افتتاح حساب پرفکت مانی

Rate this post
 
پرفکت مانی نیز مانند پی پال، اسکریل و وب مانی یک سیستم انتقال مالی بین المللی است.

پرفکت مانی ایران را تحریم نکرده است و در لیست زبان های خود زبان فارسی را دارد. شما میتوانید با خیال راحت در پرفکت مانی ثبت نام کنید و نسبت به داد و ستد با این سیستم اقدام کنید.

پرفکت مانی از جهاتی شبیه به دیگر سیستم های پرداخت مانند وب مانی و پی پال است. با استفاده از سیستم پرداخت و خرید پرفکت مانی یا خرید کد های ووچر این سرویس دهنده، کاربر می تواند هر نوع اکانتی را و با هر ارزی (دلار، یورو و طلا) انتخاب و شارژ نماید.

شما میتوانید با خیال راحت در پرفکت مانی ثبت نام کنید و نسبت به داد و ستد با این سیستم اقدام کنید.

باز کردن حساب در پرفکت مانی بسیار ساده و سریع است و تنها با تکمیل اطلاعات شخصی ،شما صاحب یک حساب پرفکت مانی می شوید.با استفاده از خدمات خرید و فروش پرفکت مانی ایرانیکارت می توانید بدون نگرانی و در سریع ترین زمان ممکن حساب PerfectMoney خود را در هر ساعت شبانه روز به صورت خودکار شارژ کنید یا درآمد خود را از حساب پرفکت مانی به ریال تبدیل کنید.

 

اگر حساب Perfect Money ندارید و قصد ورود به دنیای کسب و کار و پس انداز پول خود را در گستره سایر ارزهای خارجی دارید می توانید با کمک Payment22 اقدام به افتتاح حساب پرفکت مانی وریفای شده کنید.
ما تمام اقدامات لازم برای ایجاد یک اکانت تائید شده با مشخصات و ایمیل خودتان را در کمتر از 72 ساعت برای شما انجام می دهیم و اطلاعات مربوط به حساب و پنل اینترنتی آن را در اختیار شما قرار می دهیم.
شما می توانید با مراجعه به پنل بانکی خود نسبت به تغییر کلمه عبور و ایجاد یکبار رمز بر روی شماره تلفن همراه خود امنیت آن را تضمین کنید.

 

 

تراکنش های پرداخت با پرفکت مانی بسیار ساده است و به افراد این امکان را می دهد تا با سیستم سایر پول های الکترونیکی دیگر تبادل داشته باشند.
در پروفایل حساب کاربری شما می توانید تنظیماتی انجام دهید که به واسطه آن امکان پرداخت به درگاه انواع کسب و کارهای اینترنتی امکان پذیر باشد. حداقل موجودی برای تخصیص گرفتن سود ماهانه 1000 دلار است و سود آن تا 0.5 درصد در ماه است.
یکی از قابلیت های ویژه ای که این شبکه پرداخت در اختیار شما قرار می دهد، امکان خرید طلا، یورو و دلار به صورت لحظه ای است.
از جمله مشکلاتی که مورد انتقاد کاربران در خصوص پرداخت با این سیستم، این است که امکان لغو تراکنش وجود ندارد. در صورتی که از اکانت خود پرداختی انجام دادید، تنها راه شما برای لغو کردن آن تماس با مرکز خدمات مشتریان است. چون ممکن است در انجام چنین کاری زمان زیادی صرف شود و پول شما دیگر باز نگردد.

 

ارسال مطلب به:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.