شارژ اکانت پریمیوم اسپاتیفای Spotify

اسپاتیفای spotify از جمله سرویس های پخش موزیک بین الملل است که جامع ترین آرشیوهای آنلاین را به کاربران خود ارائه می دهد. اسپاتیفای خدمات گوناگونی را در زمینه پخش موسیقی به صورت آفلاین و آنلاین ارائه می کند که برای استفاده از این خدمات به صورت نامحدود، باید در ابتدا اکانت پریمیوم اسپاتیفای Spotify داشته باشید. اکانت های پرمیوم اسپاتیفای به صورت اشتراک های سه ماهه ارائه می شوند و برای خرید این اکانت می توانید از خدمات پیشرو پرداخت استفاده کنید.

معرفی طرح‌ های مختلف اکانت پریمیوم اسپاتیفای Spotify

اسپاتیفای طرح ها و پکیج های مختلفی را در اکانت های خود ارائه می کند که شما می توانید بسته به نیازهای خود از انواع این پکیج ها استفاده کنید:

  • فردی Individual: این اکانت را با پرداخت 9.99 دلار می توانید خریداری کنید و از قابلیت های پخش موسیقی در دستگاه های مختلف بهره مند شوید، اما توجه داشته باشید که این اکانت قابلیت پخش همزمان در چند دستگاه با یک اکانت را ندارد.
  • دانشجویی Student: اگر دانشجو هستید می توانید با آدرس ایمیل edu خود از طرح دانشجویی سرویس های اسپاتیفای با هزینه ماهانه 4.99 دلار استفاده کنید.
  • خانوادگی Family: طرح خانوادگی اسپاتیفای را تا 6 اکانت به صورت مجزا می توانید استفاده کنید و تنها شرط استفاده از این اکانت استفاده از آدرس مشابه و آی پی ثابت است. این اکانت را با پرداخت 14.99 دلار می توانید خریداری کنید.

Spotify
زمان تحویل

حدود 1 تا 3 ساعت کاری

جامع ترین آرشیوهای آنلاین موسیقی

قابلیت های رایگان اکانت پریمیوم

اشتراک های سه ماهه

خدمات گوناگونی را در زمینه پخش موسیقی

قیمت مناسب

کمترین قیمت میان رقبا

خرید اکانت اسپاتیفای spotify

هر آنچه بخواهید در پیشروپرداخت

برخی از سایت های معتبر در زمینه موسیقی

با پیشرو پرداخت با جامع ترین آرشیوهای موسیقی همراه شوید

soundclick

soundcloud

mixcloud

beatport
  • ویژگی های سرویس
  •   تفاوت های زیادی بین دو اکانت رایگان و اکانت پریمیوم اسپاتیفای Spotify وجود که تنها با تجربه شخصی کاربر از سرویس های هر دو اکانت می توان این تفاوت ها را مشاهده کرد.
  •   با خرید اکانت پریمیوم اسپاتیفای Spotify می توانید تبلیغات را از پخش آهنگ ها حذف کنید و موسیقی مورد نظر خود را بدون تبلیغ گوش دهید.
  •   با فعال سازی اکانت پریمیوم می توانید بدون هیچ محدودیتی موسیقی های در حال پخش را عوض کنید.
  •   با اکانت رایگان تنها می توانید به صورت آنلاین از امکانات پخش موزیک استفاده کنید؛ اما با خرید اکانت پریمیوم اسپاتیفای Spotify می توانید در حالت آفلاین نیز به موسیقی و امکانات پخش دسترسی داشته باشید.
  •   موسیقی ها در اکانت رایگان تنها در حالت استاندارد پخش می شوند؛ اما با اکانت پریمیوم می توانید کیفیت پخش موزیک را تغییر دهید.

  • مراحل خرید اکانت پریمیوم اسپاتیفای با پیشرو پرداخت

ابتدا در سایت پیشرو پرداخت عضو شوید.

درخواست خرید یا شارژ اکانت خود را در سایت ثبت کنید.

اطلاعات مربوطه را تکمیل و هزینه های لازم را پرداخت کنید.

خرید و شارژ اکانت شما انجام شد.

ثبت درخواست

برای ثبت درخواست خرید اکانت اسپاتیفای spotify از سایت پیشروپرداخت روی لینک روبرو کلیک کنید.

  • سوالات متداول
بله به مدت 1 ماه می توانید به صورت رایگان از اسپاتیفای کنید؛ اما بعد از یک ماه هزینه 9.99 دلار برای استفاده ماه اول اکانت پریمیوم از موجودی حسابی که به اکانت پیوند داده اید، کسر خواهد شد.
بله شما با استفاده از گیفت کارت اسپاتیفای و با redeem کردن کارت در سایت، اعتبار کارت را به حساب Spotify انتقال داده و بدین وسیله اکانت خود را به صورت ماهانه شارژ می کنید که البته انجام این فرایند با اتمام موجود کارت متوقف خواهد شد.
خرید اکانت برای ماه اول 2 دلار محاسبه می شود؛ اما شارژ مجدد آن به بسته و طرحی که خریداری کرده اید بستگی دارد. به عنوان مثال خرید طرح انفرادی با اشتراک ماهانه 9.99 دلار، طرح دانشجویی با اشتراک ماهانه 4.99 دلار و طرح خانوادگی با اشتراک ماهانه 14.99 دلار محاسبه می شود.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

    سبد خرید
    مشاوره تخصصی رایگان
    اطلاعات خود را وارد کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند