خرید آلبوم موسیقی از سایت های خارجی با پیشرو پرداخت

همانطور که می‌دانید امروزه گوش دادن به موزیک به خصوص موسیقی خارجی در بین جوانان بسیار زیاد شده است. اما بسیاری از ما ترجیح می‌دهیم، به جای اینکه موسیقی را به صورت آنلاین گوش دهیم، اقدام به خرید آلبوم موسیقی خارجی کنید. همانطور که می‌دانید بسیاری از ما ترجیح می‌دهیم به جای اینکه با استفاده از این پلتفرم های موسیقی جدید با استفاده از خرید آلبوم اقدام به گوش دادن موسیقی کنیم. با استفاده از این شما می‌توانید آهنگ های مورد علاقه خود را به صورت کاملا قانونی خریداری و گوش دهید. ما در این مقاله اطلاعات جامع و مفیدی در مورد خرید آلبوم موسیقی خارجی بیان می‌کنیم پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید. در پایان این مقاله می‌توانید به سوال های زیر پاسخ کامل دهید.

 • فروشگاه های مختلف برای خرید آلبوم کدام است؟
 • بهترین سایت برای خرید آلبوم موسیقی کدام سایت است؟
 • مراحل ثبت نام برای خرید آلبوم موسیقی خارجی چیست؟
 • و...
 

سایت های مختلف خرید آلبوم موسیقی خارجی

فروشگاه آمازون برای خرید آلبوم

همانطور که می‌دانید بهترین سایت فروشگاهی است که آلبوم موسیقی را نیز به کاربرانش عرضه می‌کند. با استفاده از دو روش شما می‌توانید اقدام به خرید آلبوم خارجی کنید. این دو روش عبارت است از شکل فیزیکی و شکل دیجیتال. فروشگاه آمازون هر دو نوع این روش را پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید با هر کدام از این روش ها که خواستید درخواست برای خرید دهید. گیفت کارت آمازون برای خرید آلبوم شما با طیف گسترده ای از خواننده ها و آهنگ ها روبه رو خواهید شد که می‌توانید بر اساس خواسته خود آن‌ها را انتخاب و خریداری کنید. توجه داشته باشید که به صورت کلی نسخه دیجیتال آهنگ ارزان تر است. معمولا شما وقتی نسخه فیزیکی را خریداری کنید یک نسخه دیجیتال را نیز به عنوان هدیه به شما می‌دهند. توجه کنید که شما می‌توانید با فروشگاه آمازون هر کدام از آهنگ ها را خواستید دانلود و آن را گوش دهید.  

فروشگاه آیتونز برای خرید آلبوم

همه ما تاکنون نام فروشگاه آیتونز را شنیده ایم. این فروشگاه نیز آلبوم های مختلفی از آهنگ ها را در اختیار کاربرانش قرار داده است. بنابراین شما می‌توانید برای خرید آلبوم موسیقی خارجی نیز به این فروشگاه مراجعه کنید. شارژ اکانت آیتونز توجه داشته باشید که آیتونز یک فروشگاه مستقل برای آیفون است. علاوه بر این شما می‌توانید این اپلیکیشن را در ویندوز نیز استفاده کنید. دراین فروشگاه شما می‌توانید نسخه دیجیتال را خریداری و از آن استفاده کنید.  

فروشگاه Beatport برای خرید آلبوم

یکی دیگر از فروشگاه هایی که می‌توانید با استفاده از آن آلبوم های خارجی را خریداری کنید فروشگاه Beatport است. از این فروشگاه بیشتر علاقه مندان به رقص الکترونیک استفاده می‌کنند. شما از این فروشگاه می‌توانید آهنگ و آلبوم مورد نظرتان را خریداری و گوش دهید. از مهم‌ترین ویژگی های این فروشگاه که باعث محبوبیت آن شده است، دسترسی راحت و آسان به آهنگ ها است. شما می‌توانید با استفاده از این فروشگاه تمامی آهنگ های خارجی را خریداری کنید.  

فروشگاه 7Digital برای خرید آلبوم

در این فروشگاه تمامی آهنگ های خارجی در کیفیت و وضوح کامل قابل خریداری است. این فروشگاه در سال 2004 شروع به فعالیت کرده است و انواع آهنگ های خارجی را به فروش می‌رساند. این فروشگاه نسخه های بسیار واضح را نیز به فروش می‌رساند که در صورتی که شما از علاقه مندان و کارکنان به موسیقی باشید، می‌توانید از این نسخه استفاده و آن را خریداری کنید. خرید آلبوم موسیقی خارجی - فروشگاه های معتبر  

فروشگاه Bandcamp برای خرید آلبوم

در دهه های گذشته افراد زیادی معترض به پلتفرم های موسیقی بوده اند که موسس این شرکت اقدام به سایت فروشگاهی کرد که انواع آهنگ ها و آلبوم های موسیقی را با کاربرانش به اشتراک گذاشت. این سایت بهترین آهنگ های اورجینال خارجی را به کاربرانش عرضه می‌کند.  

فروشگاه پیشرو پرداخت

همه ما تاکنون نام فروشگاه پیشرو پرداخت را شنیده ایم. این سایت در زمینه های مختلف معاملات و پرداخت های ارزی را به کاربرانش عرضه می‌کند. این سایت خدمات ارزنده ای را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. یکی از این خدمات خرید آلبوم موسیقی خارجی است. شما می‌توانید برای خرید آهنگ های مورد علاقه خود به این سایت مراجعه و آهنگ مورد علاقه تان را از این سایت بی نظیر خریداری کنید. این سایت معتبرترین و بهترین سایت است که می‌توانید از آن تمامی خدمات خود را انجام دهید. شعار اصلی این سایت( اعتبار شما سرمایه ما است) می‌باشد. بنابراین اگر شما قصد خرید آلبوم موسیقی خارجی را دارید، می‌توانید به پیشرو پرداخت مراجعه کنید.  

درخواست برای ثبت خرید آلبوم موسیقی خارجی

برای اینکه شما بتوانید از طریق پیشرو پرداخت آلبوم موسیقی خریداری کنید لازم است مراحل زیر را انجام دهید:
 • در ابتدا باید شما در سایت پیشرو پرداخت ثبت نام داشته باشید.
 • سپس باید به قسمت خرید اینترنتی بروید.
 • در قسمت بعدی لازم است که شما تمامی اطلاعات خرید را ثبت کنید.
 • در آخر لازم است شما هزینه های مربوطه را پرداخت کنید.
پس از اینکه شما درخواست خود را ثبت کردید بین 1 تا 3 ساعت پیشرو پرداخت این آلبوم را به شما تحویل می‌دهد. همانطور که گفتیم با استفاده از این سایت شما می‌توانید هر آلبومی که مد نظرتان بود را خریداری و ثبت کنید. همچنین لازم است بدانید که شما می‌توانید بدون هیچ محدودیتی حساب کاربری خود را شارژ کنید. اگر بخواهیم این سایت را از نظر قیمت با سایر سایت ها مقایسه کنیم، لازم است بدانید که این سایت کمترین هزینه را از کاربران خود برای خدماتش می‌گیرد. خرید آلبوم موسیقی خارجی - ثبت خرید در پیشرو پرداخت در پایان بیشتر ما دوست داریم در اوقات فراغت یا حتی در هنگام کارکردن به موسیقی گوش دهیم. اما بسیاری از ما ترجیح می‌دهیم که به جای اینکه آهنگ را به صورت آنلاین گوش دهیم آن را خریداری کنیم و به صورت قانونی نیز آن را گوش دهیم. فروشگاه های زیادی وجود دارند که خرید آلبوم موسیقی خارجی را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. ما در این مقاله سعی کردیم برخی از این فروشگاه ها را برای شما نام برده و بهترین آن‌ها  را به شما معرفی کنیم. همانطور که گفتیم بهترین فروشگاه برای خرید آلبوم موسیقی خارجی پیشرو پرداخت است. امیدواریم توانسته باشیم در این مقاله اطلاعات سودمندی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، از همراهی شما عزیزان سپاسگزاریم.

در صورتی که قصد داشته باشید آلبوم موسیقی از سایت های خارجی تهیه کنید، با توجه به این که ایران تحریم است انجام این کار برای علاقه مندان به موسیقی کمی سخت می باشد.

بنابراین برای تهیه آلبوم موسیقی خارجی بایستی از سایت های واسطه ای کمک بگرید. یکی از سایت معتبر در ایران که به راحتی از طریق آن می توانید به دریافت آلبوم موسیقی خارجی اقدام کنید، سایت پیشروپرداخت می باشد.

پس یکی از خدماتی که سایت پبشروپرداخت ارائه می دهد می توان به تهیه آلبوم موسیقی خارجی اشاره کرد.

به این صورت که شما با وارد شدن به سایت پیشروپرداخت می توانید آلبوم هنرمند دلخواه خود و یا مجموعه ای از آلبوم های اورجینال را در اختیار داشته باشید.

پیشنهاد میکنیم مقاله ی نقد کردن درآمد های ارزی را هم بببینید

شیوه ثبت درخواست تهیه آلبوم موسیقی خارجی در سایت پیشروپرداخت به صورت زیر می باشد:

ثبت درخواست برای خرید آلبوم موسیقی خارجی

ابتدا باید در سایت پیشروپرداخت ثبت نام کنید.

سپس به قسمت خرید اینترنتی ورود پیدا کنید.

در مرحله بعدی بایستی اطلاعات خرید را در قسمت خرید عمومی به ثبت برسانید.

و در اخر فرآیند مربوط به پرداخت را انجام دهید.

بعد از ثبت درخواست خود در سایت پیشروپرداخت، آلبوم موسیقی در کوتاه ترین زمان بین 1-3ساعت کاری به شما تحویل داده می شود و شما می توانید از طریق این سایت هر آلبومی که مدنظرتون بود اقدام به خرید آن کنید.

همچنین می توانید حساب خود را در هر زمان که می خواهید شارژ کنید بدون اینکه محدودیتی وجود داشته باشد و اگر بخواهیم از لحاظ قیمت این سایت را مورد بررسی قرار دهیم، سایت پیشروپرداخت از بین رقبای خود از کمترین قیمت برخوردار می باشد.

از دیگر خصوصیات این سرویس که می توان به آن اشاره کرد، عبارتست از:

کاربران می توانند آلبوم موسیقی خارجی هر خواننده ای که در نظر دارند و همینطور خواننده های معروف را تهیه کنند.

کاربران می توانند از سایت های معتبری نظیر: پیشروپرداخت فول آلبوم اورجینال خارجی را تهیه نمایند.

با مورد استفاده قرار دادن خدمات ارائه شده توسط سایت پیشروپرداخت، در انجام پرداخت ها کارمزد کمتری شاملتان می شود.

در کوتاه ترین زمان می توانید از طریق سایت پیشروپرداخت آلبوم موسیقی خارجی را از سایت های گوناگونی خریداری کنید.

از شما عزیزان که تا پایان محتوا خرید آلبوم موسیقی خارجی در سایت پیشروپرداخت با ما همراه بودید، متشکریم.

خرید آلبوم موسیقی خارجی
زمان تحویل

حدود 1 تا 3 ساعت کاری

خرید کلکسینور های آلبوم اورجینال خارجی

خرید آلبوم هنرمند مورد علاقه

کمپانی های سرشناس موسیقی

قابلیت شارژ حساب بدون محدودیت

قیمت مناسب

کمترین قیمت میان رقبا

خرید آلبوم موسیقی خارجی

هر آنچه بخواهید در پیشروپرداخت

برخی از کمپانی های معتبر جهان

با پیشرو پرداخت به بهترین آلبوم های جهان گوش دهید.

atlanticrecords

islandrecords

redhillrecords

sonymusic
 •   خرید آلبوم موسیقی خارجی تمامی خوانندگان و هنرمندان مشهور جهان
 •   خرید کلکسینور های آلبوم اورجینال خارجی از تمامی سایت های معتبر
 •   استفاده از خدمات پیشرو پرداخت با کمترین کارمزد در انجام پرداخت ها
 •   خرید آلبوم موسیقی خارجی از سایت های مختلف با استفاده از خدمات پیشرو پرداخت در کمترین زمان

ابتدا در سایت پیشرو پرداخت عضو شده و فرم ثبت نام را برای دریافت پنل کاربری پیشرو پرداخت تکمیل کنید.

اکنون در پنل کاربری خود به بخش خرید اینترنتی وارد شوید. مشخصات خرید خود را برای خرید آلبوم موسیقی خارجی ثبت کنید.

هزینه های مربوطه را با خدمات آنلاین پیشرو پرداخت پرداخت کنید.

خرید شما انجام شد!

ثبت درخواست

برای ثبت درخواست خرید آلبوم موسیقی خارجی از سایت پیشروپرداخت روی لینک روبرو کلیک کنید.

بله با عضویت در سایت و ثبت درخوایت خود می توانید هر نوع آلبومی را خریداری کنید.
خرید آلبوم از سایت هایی که درگاه پرداخت ویزا کارت یا مستر کارت دارند، امکان پذیر است.
بله با خرید از آمازون پیشرو پرداخت این امکان را به شما می دهد تا آلبوم های مورد علاقه خود را به صورت فیزیکی و درب منزل تحویل بگیرید.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.