خرید از سایت مگوش

همانطور که می‌دانید کسانی که قصد دارند در خارج از کشور کار کنند یا ادامه تحصیل دهند اقدام به خرید از سایت مگوش Magoosh می‌کنند. افراد برای اینکه بتوانند از این سایت خرید کنند نیازمند پرداخت های ارزی هستند. همانطور که می‌دانید تمامی افرادی که قصد دارند به کشورهای خارجی مهاجرت تحصیلی یا کاری داشته باشند بایستی در آزمون های زبان بین المللی شرکت داشته باشد و هزینه ای را برای ثبت نام در این آزمون ها پرداخت نمایند. به همین دلایل است که خرید از این سایت از اهمیت زیادی در بین کاربران برخوردار است. ما در این مقاله نیز اطلاعات کلی را در مورد خرید از سایت مگوش Magoosh بیان می‌کنیم. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. در پایان می‌توانید به سوال های زیر پاسخ کامل دهید.

 • سایت مگوش چیست و چه کارایی هایی دارد؟
 • دوره های مگوش چگونه است؟
 • خدمات متنوع این سایت به چه صورت است؟
 • با استفاده از چه سایتی می‌توان در مگوش ثبت نام کرد؟
 • و...
 

سایت مگوش Magoosh

همانطور که می‌دانید سایت مگوش سایتی است که آزمون های زبان انگلیسی در سطح بین المللی در آن برگزار می‌شود. جالب است بدانید که این سایت چندین ویدئو آموزشی و همچنین آزمون های شبیه ساز با آزمون های زبان انگلیسی را دارد که شما را برای رسیدن به موفقیت آماده می‌کند. سایت مگوش در سال 2009 در کالیفرنیا شروع به فعالیت کرد و امروزه توانسته بین متقاضیان شرکت کننده در آزمون ها محبوبیت زیادی را کسب کند. همانطور که می‌دانید برای افرادی که قصد دارند به کشورهایی که انگلیسی زبان هستند، مهاجرت کنند گذراندن آزمون های انگلیسی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود. بنابراین این سایت برای افرادی که قصد دارند در این آزمون ها موفق شوند بهترین گزینه است زیرا آن‌ها را برای شرکت در آزمون های انگلیسی آماده می‌کند. سایت مگوش خدمات و ویژگی های زیادی نیز دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. خرید از سایت مگوش Magoosh - معرفی
پرداخت هزینه آزمون CFA

مزایا خرید از سایت مگوش Magoosh

همانطور که گفته شد مگوش یک پلتفرم عالی است برای کسانی که قصد دارند در آزمون های زبان انگلیسی در سطح بین المللی شرکت کنند. این سایت مزایا گوناگونی دارد که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:
 • سایت مگوش یکی از مقرون به صرفه ترین سایت های موجود در این زمینه است.
 • این سایت بسیار کاربر پسند است و در میان کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار است.
 • این سایت منابع اطلاعاتی مفید و کاربردی را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.
 • سایت مگوش تست ها و آزمون های گوناگون و همچنین ویدئو های آموزشی عالی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
 • این سایت تمامی کاربرانش را پشتیبانی کامل می‌کند.
 

چگونگی استفاده از سایت مگوش Magoosh

لازم است بدانید فرقی نمی‌کند که شما قصد شرکت در کدام آزمون را داشته باشید؛ در ابتدا لازم است تمامی مراحل زیر را برای خرید از سایت مگوش Magoosh طی کنید.
 1. در مرحله اول لازم است در سایت مگوش حساب کاربری ایجاد کنید.
 2. در مرحله دوم لازم است که پروفایل خود را در این سایت به صورت دقیق کامل نمایید و سپس در یکی از تورهای ویدئویی این سایت شرکت کنید.
 3. برای اینکه بتوانید برنامه مطالعاتی خود را دریافت کنید لازم است، که در آزمونی کوتاه که این سایت آماده کرده است شرکت کنید.
 4. همانطور که گفتیم این سایت دروس را به صورت ویدئویی آموزش داده است بنابراین آن‌ها را تماشا کنید.
 5. بعد از تماشا فیلم های آموزشی یک کوییز را انجام دهید.
 6. سپس به تمامی سوالات تمرینی پاسخ دهید.
 7. سایت مگوش فلش کارت هایی را در اختیار کاربرانش قرار داده است. با این فلش کارت ها تمرین کنید.
 

آزمون های مهم در مگوش

همانطور که قبلا گفتیم در این سایت چندین آزمون زبان برگزار می‌شود که شما می‌توانید اقدام به خرید از سایت مگوش Magoosh کنید. اما در بین این آزمون ها چند آزمون هستند که مخاطبان بیشتری نسبت به سایر دارند. در ادامه مهم‌ترین آن‌ها را بیان می‌کنیم.

آزمون آیلتس

یکی از مهم‌ترین خدماتی که این سایت ارائه می‌دهد در خصوص آزمون آیلتس است. هر کدام از آزمون ها صفحه ای مجزا دارند که شما می‌توانید با خرید از سایت مگوش Magoosh به آن مراجعه و مشخصات مهم آن را مشاهده کنید.
پرداخت هزینه آزمون ناتی
 

آزمون تافل

یکی دیگر از آزمون های مهم در سایت مگوش آزمون تافل است. در سایت مگوش صدها فیلم آموزشی در خصوص این آزمون موجود است که شما می‌توانید با خرید از سایت مگوش Magoosh از آن بهره مند شوید. این سایت اشتراک شش ماهه، یک ماهه و یک هفته را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد.

آزمون GRE

این آزمون نیز همانند سایر آزمون ها سه اشتراک شش ماهه، یک ماهه و یک هفته ای دارد که برای موفقیت شما در این آزمون بسیار موثر خواهد بود.

آزمون GMAT

کاربران این سایت می‌توانند با خرید از سایت مگوش Magoosh از اشتراک این سایت در خصوص آزمون  GMAT استفاده کنند و فیلم های آموزشی در خصوص این آزمون را مشاهده تا در این آزمون نمره خوبی بگیرند. خرید از سایت مگوش - آزمون های مهم
پرداخت هزینه آزمون IMAT

پیشرو پرداخت

شاید بسیاری از شما تا کنون نام پیشرو پرداخت را شنیده باشید. این سایت خدمات متنوعی را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. یکی از این خدمات خرید از سایت مگوش Magoosh است. پیشرو پرداخت تمامی تلاشش را می‌کند که اعتماد مشتریانش را خدشه دار نکند. پیشرو پرداخت یک تیم حرفه ای با سابقه را به کار گرفته است و همیشه در تلاش است تا تنوع خدماتش را بیشتر و با کیفیت تر کند. همچنین اگر شما در خصوص خدمات این سایت اطلاعاتی را نیاز داشتید، می‌توانید با مشاوران این سایت ارتباط برقرار کرده تا آن‌ها اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند. در پایان سایت مگوش از جمله بهترین سایت هایی است که خدمات متنوع و گوناگونی را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. ما در این مقاله اطلاعاتی در مورد خرید از سایت مگوش Magoosh و همچنین مزایای این سایت و بهترین سایت برای خرید اشتراک را بیان کردیم تا شما بتوانید بهتر برای خرید اشتراک در این سایت اقدامات لازم را انجام دهید. امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم اطلاعات کاربردی را در اختیار شما عزیزان قرار داده باشیم. از همراهی شما سپاسگزاریم.

magoosh
زمان تحویل

حدود 1 تا 5 ساعت کاری

پکیج های مگوش تافل

روزانه و ماهانه

آموزش سریع زبان های مطرح دنیا

آزمون های آزمایشی مختلف

قیمت مناسب

کمترین قیمت میان رقبا

خرید از سایت مگوش

هر آنچه بخواهید در پیشروپرداخت

برخی از پلتفرم های معتبر جهان

با پیشرو پرداخت از بهترین ها استفاده کنید.

دولینگو

جی آر ائی

آزمون PTE

مگوش

مهمترین خدمات مگوش برای ایرانی ها مربوط به آزمون های GRE، TOEFL،IELTS و GMAT است:

 •   مگوش GRE شامل 200 جزوه آموزشی، 1000 سوال، 3 نمونه تست‌ مشابه آزمون اصلی، برنامه مطالعاتی و نمودار پیشرفت شما است.
 •   مگوش تافل شامل 100 ویدئوی آموزشی، 330 ویدئوی توضیحی و سوال تمرینی بصورت آنلاین و بدون هیچ کتاب یا DVD است که ضمانت می‌کند شما پس از استفاده از خدمات مگوش تافل، تا 4 نمره نسبت به نمره آزمون قبلی خود پیشرفت داشته باشید.
 •   مگوش آیلتس با بیش از 90 ویدئوی آموزشی و 200 سوال، ویدئو‌های توضیحی و پشتیبانی از طریق ایمیل ، سه بسته بسته پریمیوم 6 ماهه، 1 ماهه و 1 هفته‌ای را به شما ارائه می‌کند.
 •   مگوش GMAT شامل 250 مبحث آموزشی، 800 سوال و و تست مشابه است که به شما ضمانت می‌دهد تا 50 نمره نسبت به نمره آزمون قبلی خود پیشرفت کنید.

ابتدا در سایت پیشرو پرداخت عضو شوید.

درخواست پرداخت هزینه آزمون مورد نظر خود را در سایت ثبت کنید.

اطلاعات مربوطه را تکمیل و هزینه های لازم را پرداخت کنید.

خرید شما انجام شد.

ثبت درخواست

برای ثبت درخواست خرید از سایت مگوش Magoosh از سایت پیشروپرداخت روی لینک روبرو کلیک کنید.

بعد از موفق بودن پرداخت و اتمام خرید، حدود 1 تا 5 ساعت کاری زمان می برد تا اکانت شما در این سایت فعال شود.
تا به امروز مگوش 3 نوع بسته روزانه، 1 ماهه و 6 ماهه برای مخاطبان خود ارائه می کند که هر کدام از این ها به ترتیب برابر با 39، 49 و 89 دلار قیمت دارند.
به طور کلی این سایت برای اکثر پکیج های خود فرصت استفاده 7 روزه را ارائه می دهد که در صورت راضی نبودن شما از این پکیج ها می توانید هزینه خود را باز پس بگیرید.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.