خرید ووچر تافل

خرید ووچر آزمون تافل TOEFL

در این مقاله در رابطه با خرید ووچر تافل خواهید خواند و با آن بیشتر آشنا خواهید شد. تا پایان با ما همراه باشید. یکی از مهمترین آزمون های زبان بین المللی که می توان به آن اشاره کرد، زمون تافل ibt می باشد. هدف بیشتر کسانی که در آزمون تافل شرکت می کنند این است که از دانشگاه های خارج از کشور پذیرش دریافت نمایند. یکی از مدارکی که برای اپلای کردن ضروری به حساب می آید، برخوردار بودن از نمره آزمون زبان تافل می باشد.

ثبت نام آزمون تافل TOEFL iBT
آزمون تافل زیر نظر مجموعه ETS و اکنون در 130 کشور در سراسر دنیا در حال برگزاری می باشد. ایران نیز جزو کشورهایی می باشد که با نظارت موسسه ETS از شرایط برگزاری آزمون تافل برخوردار می باشد. مراکزی که در ایران آزمون تافل را برگزار می کنند، از موسسه ETS مبلغی را به عنوان کارمزد دریافت می کنند اما در نظر داشته باشید که موسسه ETS یک موسسه آمریکایی می باشد که به علت وجود تحریم ها ممکن است در هنگام دریافت مبالغ از این موسسه، مراکزی که در ایران وجود دارند با مشکل مواجه شوند. بنابراین مراکز موجود در ایران با مورد استفاده قرار دادن شیوه ووچر تافل از موسسه ETS و ارائه دادن به متقاضیان این آزمون، قادر به دریافت این مبالغ  خواهند بود.

ووچر تافل IBT چیست؟

اگر بخواهیم برای عنوان ووچر تافل به دنبال یک واژه جاگزین باشیم، کلمه کوپن می تواند انتخاب مناسبی باشد. ووچر تافل یک کد 16رقمی می باشد که از ارزش ۲۱۵ دلار آمریکا برخوردار است، که این کد به وسیله موسسه ETS صادر می شود و به مراکزی که در آنها آزمون تافل برگزار می شود، ارائه می گردد تا این کد ها را به کسانی قصد دارند در آزمون شرکت کنند، بفروشند. متقاضیان بایستی در زمان پرداخت به جای انتخاب گزینه مسترکارت یا ویزا کارت، در کارد مشخص شده با عنوان Voucher Number کد 16رقمی را وارد کنند و بعد از پرداخت هزینه می توانند به ثبت نان در آزمون تافل اقدام کنند.
پرداخت هزینه آزمون IMAT
اما باید یادآور شویم که موسسه ETS، یک موسسه آمریکایی می باشد که به علت شرایط موجود و تحریم های فعلی متضاقیان که در ایران هستند و قصد دارند که در آزمون تافل شرکت کنند، نمی توانند به طور مستقیم به ثبت نام این آزمون بپردازند.

خرید ووچر تافل

برای رفع این مشکل سایت های معتبر و قابل اعتمادی وجود دارد که یکی از این سایت ها، پیشروپرداخت می باشد که می توانید از طریق این سایت کد ووچر را دریافت و در آزمون ثبت نام کنید. همینطور سایت پیشروپرداخت در مقایسه با سایر روش ها یک گزینه مناسب و مطمئن به منظور انجام اموری نظیر ثبت نام در آزمون تافل، پیگیری ریپورت نمره تافل، عوض کردن زمان و یا مکان آزمون می باشد و در صورت به وجود آمدن مشکلاتی مانند کنسل شدن آزمون، ایجاد مشکل از طرف موسسه ETS سایت پیشروپرداخت به علت برخوردار بودن از پشتیبانی قوی این موانع را برطرف می کند.

مراحل ثبت نام در آزمون

به منظور ثبت نام در این آزمون بایستی مراحل زیر را طی کنید:
  • اولین کار این است که در سایت پیشروپرداخت ثبت نام کنید.
  • سپس درخواست خرید خود را در این سایت ثبت نمایید.
  • مرحله بعدی از شما درخواست می شود که اطلاعات خود را کامل و اقدام به پرداخت هزینه نمایید.
  • بعد از اینکه هزینه پرداخت شد، کد ووچر در اختیار شما قرار می گیرد.
از شما عزیزان که تا پایان محتوا خرید ووچر تافل در سایت معتبر پیشروپرداخت با ما همراه بودید، متشکریم.

خرید ووچر تافل

یکی از مهمترین آزمون های زبان بین المللی که می توان به آن اشاره کرد، آزمون تافل ibt می باشد. هدف بیشتر کسانی که در آزمون تافل شرکت می کنند این است که از دانشگاه های خارج از کشور پذیرش دریافت نمایند.

یکی از مدارکی که برای اپلای کردن ضروری به حساب می آید، برخوردار بودن از نمره آزمون زبان تافل می باشد.

آزمون تافل زیر نظر مجموعه ETS و اکنون در 130 کشور در سراسر دنیا در حال برگزاری می باشد. ایران نیز جزو کشورهایی می باشد که با نظارت موسسه ETS از شرایط برگزاری آزمون تافل برخوردار می باشد.

مراکزی که در ایران آزمون تافل را برگزار می کنند، از موسسه ETS مبلغی را به عنوان کارمزد دریافت می کنند اما در نظر داشته باشید که موسسه ETS یک موسسه آمریکایی می باشد که به علت وجود تحریم ها ممکن است در هنگام دریافت مبالغ از این موسسه، مراکزی که در ایران وجود دارند با مشکل مواجه شوند.

بنابراین مراکز موجود در ایران با مورد استفاده قرار دادن شیوه ووچر تافل از موسسه ETS و ارائه دادن به متقاضیان این آزمون، قادر به دریافت این مبالغ  خواهند بود.

پیشنهاد میکنیم مقاله ی نقد کردن درآمد های ارزی را هم بببینید

آزمون ووچر تافل iBT چیست؟

اگر بخواهیم برای عنوان ووچر تافل به دنبال یک واژه جاگزین باشیم، کلمه کوپن می تواند انتخاب مناسبی باشد.

ووچر تافل یک کد 16رقمی می باشد ، که این کد به وسیله موسسه ETS صادر می شود و به مراکزی که در آنها آزمون تافل برگزار می شود، ارائه می گردد تا این کد ها را به کسانی قصد دارند در آزمون شرکت کنند، بفروشند.

متقاضیان بایستی در زمان پرداخت به جای انتخاب گزینه مسترکارت یا ویزا کارت، در کادر مشخص شده با عنوان Voucher Number کد 16رقمی را وارد کنند و بعد از پرداخت هزینه می توانند به ثبت نام در آزمون تافل اقدام کنند.

اما باید یادآور شویم که موسسه ETS، یک موسسه آمریکایی می باشد که به علت شرایط موجود و تحریم های فعلی متضاقیان که در ایران هستند و قصد دارند که در آزمون تافل شرکت کنند، نمی توانند به طور مستقیم به ثبت نام این آزمون بپردازند.

برای رفع این مشکل سایت های معتبر و قابل اعتمادی وجود دارد که یکی از این سایت ها، پیشروپرداخت می باشد که می توانید از طریق این سایت کد ووچر را دریافت و در آزمون ثبت نام کنید.

همینطور سایت پیشروپرداخت در مقایسه با سایر روش ها یک گزینه مناسب و مطمئن به منظور انجام اموری نظیر ثبت نام در آزمون تافل، پیگیری ریپورت نمره تافل، عوض کردن زمان و یا مکان آزمون می باشد.

به منظور ثبت نام در این آزمون بایستی مراحل زیر را طی کنید:

مراحل ثبت نام در آزمون ووچر تافل

اولین کار این است که در سایت پیشروپرداخت ثبت نام کنید.

سپس درخواست خرید خود را در این سایت ثبت نمایید.

مرحله بعدی از شما درخواست می شود که اطلاعات خود را کامل و اقدام به پرداخت هزینه نمایید.

بعد از اینکه هزینه پرداخت شد، کد ووچر در اختیار شما قرار می گیرد.

از شما عزیزان که تا پایان محتوا خرید ووچر تافل در سایت معتبر پیشروپرداخت با ما همراه بودید، متشکریم.

وچر
زمان تحویل

حدود 1 تا 3 ساعت کاری

بهترین امکانات و راحت ترین خدمات

پرداخت هزینه ووچر آزمون

قابل شارژ

قابلیت شارژ حساب بدون محدودیت

قیمت مناسب

کمترین قیمت میان رقبا

راحتترین راه خرید ووچر آزمون تافل

هر آنچه بخواهید در پیشروپرداخت

برخی از پلتفرم های معتبر جهان

با پیشرو پرداخت از بهترین ها استفاده کنید.

دولینگو

تافل

جی آر ائی

مگوش
  •   پرداخت هزینه های ثبت نام بدون نیاز به کارت های اعتباری بین المللی
  •   انجام پرداخت به شکل ایمن
  •   پرداخت هزینه های آزمون با کمترین کارمزد

ابتدا در سایت پیشرو پرداخت عضو شوید.

بعد از تکمیل فرم ثبت نام و مراحل احراز هویت، درخواست خود را برای خرید وچر در پنل ثبت کنید.

اطلاعات مربوطه را تکمیل و هزینه های لازم را پرداخت کنید.

با تکمیل اطلاعات و پرداخت هزینه ها، ووچر شما خریداری شده و اطلاعات آن از طریق پیشرو پرداخت برای شما ارسال می شود.

ثبت درخواست

برای ثبت درخواست خرید ووچر آزمون تافل TOEFL از سایت پیشروپرداخت روی لینک روبرو کلیک کنید.

ووچر یک کد 16 رقمی است که برای پرداخت هزینه های ثبت نام آزمون می توانید از آن استفاده کنید.
کارمزد این خرید حدود 4 درصد محاسبه می شود.
انجام این خرید حدود 1 الی 3 ساعت کاری زمان می برد.
علاوه بر خرید ووچر می توانید از کارت های اعتباری و کردیت کارت ها برای پرداخت هزینه های آزمون استفاده کنید.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.