معرفی آزمون دولینگو Duolingo

همانطور که می‌دانید در میان آزمون های آیلتس و تافل آزمون دیگری برابر با اعتبار این آزمون به وجود آمد که نام آن آزمون دولینگو است. با ما باشید تا نحوه ثبت نام آزمون دولینگو را به شما آموزش دهیم. توجه داشته باشید که بسیاری از موسسات و دانشگاه ها مدرک این آزمون را به رسمیت می‌شناسند. بنابراین بسیاری از افراد اقدام به ثبت نام آزمون دولینگو Duolingo کردند. پرداخت هزینه های این آزمون در ایران با مشکلات اساسی رو به رو است و به دلیل تحریم ها ما به راحتی نمی‌توانیم اقدام به پرداخت برای ثبت نام آزمون دولینگو Duolingo کنیم. بنابراین نیازمند شرکتی هستیم که بتواند این پرداخت را برای ما انجام دهد. در پایان این مقاله می‌توانید به سوال های زیر پاسخ کامل دهید.

 • آزمون دولینگو چیست و کاربرد آن چگونه است؟
 • ثبت نام در آزمون دولینگو چگونه است؟
 • تفاوت آزمون دولینگو با سایر آزمون ها در چیست؟
 • مزیت های شرکت در این آزمون چگونه است؟
 • و...
 

آزمون دولینگو Duolingo

لازم است بدانید که آزمون دولینگو از جمله آزمون هایی است که برای اینکه سطح زبان شما سنجیده شود برگزار می‌شود. این آزمون به صورت آنلاین می باشد. توجه داشته باشید که برای شرکت در این آزمون نیاز به حضور فیزیکی شما در محل برگزاری آزمون یا سفر به کشور دیگر نیست. توجه داشته باشید که هیچ محدودیتی برای شرکت در این آزمون وجود ندارد و شما می‌توانید با یک کامپیوتر و اینترنتی این آزمون را داده و مدرک زبان خود را دریافت کنید. همچنین دولینگو یک نمونه نوشته شده و مصاحبه ویدئویی همراه با مدرک شما به موسسات و دانشگاه شما ارائه می‌دهد. کل مدت زمان این آزمون یک ساعت است و نتیجه آن در طی 48 ساعت به کاربران ارائه می‌شود. توجه کنید که این امکان برای شما به وجود آمده است که شما بعد از اینکه نتیجه آزمون خود را دریافت کردید، بتوانید آن را با موسسات و دانشگاه های مختلف به اشتراک بگذارید. امروزه این آزمون از اعتبار بسیار خوبی برخوردار است و بسیاری از موسسات و دانشگاه ها نمره این آزمون را مدرک مهمی به شمار می‌آورند. این آزمون در بسیاری از کشورهای دنیا به رسمیت شناخته می‌شود. ثبت نام آزمون دولینگو - معرفی دولینگو  

مزیت های ثبت نام آزمون دولینگو Duolingo

آزمون دولینگو نسبت به سایر آزمون ها hc مزیت های اساسی برخوردار است که در ادامه به مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم. یکی از مهم‌ترین مزیت های این آزمون این است که نحوه ثبت نام در آن بسیار راحت می‌باشد و برای شرکت در این آزمون نیاز به حضور فیزیکی شخص نیست. دیگر مزیت های این آزمون می‌توانیم به سرعت اعلام نتیجه آن اشاره داشته باشیم. این آزمون نسبت به سایر آزمون ها هزینه کمتری دارد و شما می‌توانید با پرداخت هزینه کمتری نسبت به سایر آزمون ها در آن شرکت کنید. نمرات را در این آزمون بدون گرفتن هزینه اضافی به اشتراک می‌گذارد.  

تفاوت ثبت نام آزمون دولینگو Duolingo با سایر آزمون ها

در قسمت قبلی برخی از مزیت های ثبت نام آزمون دولینگو Duolingo را بیان کردیم. در این بخش این مطالب را به صورت تخصصی تر بیان کرده و تفاوت های اساسی بین این آزمون و آزمون های تافل و آیلتس را بیان می‌کنیم. پس تا پایان ما را همراهی نمایید. یکی از تفاوت های اساسی این آزمون راحتی ثبت نام و شرکت در آزمون است. شما می‌توانید بدون حضور فیزیکی و با پرداخت هزینه آزمون و همچنین ارائه مدارک خود، به راحتی در این آزمون شرکت و مدرک خود را دریافت کنید. هزینه شرکت در آزمون های تافل و آیلتس بسیار بالا است؛ اما آزمون دولینگو در مقایسه با این آزمون ها هزینه بسیار کمی را برای شرکت در آزمون از شما می‌گیرد. توجه داشته باشید که این آزمون در هر ساعت از شبانه روز انجام می‌شود. در صورتی که آزمون های تافل و آیلتس هر 10 الی 15 روز برای افراد شرکت کننده برگزار می‌شود. مطالبی که گفتیم از مهم ترین دلایلی است که افراد این آزمون را برای ثبت نام ترجیح می‌دهند. پرداخت آزمون های زبان

نکات مهم برای ثبت نام آزمون دولینگو Duolingo

توجه کنید که شما برای ثبت نام آزمون دولینگو Duolingo لازم است، مدارک و لوازمی را در دسترس داشته باشید که در ادامه به آن‌ها پرداخته می‌شود.
 • داشتن پاسپورت یا شناسنامه شخص متقاضی
 • یک ساعت زمان برای پاسخ به سوالات و شرکت در آزمون
 • داشتن لپ تاپ یا کامپیوتری که به وب کم و میکروفون و گوگل مجهز باشد.
 • توجه کنید که مدرک این آزمون به مدت دو سال معتبر است و شما می‌توانید از آن استفاده کنید.
 • استفاده از تلفن همراه و همچنین یادداشت برداری در حین آزمون مجاز نیست و شما را از شرکت مجدد در آزمون باز می‌دارد.
برای اینکه شما بتوانید آزمون دولینگو Duolingo را ثبت نام کنید باید در ابتدا به سایت دولینگو رفته و حسابی را برای خود افتتاح کنید. برای این کار لازم است شما آدرس ایمیل رمز عبور و همچنین سن خود را وارد کنید و پس از اینکه هزینه آزمون را پرداخت کردید، ثبت نام شما تایید می‌شود و شما در زمان مشخص شده می‌توانید آزمون دهید.  

پیشرو پرداخت

نام شرکت پیشرو پرداخت را تاکنون بسیاری از ما شنیده ایم. شرکت پیشرو پرداخت شرکتی فعال است که در زمینه های مختلف پرداخت و معاملات ارزی فعالیت می‌کند. این سایت سالیان سال است که در این زمینه فعالیت دارد و از کارشناسان خبره در کار خود استفاده می‌کند. یکی از خدماتی که این سایت به کاربرانش عرضه می‌کند، ثبت نام آزمون دولینگو Duolingo است. شعار اصلی این شرکت( اعتبار شما سرمایه ما است) می‌باشد. بنابراین شما می‌توانید با اطمینان کامل ثبت نام و پرداخت های ارزی خود را به این شرکت بسپارید. همچنین اگر در این موارد سوالی داشتید، می‌توانید از کارشناسان این شرکت راهنمایی های لازم را بگیرید. ثبت نام آزمون دولینگو - پیشروپرداخت در پایان آزمون های زیادی وجود دارند که شما با شرکت در آن می‌توانید مدرک زبان داشته باشید و آن مدرک را به موسسات و دانشگاه های کشورهای خارجی ارائه دهید. یکی از بهترین این آزمون ها، آزمون دولینگو است. این آزمون مزیت های زیادی دارد که در این مقاله به مهم‌ترین آن‌ها اشاره شده است. ما در این مقاله سعی کردیم اطلاعات کلی را در مورد ثبت نام آزمون دولینگو Duolingo بیان کنیم تا شما به راحتی بتوانید برای ثبت نام اقدامات لازم را انجام دهید. امیدواریم اطلاعات ما برای شما سودمند باشد.

Duolingo
زمان تحویل

حدود 1 تا 3 ساعت کاری

گارانتی بازگشت

گارانتی بازگشت وجه شما

قابل شارژ

قابلیت شارژ حساب بدون محدودیت

قیمت مناسب

کمترین قیمت میان رقبا

ثبت نام آزمون دولینگو Duolingo

هر آنچه بخواهید در پیشروپرداخت

برخی از پلتفرم های معتبر جهان

با پیشرو پرداخت از بهترین ها استفاده کنید.

جی آر ائی

آزمون PTE

دولینگو

مگوش
 •   برای شرکت در آزمون به پاسپورت و شناسنامه نیاز دارید.
 •   این آزمون در مدت زمان 60 دقیقه برگزار می شود.
 •   برای شرکت در آزمون به یک کامپیوتر نیاز دارید.
 •   تمام مراحل آزمون به صورت آنلاین و با اتصال به اینترنت انجام می شود.
 •   برای ثبت نام یا پرداخت هزینه های آزمون Duolingo می توانید از خدمات پیشرو پرداخت استفاده کنید.
 •   پیشرو پرداخت ثبت نام را با کمترین کارمزد و در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد.

ابتدا در سایت Duolingo عضو شده و یک پنل کاربری برای خود ایجاد کنید.

اکنون در سایت پیشرو پرداخت یک پنل کاربری برای خود بسازید سپس اطلاعات و درخواست ثبت نام را در تکمیل کنید.

پیش از پرداخت هزینه های ثبت نام اطلاعات حساب کاربری خود در سایت Duolingo را در پنل کاربری خود در پیشرو پرداخت وارد نمایید.

با تکمیل اطلاعات مربوطه، زمان آزمون و پرداخت هزینه ها رزرو آزمون انجام شده و اطلاعات نهایی برای شما ارسال می گردد.

ثبت درخواست

برای ثبت درخواست ثبت نام آزمون دولینگو Duolingo از سایت پیشروپرداخت روی لینک روبرو کلیک کنید.

هزینه این آزمون حدود 49 دلار و کمتر از سایر آزمون ها محاسبه می شود.
در این آزمون مهارت های Speaking , writing, Reading و Listening شما ارزیابی می شود.
کارمزد هزینه این آزمون حدود 4 الی 5 درصد است.
فرایند پرداخت حدود 1 الی 3 ساعت کاری زمان می برد.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.