خرید از سایت مگوش

هرکدام از ما دوست داریم که زبان انگلیسی و دیگر زبان های مطرح دنیا را سریع آموزش ببینیم و با کسب مدارک معتبر و بین المللی آن بتوانیم در مجامع مختلف عرض اندامی داشته باشیم. تافل و آیلتس و انواع دیگر آزمون های بین المللی مراحل مختلف و البته سختی دارند که برای موفقیت در آن ها لازم است که آموزش های تخصصی دیده شود و در آزمون های آزمایشی مختلفی شرکت کرد. از طرفی به سبب این که این آزمون های تافل و آیلتس و ... در زمان های محدود از سال برگزار می شوند و معمولا هزینه ثبت نامی بالایی دارند، خود به خود استرس زیادی به داوطلبان وارد می شود. از این رو به نظر می رسد داشتن منابع آموزشی دقیق و استفاده از آزمون های مختلف می تواند راهکار خوبی باشد. این ها چیزهایی است که سایت مگوش در اختیار ما می گذارد. طبق گفته صاحبان این سایت آموزشی بسته هایی که در خرید از سایت مگوش ارائه می شود حدود 70 درصد ارزان تر از سایر آموزشگاه های مجازی معتبر دنیاست. همین موضوع باعث شده است که محبوبیت خوبی داشته باشد. شما می توانید با خرید از سایت مگوش در زمینه های مختلفی چون GRE، GMAT، TOEFL، SAT، ACT، Praxis، LSAT، MCAT، IELTS از حدود 5 میلیون ویدئو آموزشی با 200 میلیون سوال و جواب بهره مند شوید. توجه داشته باشید که مگوش یک سایت معتبر جهانی است و پرداخت های آن به صورت ارزی می باشد. پیشرو پرداخت با استفاده از پلتفرم جذاب خود سعی کرده است که پرداخت ریالی برای خرید انواع بسته های این سایت در اختیار شما بگذارد.

magoosh
زمان تحویل

حدود 1 تا 5 ساعت کاری

پکیج های مگوش تافل

روزانه و ماهانه

آموزش سریع زبان های مطرح دنیا

آزمون های آزمایشی مختلف

قیمت مناسب

کمترین قیمت میان رقبا

خرید از سایت مگوش

هر آنچه بخواهید در پیشروپرداخت

برخی از پلتفرم های معتبر جهان

با پیشرو پرداخت از بهترین ها استفاده کنید.

دولینگو

جی آر ائی

آزمون PTE

مگوش
 • ویژگی های سرویس

مهمترین خدمات مگوش برای ایرانی ها مربوط به آزمون های GRE، TOEFL،IELTS و GMAT است:

 •   مگوش GRE شامل 200 جزوه آموزشی، 1000 سوال، 3 نمونه تست‌ مشابه آزمون اصلی، برنامه مطالعاتی و نمودار پیشرفت شما است.
 •   مگوش تافل شامل 100 ویدئوی آموزشی، 330 ویدئوی توضیحی و سوال تمرینی بصورت آنلاین و بدون هیچ کتاب یا DVD است که ضمانت می‌کند شما پس از استفاده از خدمات مگوش تافل، تا 4 نمره نسبت به نمره آزمون قبلی خود پیشرفت داشته باشید.
 •   مگوش آیلتس با بیش از 90 ویدئوی آموزشی و 200 سوال، ویدئو‌های توضیحی و پشتیبانی از طریق ایمیل ، سه بسته بسته پریمیوم 6 ماهه، 1 ماهه و 1 هفته‌ای را به شما ارائه می‌کند.
 •   مگوش GMAT شامل 250 مبحث آموزشی، 800 سوال و و تست مشابه است که به شما ضمانت می‌دهد تا 50 نمره نسبت به نمره آزمون قبلی خود پیشرفت کنید.

 • مراحل خرید از سایت مگوش با پیشرو پرداخت

ابتدا در سایت پیشرو پرداخت عضو شوید.

درخواست پرداخت هزینه آزمون مورد نظر خود را در سایت ثبت کنید.

اطلاعات مربوطه را تکمیل و هزینه های لازم را پرداخت کنید.

خرید شما انجام شد.

ثبت درخواست

برای ثبت درخواست خرید از سایت مگوش Magoosh از سایت پیشروپرداخت روی لینک روبرو کلیک کنید.

 • سوالات متداول
بعد از موفق بودن پرداخت و اتمام خرید، حدود 1 تا 5 ساعت کاری زمان می برد تا اکانت شما در این سایت فعال شود.
تا به امروز مگوش 3 نوع بسته روزانه، 1 ماهه و 6 ماهه برای مخاطبان خود ارائه می کند که هر کدام از این ها به ترتیب برابر با 39، 49 و 89 دلار قیمت دارند.
به طور کلی این سایت برای اکثر پکیج های خود فرصت استفاده 7 روزه را ارائه می دهد که در صورت راضی نبودن شما از این پکیج ها می توانید هزینه خود را باز پس بگیرید.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

  سبد خرید
  مشاوره تخصصی رایگان
  اطلاعات خود را وارد کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند