تبلیغات در گوگل

یکی از روش های افزایش بازدید و ترافیک وب سایت ها استفاده از تبلیغات گوگل است که به روش های مختلفی انجام می شود. برای انجام تبلیغات در گوگل باید یک اکانت در گوگل ادز Google Ads بسازید و سپس با روش های مختلف تبلیغات گوگل کاربران بیشتری را به سمت وب سایت خود جذب کرده و در نهایت فروش خود را افزایش دهید. پیشرو خدمت خدمات مختلفی را در این زمینه ارائه می کند که از جمله آن می توان به ساخت اکانت در گوگل ادز، شارژ اکانت گوگل ادز و ساخت کمپین های تبلیغاتی اشاره کرد و برای انجام تبلیغات در گوگل در سایت پیشرو خدمت عضو شوید و از خدمات ما در این زمینه استفاده کنید.

چه کسانی از تبلیغات گوگل استفاده می کنند؟

برای انجام تبلیغات گوگل قرار نیست شما یک برند معروف یا یک کمپانی بزرگ باشید، بلکه هر کسی با هر کسب و کاری و ملیتی می تواند از تبلیغات گوگل برای معرفی و تبلیغ کسب و کار خود استفاده کنند. از کوچکترین خرده فروش ها تا بزرگ ترین کمپانی هایی مثل Amazon, eBay, Target, Walmart می توانند از تبلیغات در گوگل برای معرفی کسب و کار خود استفاده کنند.

GOOGLE
زمان تحویل

حدود 1 الی 3 ساعت کاری

گارانتی بازگشت

پشتیبانی 24 ساعته ویژه

قابل شارژ

قابلیت شارژ حساب بدون محدودیت

قیمت مناسب

مناسب ترین قیمت برای شما

تبلیغ در گوگل

هر آنچه بخواهید در پیشروپرداخت

برخی از پلتفرم های معتبر جهان

با پیشرو پرداخت از بهترین ها استفاده کنید.

لینکدین

اینستاگرام

گوگل ادسنس

گوگل ادز
 • ویژگی های سرویس
 •   رده اول تا چهارم گوگل همیشه به تبلیغات اختصاص داده می شود و شما با این روش می توانید در رده های اول گوگل قرار بگیرید.
 •   نرخ بازدهی در این روش تبلیغاتی بالا است و شما می توانید چند برابر آنچه که خرج می کنید، از این روش تبلیغاتی درآمد به دست آورید.
 •   در 24 ساعت شبانه روز می توانید تعداد افرادی که تبلیغ شما را دیده اند یا بر لینک های تبلیغاتی شما کلیک کرده اند را مشاهده کنید. در واقع این روش با آماردهی های مرتب انجام می شود.
 •   فقط برای تعداد کلیک هایی که روی تبلیغات شما انجام می شود، باید هزینه پرداخت کنید، یعنی نمایش لینک شما تا قبل از کلیک کاربران کاملا رایگان است.
 •   تبلیغات در گوگل به سرعت انجام می شود و شما در 3 ساعت می توانید در جایگاه اول گوگل قرار بگیرید.
 •   برای استفاده از گوگل ادوردز به دانش بالایی نیاز دارید که متخصصان ما این دانش را با شما به اشتراک می گذارند.
 •   با این روش به هر فرد یا شرکت یک اکانت اختصاصی دائم تعلق می گیرد.
 •   برای استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ در پیشرو خدمت یک دپارتمان ویژه راه اندازی کرده ایم تا به صورت تخصصی روی افزایش فروش کسب و کار شما متمرکز شویم.

 • مراحل تبلیغ در گوگل با پیشرو پرداخت

ابتدا در سایت پیشرو پرداخت عضو شوید.

درخواست تبلیغ در گوگل خود را در سایت ثبت کنید.

اطلاعات مربوطه را تکمیل و هزینه های لازم را پرداخت کنید.

تبلیغات در گوگل شما انجام شد.

ثبت درخواست

برای ثبت درخواست تبلیغ در گوگل از سایت پیشروپرداخت روی لینک روبرو کلیک کنید.

 • سوالات متداول
یک روش تبلیغات با استفاده از خدمات گوگل است که در سرچ صفحات مشاهده می شود. در واقع زمانی که شما عبارتی را سرچ می کنید، همراه با مطالب در بالا و پایین صفحه، نتایجی را می بینید که همراه با کلمه تبلیغ یا Ad نمایش داده می شوند که این همان تبلیغات گوگل است.
این سیستم نرخ ثابتی ندارد و بیشتر به صنف کاری و سطح انتظارات شما از گوگل ادوردز بستگی دارد. به طور کلی شما هیچ وقت قیمتی که برای گوگل تعیین کرده اید را پرداخت نمی کنید، بلکه همیشه مبلغی را پرداخت می کنید که از نفر قبل خودتان بالاتر باشید.
بله این امکان حتی با دسترسی ادمین از سمت پیشرو خدمت نیز وجود دارد.
بله این روش تبلیغاتی برای هر کسب و کاری مناسب و قابل انجام است و شما با این روش هزینه های تبلیغاتی خود را کاهش می دهید؛ زیرا هزینه تبلیغات زمانی از شما دریافت می شود که کاربر روی تبلیغ شما کلیک نماید.
بله پیشرو خدمت علاوه بر ارائه خدمات تبلیغات گوگل، برای هر اکانت اختصاصی پروموشن کد گوگل هم فعال می کند.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

  سبد خرید
  مشاوره تخصصی رایگان
  اطلاعات خود را وارد کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند