خرید از سایت Ebay

سایت Ebay یکی از بزرگترین سایت های فروشگاهی در سطح جهان است که شما می توانید هر نوع کالا نو و دست دوم را با بهترین قیمت و در کمترین زمان به وسیله این سایت خریداری کنید. سایت Ebay یک فروشگاه اینترنتی است و شما با استفاده از امکانات متنوع آن می توانید هر نوع کالایی را که در ایران پیدا نمی کنید، از این سایت به راحتی خریداری نمایید. این سایت همچنین این امکان را به شما می دهد تا قیمت های جهانی کالا را بررسی کرده و همواره کمترین هزینه را برای خرید کالای مورد نظر خود بپردازید.

کالاهایی که از سایت Ebay خریداری می شوند ابتدا به آدرس آمریکا ارسال شده و سپس از آمریکا به ایران منتقل می شوند، لذا در این زمینه با مراحل مختلف ورود کالا به کشور، تشریفات گمرکی، فرایند ترخیص کالا و ... مواجه هستیم و قطعا انجام این مراحل بسیار زمانبر است و هزینه های زیادی را برای شما به دنبال دارد؛ اما شما با استفاده خدمات پیشرو پرداخت می توانید خرید از سایت Ebay را در کمترین زمان ممکن انجام دهید. با عضویت در سایت پیشرو پرداخت و اعلام درخواست خود مبنی بر خرید از فروشگاه ایبی می توانید تمامی مراحل خرید، ارسال و ترخیص کالا از گمرک را به پیشرو پرداخت سپرده و کمترین هزینه را برای خرید کالا از سایت ایبی بپردازید.

ebay
زمان تحویل

حدود 1 الی 2 ماه

گارانتی بازگشت

پشتیبانی 24 ساعته ویژه

جدیدترین محصولات روز جهان

قابلیت شارژ حساب بدون محدودیت

قیمت مناسب

مناسب ترین قیمت برای شما

خرید از سایت Ebay

هر آنچه بخواهید در پیشروپرداخت

برخی از سایت های معتبر جهان

با پیشرو پرداخت از بهترین ها استفاده کنید.

آمازون

ای‌بی

گوگل پلی

گرامرلی
  •   میلیون ها کالا در این سایت وجود دارد.
  •   صدها هزار فروشنده در ایبی مشغول فروش کالاهای نو و دست دوم هستند.
  •   با اعتماد بر نظرات کاربران در سایت Ebay می توانید هر نوع کالایی را خریداری نموده و از کیفیت آن مطمئن باشید.
  •   با ایبی می توانید جدیدترین محصولات روز جهان را در اسرع وقت خریداری کنید.
  •   با استفاده از نمرات کاربران می توانید در مورد فروشندگان ایبی تحقیق کرده و همواره از فروشندگان معتبر و محبوب کالای مورد نیاز خود را خریداری کنید.
  •   با توجه به گستردگی کالاها در این سایت فروشگاهی شما می توانید قیمت های جهانی کالا را با هم مقایسه نموده و در نهایت کالاها را با قیمت مناسب خریداری کنید.
  •   هزینه ارسال کالاها از ایبی به صورت متغیر و بین 1 الی 20 دلار محاسبه می شود.
  •   با استفاده از خدمات پیشرو پرداخت می توانید کالاهای خود را در کمترین زمان ممکن و درب منزل تحویل بگیرید.

ابتدا وارد سایت پیشرو پرداخت شده و با تکمیل فرم ثبت نام در سایت عضو شوید.

و پس از تکمیل اطلاعات آن ها را برای شما ارسال می کند سپس با ارسال لینک محصول مورد نظر خود برای ما، تمامی مراحل خرید و ارسال کالا را با استفاده از خدمات پیشرو پرداخت انجام دهید.

در این خصوص ما قیمت کالا را همراه با ریز قیمت های بررسی کرده و شما با انجام پرداخت ها تمامی مراحل خرید تا دریافت کالا از گمرک و ارسال آن به درب منزل خود را به پیشرو پرداخت می سپارید

در نهایت کالای خود را با مسئولیت پیشرو پرداخت در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل تحویل می گیرید.

ثبت درخواست

برای ثبت درخواست خرید از سایت Ebay از سایت پیشروپرداخت روی لینک روبرو کلیک کنید.

هزینه خرید کالا از ایبی با بررسی قیمت کالا در ایبی به دلار و ریال، هزینه حمل از دفتر آمریکا به ایران، هزینه تحویل کالا به آدرس شما، کارمزد، هزینه گمرک و قیمت نهایی محاسبه می شود.
کالای خریداری شده پس از ارسال به دفتر ما در آمریکا حدود 1 الی 2 ماه بعد برای خریدار آن ارسال می شود.
اگر حین ارسال کالا صدمه ببیند، پیشرو پرداخت هزینه های مربوطه را پرداخت می کند؛ اما اگر کالا قبل از ارسال معیوب باشد هزینه و خسارت های آن بر عهده مشتری است.
کالاهایی همچون بذر گل و گیاه، عناصر مواد اولیه، باتری، کالاهای غیر مجاز، دخانیات، کالاهای شیشه ای، عناصر و مواد اولیه، دارو، مواد غذایی، کالاهایی که تاریخ انقضای کوتاهی دارند، کلیه مواد دارای محتوی ناشناس و مشکوک و کالاهای +18 جزء کالاهای ممنوعه هستند و امکان سفارش و ارسال آن ها به ایران وجود ندارد.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.