دولینگو
  • خرید ووچر انواع آزمون های بین المللی
  • پرداخت هزینه های آزمون با کمترین کارمزد
  • انجام پرداخت ها در سریع ترین زمان ممکن
  • ارائه مشاوره در خصوص خرید ووچر و ثبت نام در آزمون GRE

ابتدا در سایت پیشرو پرداخت عضو شوید.

بعد از تکمیل فرم ثبت نام و مراحل احراز هویت، درخواست خود را برای خرید وچر در پنل ثبت کنید.

اطلاعات مربوطه را تکمیل و هزینه های لازم را پرداخت کنید.

با تکمیل اطلاعات و پرداخت هزینه ها، ووچر شما خریداری شده و اطلاعات آن از طریق پیشرو پرداخت برای شما ارسال می شود.

ثبت درخواست

برای ثبت درخواست خرید ووچر GRE از سایت پیشروپرداخت روی لینک روبرو کلیک کنید.

بله با استفاده از خدمات پیشرو پرداخت می توانید در این آزمون ثبت نام کنید.
بله متقاضیان می توانند به مراکز این آزمون در ایران مراجعه کرده و در آزمون شرکت کنند.
با ایجاد حساب کاربری در سایت و ثبت درخواست در پنل خود می توانید درخواست خود را ثبت کرده و ووچر آزمون را با پرداخت های معادل ریالی خریداری کنید.
این خرید با 5 درصد کارمزد انجام می شود.
حدود 1 الی 3 ساعت کاری خرید ووچر زمان می برد.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.